Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδή είτε θα το πάρω από το steam είτε από το πλαίσιο διάφορα δεν έχει; μόνο σε τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι παραπάνω διαφορά θα ήθελες να έχει;

στην εξήγησε και πιο πανω ο snoob.

Αν δεν θες να το πάρεις απο steam λόγω τιμής, υπάρχουν και άλλα ψηφιακά καταστήματα πχ G2A,Allkeyshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ψαξε εδω στις αγγελιες...θα βρεις 100% και σε τιμη πολυ καλη αλλα και σε πολυ καλη καταστασγ.

εγω το βρηκα σε 10€ νομιζω ή 5€(δεν θυμαμαι καλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Δεν γίνεται και χαμός αλλά παίζεις. Χτες το βράδυ ας πούμε (22:00) είχε 5 χιλιάδες άτομα, και ήμουν μέσα κάνα 3ωρο. Απλά η πλειοψηφία είναι σε team deathmatch. Έχει και αρκετούς Έλληνες οπότε τα pings είναι σχετικά καλά (όχι τέλεια όπως πάντα) και όταν βρεις game οι παίκτες κάθονται για πολλούς γύρους. Μεσημέρι-απόγευμα νομίζω έχει περισσότερο κόσμο, βλέπεις και κάνα ground war ανοιχτό.

 

Μπαίνεις κάνεις queue αν περάσει τα 100ms ο έλεγχος, cancel και πάλι queue. Σε 2-3λεπτά συνήθως βρίσκεις lobby.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται και χαμός αλλά παίζεις. Χτες το βράδυ ας πούμε (22:00) είχε 5 χιλιάδες άτομα, και ήμουν μέσα κάνα 3ωρο. Απλά η πλειοψηφία είναι σε team deathmatch. Έχει και αρκετούς Έλληνες οπότε τα pings είναι σχετικά καλά (όχι τέλεια όπως πάντα) και όταν βρεις game οι παίκτες κάθονται για πολλούς γύρους. Μεσημέρι-απόγευμα νομίζω έχει περισσότερο κόσμο, βλέπεις και κάνα ground war ανοιχτό.

 

Μπαίνεις κάνεις queue αν περάσει τα 100ms ο έλεγχος, cancel και πάλι queue. Σε 2-3λεπτά συνήθως βρίσκεις lobby.

σε αφήνει να φτιάξεις "δικισου" πιστα να πεζής με φίλους η όχι ? για 12e που κάνει αξίνα τότε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αφήνει να φτιάξεις "δικισου" πιστα να πεζής με φίλους η όχι ? για 12e που κάνει αξίνα τότε :P

Μιλαμε για παιχνιδι του 2011 αρα να 12ευρω δεν τα λες και λιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ξεσκονισα τον υπολογιστη και το γραφειο και βρηκα αυτο το υπεροχο παιχνιδι που για καιρο θυμαμαι ελιωνα σαν μικρο παιδακι...υπαρχει κανεις εδω που ενδιαφερεται να φτιαξουμε κανα καλο γκρουπακι να παιζουμε?και γενικα βλεπω πως υπαρχει ακομα κοσμος που παιζει αυτο το παιχνιδι...το μονο που αξιζει πλεον..ολα τα αλλα εχουν γινει λιγο παραμυθι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια παω να το κανω εγκατασταση το παιχνιδι και αντι να το κανει εγκατασταση απο το ντι βι ντι αυτο το κατεβαζει απο το steam.ξερει κανεις γτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά.θέλω να ρωτήσω όπως λέει και ο τίτλος που αποθηκεύονται τα saves του call of duty modern warfare 3;στα εγγραφά  μου έψαξα αλλά δεν υπάρχει τίποτα.που  μπορεί να βρίσκονται;το προφίλ του multiplayer με νοιάζει πιο πολύ να μην χαθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά.θέλω να ρωτήσω όπως λέει και ο τίτλος που αποθηκεύονται τα saves του call of duty modern warfare 3;στα εγγραφά  μου έψαξα αλλά δεν υπάρχει τίποτα.που  μπορεί να βρίσκονται;το προφίλ του multiplayer με νοιάζει πιο πολύ να μην χαθεί.

Ο υπολογιστης μου/χρηστες/φακελος με το ονομα του υπολογιστη/Αποθηκευμένα παιχνίδια,αν δεν ειναι εκει μαλλον στο φακελο που ειναι εγκατεστημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι τελικά δεν είναι εκεί.ξέχασα να σας πω ότι δεν το έχω στον C αλλά στον άλλο δίσκο.μια φωτό μήπως είναι κανένα από αυτά;στο players2 είδα ένα φάκελο με save.λέτε να είναι αυτά;ea7moll.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...