Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νόμιζα ότι είμαστε στο topic του Mass Effect 3, που δεν έχει καμιά σχέση με Activision; :P

 

Ουστ ρε που κάνεις και υποδείξεις. :P

 

Την μπέρδεψα με την Bioware. Ήταν πρωί και δεν είχα πιει καφέ. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ουστ ρε που κάνεις και υποδείξεις. :P

 

Την μπέρδεψα με την Bioware. Ήταν πρωί και δεν είχα πιει καφέ. ^_^

 

Γι'αυτό δεν πίνω καφέ γνεικά. :P

 

Αλλά πρέπει να φάω μια σοκολάτα το πρωί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο που, μέχρι στιγμής, παραμένει αδιευκρίνιστος, το Mass Effect 3 δε θα είναι καθόλου διαθέσιμο μέσω των καταστημάτων της Game. Άρα, δεν υπάρχει θέμα για το ποιοι προηγήθηκαν ή όχι, ακυρώθηκαν οι παραγγελίες όλων και, αν κατάλαβα σωστά, σε όσους προπαρήγγειλαν η Game θα δώσει κουπόνι 5 λιρών.

 

Για το δεύτερο που ρωτάς, μέχρι και χθες το βράδυ είχε ακόμη το Play.com αλλά με την ιστορία του Game εξαντλήθηκαν σε χρόνο μηδέν. Ενδεχομένως αυτά που έγιναν recalled από το Game να διανεμηθούν κάπως, αλλά δεν έχω δει κάπου σχετική πληροφορία ακόμη.

 

Υπαρχει σχετικο αρθρο στο eurogamer οπου το Game και Gamestation αντιμετωπιζουνε τεραστια προβληματα και θα υπαρχει πολυ μεγαλη γκαμα παιχνιδιων που δεν θα ειναι διαθεσιμα απο το δικτυο τους. Το ME3 ειναι ενα απο αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπαρχει σχετικο αρθρο στο eurogamer οπου το Game και Gamestation αντιμετωπιζουνε τεραστια προβληματα και θα υπαρχει πολυ μεγαλη γκαμα παιχνιδιων που δεν θα ειναι διαθεσιμα απο το δικτυο τους. Το ME3 ειναι ενα απο αυτα.

 

Ναι, διάβασα εντωμεταξύ στο BBC για οικονομικές δυσκολίες και δάνεια, προφανώς η ΕΑ δεν έχει κανένα λόγο ένα παιχνίδι με σίγουρες αγορές να το ρισκάρει στη GAME, από την οποία μπορεί και να αργήσει να πάρει χρήματα ή να πάει σε διακανονισμούς κτλ.

 

Σαφώς για τους πελάτες που επέλεξαν τη GAME ήταν μια πολύ άσχημη εξέλιξη, ειδικά αν χαθούν συλλεκτικές εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εξήγηση είναι αυτή που προαναφέρετε, και μάλλον το ότι η ΕΑ τους ξέκοψε θα είναι ταφόπλακα. Το να μη μπορείς να προωθήσεις ένα μεγάλο τίτλο στο launch του, που είναι και πολύ ψηλότερη η τιμή, είναι μεγάλο πλήγμα.

 

Κρίμα μόνο για τα παιδιά που είχαν προπαραγγείλει τις συλλεκτικές τους και τώρα μείνανε με τη χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον κολέκτορα τον βρήκα μέσω του amazon.fr τουλάχιστον ξέρω και λίγα γαλλικά και θα μπορώ να σκαμπάζω πάνω κάτω τι λέει το manual και το κουτί.

Πάντως από το game είχε φάει πριν κάτι μήνες μούφα με τον κολέκτορα του skyrim. Ενώ το είχα παραγγείλει μήνες πριν μου το ακύρωσαν χωρίς κάμια ενημέρωση. Και email που τους έστειλα για να μου εξηγήσουν τον λόγο της ακύρωσης με γείωσαν και δεν απάντησαν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑ ειναι δυνατον να πουλανε την digital οσο την collectors???!!! ελεος δλδ.. Μα αυτο ειναι το επομενο προβλημα τελευταιες μερες μας ανακοινωσε οτι ΑΚΥΡΟ ΠΑΙΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΠΤ!!! λογικα τωρα να μην υπαρχει πουθενα.. Απειρη ξενερα ομως :( Αμα καποιος το πετυχει σε κανενα site,pm me pls :)

 

Για μισο αυτο τωρα το εχει διαθεσιμο? μπορει να ακουστει βλακεια αλλα το collectors το ιδιο δεν θα ειναι στα γαλλικα ετσι? πειτε μου οτι το εχει να πατησω τωρα την παραγγελια!!

 

Ξεχασα το Link :P http://www.amazon.fr/Mass-effect-3-%C3%A9dition-collector/dp/B005AUUOOM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1330618763&sr=8-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΑ ειναι δυνατον να πουλανε την digital οσο την collectors???!!! ελεος δλδ.. Μα αυτο ειναι το επομενο προβλημα τελευταιες μερες μας ανακοινωσε οτι ΑΚΥΡΟ ΠΑΙΔΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΠΤ!!! λογικα τωρα να μην υπαρχει πουθενα.. Απειρη ξενερα ομως :( Αμα καποιος το πετυχει σε κανενα site,pm me pls :)

 

Για μισο αυτο τωρα το εχει διαθεσιμο? μπορει να ακουστει βλακεια αλλα το collectors το ιδιο δεν θα ειναι στα γαλλικα ετσι? πειτε μου οτι το εχει να πατησω τωρα την παραγγελια!!

 

Ξεχασα το Link :P http://www.amazon.fr/Mass-effect-3-%C3%A9dition-collector/dp/B005AUUOOM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1330618763&sr=8-1

και εγω αυτο θα παρεγγειλω αυριο αν φτασω αθηνα xD

 

στο twitter

If your #ME3 disc doesn't include English on the disc - dont worry! An English VO download pack will be available for free!

τους ειχα ρωτησει πιο παλια αν παραγγειλω απο γαλλια θα εχει αγγλικα μεσα και δεν μου απαντησαν τοτε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πω η συσκευασια και οτι αλλο περιεχει μεσα θα ειναι στα γαλλικα? αυτο ισως να με χαλασει to be honest :/ (btw η παραγγελια πραγματοποιηθηκε :P)

 

Τωρα που το ξανασκεφτομαι αν ειναι ολα τα αντικειμενα στα γαλλικα θα ακυρωσω την παραγγελια :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πω η συσκευασια και οτι αλλο περιεχει μεσα θα ειναι στα γαλλικα? αυτο ισως να με χαλασει to be honest :/ (btw η παραγγελια πραγματοποιηθηκε :P)

 

Τωρα που το ξανασκεφτομαι αν ειναι ολα τα αντικειμενα στα γαλλικα θα ακυρωσω την παραγγελια :(

 

Γιατι ρε συ;

Ισα-ισα ευκαιρια να μαθεις και Γαλλικα!rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω βαλει ηδη αυτο το βιντεο :P

 

 

λες να ειναι τοση μαπα το γαλλικο?

θα δω αυριο τι παιζει που θα το παραγγειλω (αφου κοιταξω στα αλλα site)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...