Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελεγα να επαιρνα ενα απο τα 2 dlc που εχουν βγει για το παιχνιδι (collection 1 - collection 2). Πιο προτινετε?

 

Εdit: Τελικα πηρα το collection 1.

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Ελεγα να επαιρνα ενα απο τα 2 dlc που εχουν βγει για το παιχνιδι (collection 1 - collection 2). Πιο προτινετε?

 

Εdit: Τελικα πηρα το collection 1.

 

Καλορίζικο!

Επεξ/σία από mchls
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο!

 

Nα εισαι καλα.

 

Μια ερωτηση που εχω. Καποια στιγμη το παιχνιδι κανει κατι στην εικονα και δεν φαινεται το ιδιο κρυσταλλινη (μοιαζει σαν του photoshop το εφφε poster edge ή κατι τετοιο). Αυτο ειναι εφφε οντως του παιχνιδιου που το κανει σε καποιες συγκεκριμμενες στιγμες για να σου δειξει το τι συμβαινει (οτι πχ πρεπει να παρεις γρηγορα μια σημαια στο domination ή τιποτα τετοιο?) ή ειναι καποιο bug?

 

screenshots (με αυτο που λεω και χωρις, πατηστε πανω στις εικονες για να σας εμφανιστουν σωστα)

 

post-182562-0-10912100-1343750841_thumb.jpg

post-182562-0-88734000-1343750845_thumb.jpg

post-182562-0-91097700-1343750849_thumb.jpg

post-182562-0-69169200-1343750852_thumb.jpg

post-182562-0-35919300-1343750853_thumb.jpg

post-182562-0-31110800-1343750971_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, έχω μια ερώτηση.Έχω κάνει κανονικά την εγκατάσταση του Cod MW3. Όταν ξεκινάω να παίξω ,παίζει για δύο λεπτά και μετά κρασάρει το pc.Έπειτα κάνει επανεκκίνηση μόνο του. Μήπως φταίει η κάρτα γραφικών μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, έχω μια ερώτηση.Έχω κάνει κανονικά την εγκατάσταση του Cod MW3. Όταν ξεκινάω να παίξω ,παίζει για δύο λεπτά και μετά κρασάρει το pc.Έπειτα κάνει επανεκκίνηση μόνο του. Μήπως φταίει η κάρτα γραφικών μου?

Έχεις κοιτάξει τις θερμοκρασίες του υπολογιστή σου όταν παίζεις παιχνίδια; Μπορεί, και λόγω του καλοκαιριού αν δεν έχεις a/c, να φτάνει ο επεξεργαστής ή η κάρτα γραφικών στα όριά της. Κάθε παιχνίδι έχει διαφορετικές απαιτήσεις οπότε σε κάποιο παλιό να είναι όλα καλά αλλά σε ένα πιο απαιτητικό να δημιουργούνται προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άλλα δεν μου το κάνει, γιατί έπαιζα και το cod4 .Ανάλυση άλλαξα, όμως και πάλι το ίδιο.Το μηχάνημα είναι Hewlett-Packard και η κάρτα AMD Phenom X4. Όσον αφορά τις θερμοκρασίες δεν έχω παρατηρήσει στο συγκεκριμένο παιχνίδι πως αντιδρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά rcon ακόμα δεν έχει βγει για το game που να δουλεύει στους servers του steam?

τι εντολή πρέπει να βάλω στο config ώστε να μου βγάζει ορισμένα μηνύματα ingame αντί να γράφω στην console χειροκίνητα (say και μπλα μπλα μπλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα !! . :wacko: Έκανα λάθος φαίνεται

 

Ποια windows εχεις?

 

Αν εχεις 7 ή vista πηγαινε ο υπολογιστης μου (μην το πατησεις) κανε δεξι κλικ και μετα επελεξε ιδιοτητες. Μετα πατα στο διαχειρηση συσκευων και μολις σου ανοιξει η λιστα, κανε διπλο κλικ στο προσαρμογεις οθονης. Εκει θα δεις ποια καρτα εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...