Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για κάποιο λόγο πιστεύω ακόμα ότι ο Illusive Man θα αποδειχτεί καταλυτικός παράγοντας για την νίκη ενάντια στους Reapers και ας έχει (απ'ότι φαίνεται) προδώσει τους πάντες, ακόμα και τον Shepard(?)

μπαα δεν το πιστευω διαβασα και το τελευταιο βιβλιο και ακομα πιστευω οτι ειναι κακος :P

θυμασαι πως απεκτησε τα μπλε ματια? ;)

edit:οχι οτι ειμαι σιγουρος :P

 

 

edit2:

http://www.youtube.com/watch?v=i0YRrWgmgW4

Επεξ/σία από gio@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχω διαβάσει κανένα βιβλίο, μιλάω μόνο μέσω game content το πως απέκτησε μπλε μάτια δεν ξέρω και δεν θέλω να ξέρω πριν τελειώσει και το ΜΕ3 tbh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα βιντεο σημερα xD

costacurta thx αλλα το me3 το εχω αναλαβει εγω :P :P :P

 

 

 

 

 

edit:

@Twitter:

@MAssEffect:

Berlin Update: Looks like someone hijack balloon 1. We've been trying to track them down. Chase is on.

χαχαχχαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει που το κάνουνε πιο customisable το squad menu και τις δυνάμεις αλλά όχι τόσο υπερβολικό όσο το ΜΕ1.

 

Το άλλο που με προβληματίζει είναι ότι τα imported saves θα σε ξεκινάνε lvl 30! και το cap θα είναι στα 60. Λογικά δηλαδή τα πρώτα 30-40 lvls θα τα παίρνεις νερό, είπαμε να ξεκινάς λίγο παραπάνω αλλά 30? περίεργο μου φαίνεται, θα δούμε πως θα πάει όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο 2 ειχε πολλες αποστολες και αμα τις εκανες εφτανες 30 πριν το τελος

δεν εχει πολλη σημασια πιστευω και αυτο θα ειναι το δωρο σε οσους το εχουμε ηδη παιξει κ ετσι

 

 

τελικα θα παρω την collectors xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο 2 ειχε πολλες αποστολες και αμα τις εκανες εφτανες 30 πριν το τελος

δεν εχει πολλη σημασια πιστευω και αυτο θα ειναι το δωρο σε οσους το εχουμε ηδη παιξει κ ετσι

 

 

τελικα θα παρω την collectors xD

 

Και εγώ το σκέφτομαι, αλλά μετά κοιτάω το πορτοφόλι μου, το υπόλοιπο στην τράπεζα και συνειδητοποιώ ότι ούτε την Standard Edition δεν μου φτάνουν να πάρω... Πιο μετά που θα μπορώ να το αγοράσω, θα προτιμήσω την Stadard με το 10ευρω (μπορεί να έχει πέσει κ η τιμή) digital :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε #$στη γιατι??Ειχαν κανει παραγγελια το collectors απο το game.uk.com και σημερα μου εστειλε μηνυμα

 

"We're contacting you with news that, unfortunately we are not in a position to supply you with your copy of Mass Effect 3. As dedicated gamers, we know how disappointing this will be for you, and we apologise sincerely for the inconvenience that this will cause."

 

Μα ειναι δυνατον???!!! το ειχα προπαραγγειλει απο τελη δεκεμβριου,και δεν ειχα καμια προτερεοτητα η κατι τετοιο???δλδ ποιοι προηγηθηκαν!! Ξενερωσα ασχημα διοτι ξερω πως δεν θα παρεχει αλλα collectors η Bioware :mad: ξερετε μηπως αλλο site που να του εχουν μεινει τεμαχια και να στενλει ελλαδα? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μα ειναι δυνατον???!!! το ειχα προπαραγγειλει απο τελη δεκεμβριου,και δεν ειχα καμια προτερεοτητα η κατι τετοιο???δλδ ποιοι προηγηθηκαν!! Ξενερωσα ασχημα διοτι ξερω πως δεν θα παρεχει αλλα collectors η Bioware :mad: ξερετε μηπως αλλο site που να του εχουν μεινει τεμαχια και να στενλει ελλαδα? :-(

 

Για κάποιο λόγο που, μέχρι στιγμής, παραμένει αδιευκρίνιστος, το Mass Effect 3 δε θα είναι καθόλου διαθέσιμο μέσω των καταστημάτων της Game. Άρα, δεν υπάρχει θέμα για το ποιοι προηγήθηκαν ή όχι, ακυρώθηκαν οι παραγγελίες όλων και, αν κατάλαβα σωστά, σε όσους προπαρήγγειλαν η Game θα δώσει κουπόνι 5 λιρών.

 

Για το δεύτερο που ρωτάς, μέχρι και χθες το βράδυ είχε ακόμη το Play.com αλλά με την ιστορία του Game εξαντλήθηκαν σε χρόνο μηδέν. Ενδεχομένως αυτά που έγιναν recalled από το Game να διανεμηθούν κάπως, αλλά δεν έχω δει κάπου σχετική πληροφορία ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο Zavvi.com εξαντλήθηκε η collectors.

 

Δεν τα υπολόγισε σωστά τα κομμάτια η Activision και έπρεπε να περιμένει ότι το τελευταίο μέρος της ιστορίας της θα είχε μεγαλύτερη απήχηση σε συλλεκτική έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...