Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα βρηκα το 2 μαζι με το 3 στα 15 ευρω στα public και ημουνα στο τσακ να τα παρω.

αλλα παιζετε μονο με ποντικι?????????

εχει δοκιμασει κανεις το joytokey ή αλλο προγραμμα για να ρυθμισει xbox controller ή ειναι ακατόρθωτο και παιζεις μονο με ποντικι????

να προσθεσω οτι εχω ολα τα hitman και απο εποχη πριν sniper challenge τα παιχνιδια απλα διακοσμούνε την cd-θηκη μου αμα πιασεις controller δεν ξαναγυρνας, τουλαχιστον εγω σε πληκτρολογιο-ποντικι!!!!

Εγώ εάν θυμάμαι καλά το είχα δοκιμάσει και με το Xbox-360 gamepad αλλά πίστεψέ με, δεν λέει χωρίς ποντίκι-πληκτρολόγιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 5 μερος του hitman που ειναι απο τα αγαπημενα μου ξεκινησα τα controller - μετα απο 10 μερες αναπηριας το χαρηκα τοσο που ακομα και τα crysis fps ο μοχλος ειναι απολαυση πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 5 μερος του hitman που ειναι απο τα αγαπημενα μου ξεκινησα τα controller - μετα απο 10 μερες αναπηριας το χαρηκα τοσο που ακομα και τα crysis fps ο μοχλος ειναι απολαυση πλέον. 

Γενικά παιχνίδια που έχουν στόχο δεν μπορώ να τα παίξω με μοχλό. Ειδικά ύστερα από τις τραυματικές εμπειρίες που είχα με τα James Bond στο PSX όταν ήμουν μικρός. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα αυτο το JB στο ps πηρε κεφαλια χαχαχα - ναι τραύμα μεγαλο.

θα τα παρω σιγα 15 ευρω ειναι και θα δοκιμασω το joytokey. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα αυτο το JB στο ps πηρε κεφαλια χαχαχα - ναι τραύμα μεγαλο.

θα τα παρω σιγα 15 ευρω ειναι και θα δοκιμασω το joytokey. 

Αν θυμάμαι καλά, έχει εγγενή υποστήριξη gamepad και συγκεκριμένα Xbox-360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δευτερα που θα τα εχω θα δειξει - τα πηρα απο public και αντικαταβολη και δωρεαν μεταφορικα 15 ευρω δεν κρατήθηκα!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δευτερα που θα τα εχω θα δειξει - τα πηρα απο public και αντικαταβολη και δωρεαν μεταφορικα 15 ευρω δεν κρατήθηκα!!! 

Καλά και έκανες. Παιχνιδάρες και τα δύο (εκτός από τα τελευταία 5 λεπτά του 3 :P ).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Τι απίστευτη παιχνιδάρα..χθές τερμάτισα και το τρίτο μέρος.Πιστεύω πως έκλεισε πανηγυρικά!Θα ήθελα να είχε κι άλλο αλλά δεν θέλω mass effect 4.Δεν ξέρω αν με πιάνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φτασει σε μια πιστα που λεγεται normady elevetor, ειμαι σε ενα διαστημοπλοιο με 5 πατωματα αν θυμαμαι καλα, εχω παει σε ολα τα πατωματα, εχω βρει τους παντες και εχω συζητησει μαζι τους, απο εκει και περα ομως παιχνιδι δεν προχωραει σε δράση, πάω απο πατωμα σε πατωμα και τιποτα δεν γινεται...why?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις?Το normandy ειναι το διαστημοπλοιο σου και  εχει 5 οροφους που πηγαινεις με ασανσερ.Δεν ειναι πιστα

 

Για να ξεκινησει μια αποστολη πας κανονικα στον χαρτη και επιλεγεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τελείωσα και εγώ πριν λίγες μέρες την τριλογία και παρά τα παράπονα πολλών βρήκα το φινάλε πολύ καλό (κανονικό και extended cut). Επειδή παίζω κυρίως ΜP είχα πολύ καιρό να ασχοληθώ με παιχνίδι που με άγγιξε συναισθηματικά.  Να δούμε τώρα πότε θα βγουν οι ταινίες....

 

ΥΓ. To CIdadel δεν το έχω παίξει. Θα το τιμήσω κάποια στιγμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΥΓ. To CIdadel δεν το έχω παίξει. Θα το τιμήσω κάποια στιγμή...

 

I don't usually use such words for game related things, but when I do...

 

...το Citadel DLC γαμάει. ^_^

 

Πρέπει να το παίξεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...