Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πως να κανεις double με τετοιο lag που να πανε.....

 

λοιπον θα στειλω mail στη activision ζητωταντας τα λευτα μου δεν παιζεται αυτο το λαγκ αναγκαστηκα παιζω battlefield 3 απλα αισχος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Collection #2 DLC comes to PC pretty soon

 

Modern Warfare 3′s second downloadable “Collection” deploys with 3 Multiplayer/Survival Mode Maps, 2 Special Ops Missions, and the introduction of 2 all-new “Face Off” maps. Totally new to the franchise, these super-concentrated hot spots distill down all the fury of Multiplayer into a whole new breed of close combat. Scoping the Mediterranean, Hamburg, a sprawling vacation resort and even the Scottish Islands, players hungry for action will have no shortage of venues to test their Multiplayer and Special Ops skills.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pc2 της υπογραφής μου μπορώ να παίξω τα παραπάνω παιχνίδια?Δεν με ενδιαφέρει να είναι full τα γραφικά.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω με πωρώσατε τώρα.μιλάμε για κάψιμο το καλοκαίρι.

 

νομιζω οτι θε μπορεσεις να τα παιξεις και full αλλα δεν ξερω κατσε να σου απαντησουν κιαλλοι

 

modern warfare 3 και black ops εννοώ.Όχι τα βίντεο από τα παιχνίδια που είναι πάνω από το post μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μηπως εχεις lag εσυ? :P

 

??????

δεν γινεται ξαφνικα να εχω lag απο εκει που δεν υπηρχε ιχνος! και δεν ειμαι μονο εγω, ειναι και αλλα 5-6 ατομα απο εμας που lagaroun οταν παιζουμε

τωρα τελευταια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??????

δεν γινεται ξαφνικα να εχω lag απο εκει που δεν υπηρχε ιχνος! και δεν ειμαι μονο εγω, ειναι και αλλα 5-6 ατομα απο εμας που lagaroun οταν παιζουμε

τωρα τελευταια

και ομως γινεται ελλαδα ειναι εδω,

για να εχεις lag σε πολλους server (80%) μαλλον κατι στη γραμμη σου κτλ θα φταιει και οχι οι servers

υπαρχουν πολλα σεναρια γιατι ξαφνικα να εχεις lag

 

κοιτατε μηπως εχει μπει κανας ιος η τπτ αλλιως φταιει η γραμμη η η εταιρια

 

το Ping Ποσο ανεβηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

The UK's Advertising Standards Authority has placed restrictions on an ad for Call of Duty: Modern Warfare 3, reports MCV. The ASA took exception to the copious gunfire, explosions and the depiction of "New York under military assault" – you know, Call of Duty stuff. The ad originally aired in November during an afternoon soccer match and, although Activision followed the advertising guidelines it had been given at the time, the ASA has decided that the commercial "could cause distress to some children who might see the ad."
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...