Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 7 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Cheaters είναι όλοι αυτοί οι οποίοι για κάποιον άγνωστο λόγο(μιας και δεν έχουν να κερδίσουν κάτι), χρησιμοποιούν προγράμματα τα οποία τους δίνουν πλεονέκτημα έναντι των άλλων παιχτών και σου χαλάνε την διασκέδαση όπως wallhack,aimbot,host hacks και δεν ξέρω τι άλλο.

Επεξ/σία από xristoss1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

παιδια μια ερωτηση...γιατι στο mw3 με φουλ γραφικα εχω μονο 40 fps avg kai sto ghosts foul grafika exw 70 avg?ειναι τοσο βαρυ το mw3 gia παιζει κατι αλλο? γιατι ο cpu paei max 45 enw ghosts 64 kai gpu 43 me 61 δε τραβαει ζορι δλδ ..γνωριζει κανεις?

 

cpu 8350

gpu 280x ts asus

mboard gigabyte 990 fx ud3 

ram 8gb 1600 mhz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Αγορά του Call of Duty Modern Warfare 3 από Πλαίσιο ή Steam;

 

Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά, θέλω να πάρω το Call of Duty Modern Warfare 3, αλλά το θέμα μου είναι πως στο πλαίσιο έχει 20 ευρώ ενώ στο steam 40 ευρώ. Ποια η διάφορα να το πάρω από το πλαίσιο η από το steam;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To κάθε κατάστημα κοστολογεί όσο κρίνει τους τίτλους. Πρέπει να ψάχνεις κάθε φορά την καλύτερη τιμή. Παράδειγμα, για το παιχνίδι που ψάχνεις, μια ενδιαφέρουσα προσφορά είναι εδώ: Call of Duty Modern Warfare 3, €18,49. Πληρώνεις, παίρνεις τον κωδικό, τον προσθέτεις στο Steam και κατεβάζεις το παιχνίδι.

 

Η διαφορά, τώρα, είναι πως από το Πλαίσιο (και γενικά τα διάφορα καταστήματα) θα παραλάβεις ένα κουτί, κάτι απτό, το άλλο είναι απλά ένα αρχείο. Αν το θες για συλλογή, ας πούμε, είναι μια παράμετρος που μπορεί να έχει σημασία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...