Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα σε όλους. Μπορεί το θέμα να έχει ξανασυζητηθεί αλλα δεν γνωρίζω που θα το βρω. Παίζω αρκετό καιρό το multi του παιχνιδιού και δεν ξέρω πως να απαλλαγώ από τους "cheaters". Μπορώ να κάνω κάτι;;; Κάποιο anticheat ίσως; Αν δημιουργήσω εγω server...(βέβαια δεν ξέρω το πως) θα απαλλαγώ;;; Το παιχνίδι το εχω αυθεντικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια ξεκινησα και παιζω αυτο το παιχνιδι.Σε μια πιστα ομως μου σταματαει το παιχνιδι βγαζοντας μου το εξης μηνυμα

 

Reliable Command Buffer Overflow

 

και με πεταει στην αρχικη οθονη του παιχνιδιου. Γιατι το κανει αυτο? καποιος μια γρηγορη απαντηση please?

 

Ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδιά θέλω να πάρω το συγκεκριμένο παιχνίδι για την συλλογή μου και για να το παίξω φυσικά. Απλά έχω μία ερώτηση, Βρήκα στο e-shop το modern warface 3 σε καλή τιμούλα και πιστεύω είναι το κανονικό όπως όταν πρωτοκυκλοφόρησε. http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PCG.02370&sid=1 απλά βλέπω και στο skroutz έχει το ίδιο παιχνίδι απλά έχει κάτι collections 1,2,3. 
Ποιο πρέπει να πάρω εγώ και ποιες είναι οι διαφορές τους; Με ενδιαφέρει το κουτάκι να είναι όπως όταν πρωτοβγήκε για την συλλογή μου όπως είπα και πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...