Προς το περιεχόμενο

Διμηνη Μετατροπη Σωματος


buzzad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γυμναστήρια , και καταστήματα που πουλάνε συμπληρώματα διατροφής :)

 

---------- Προσθήκη στις 23:28 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:27 ----------

 

τιμες δεν αναφέρει πουθενά όμως

 

26 - 35 ευρώ οι συγκεκριμένες. Τώρα για το που θα τις προμηθευτείς δεν γνωρίζω. Τηλεφωνάκι στην εταιρεία , να σου πουν ακριβώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυμναστήρια , και καταστήματα που πουλάνε συμπληρώματα διατροφής :)

 

---------- Προσθήκη στις 23:28 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:27 ----------

 

 

26 - 35 ευρώ οι συγκεκριμένες. Τώρα για το που θα τις προμηθευτείς δεν γνωρίζω.

 

μονο στο ebay τις βρηκα38 ευρω h 180ara

 

από αυτά εδω ξέρετε κανένα;

http://www.bbclub.gr/energy/gr/products.php?action=search&cat=40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν τις ξέρω εγώ :) Πάντως οτι περιέχει απο αυτά που αναφέρθηκαν πάνω μπορείς να τα πάρεις άφοβα :) Μακριά απο καφείνες και ασπιρίνη σε συστατικό ;) Επίσης οτιδήποτε σου προτείνουν που έχει εφεδρίνη ως λιποδιαλύτη , μακριααααά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν τις ξέρω εγώ :) Πάντως οτι περιέχει απο αυτά που αναφέρθηκαν πάνω μπορείς να τα πάρεις άφοβα :) Μακριά απο καφείνες και ασπιρίνη σε συστατικό ;) Επίσης οτιδήποτε σου προτείνουν που έχει εφεδρίνη ως λιποδιαλύτη , μακριααααά.

 

Καλα μη γίνουμε και πρεζάκια...

Μήπως να τραβαγα κανα 2 γραμμούλες καθε μερα; Θα είχα σουπερ αντοχές και όρεξη και θα έλιωνα ειτε ξύπνιος ειτε τάβλα.

 

Λεω να πάρω αυτους που ανέφερες, απο το ebay,παρακινδυνευμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κανονικά μπορείς ;) Δεν περιέχουν απαγορευμένες ουσίες. Απο οτι είδα απο seller στην Αγγλιά υπάρχουν ?

 

Ναι

 

 

κξωηδωξηγωδξωηδωδωδηωξδηωξωηδξωηδωηδξδηωξδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;) Πάρε άυριο στην εταιρεία ένα τηλεφωνάκι να ρωτήσεις αν στέλνουν αντικαταβολή. Να γλιτώσεις την διαδικασία απο ebay.

Σήμερα έτυχε να μιλάω με έναν γνωστό που πάει γυμναστήριο , ο οποίος πήγε πήρε λιποδιαλύτη απο Bulgaria , φαντάσου ότι η συσκευασία δεν γράφει αγγλικά και πηγαίνει 7 φορές τουαλέτα την μέρα :) Junky. XAXAXA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμινοξεα μπορουμε να βρουμε σε καψουλες σε φαρμακεια ή μονο απο κανενα γυμναστηριο?

 

Φαρμακεια - Ναι

Μαγαζια με συμπληρωματα - Ναι

 

Μορφες...:

 

Πεπτιδικου Δεσμου τα λεγομενα ελευθερα

Καψουλες Ελευθερης Μορφης

Καψουλες Κρυσταλλικων Αμινοξεων

Υγρα Αμινοξεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφηστε τους λιποδιαλυτες και τις αηδιες.. Τρεξιματακι μιση ωρα την ημερα με την αναλογη διατροφη, και σε 2 μηνες θα ειστε -8 κιλα στανταρ.

 

@buzzad προσωπικα δεν ειμαι πολυ του γυμναστηριου, αλλα εσυ εχεις μερακι κ επιμονη σ αυτο π κανεις, οποτε απο μενα respect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφηστε τους λιποδιαλυτες και τις αηδιες.. Τρεξιματακι μιση ωρα την ημερα με την αναλογη διατροφη, και σε 2 μηνες θα ειστε -8 κιλα στανταρ.

 

@buzzad προσωπικα δεν ειμαι πολυ του γυμναστηριου, αλλα εσυ εχεις μερακι κ επιμονη σ αυτο π κανεις, οποτε απο μενα respect.

 

Συμφωνω απολυτως!

Ομως να ρωτησω κατι? Εχω καλο σωμα γυμνασμενο με πλατες κτλ.

Ενω εχω γραμμωση στα χερια και πλατη στην κοιλια τα χανω λιγο!

Σαβουρες και τετοια τα εχω καψει εδω και καιρο(μην φανταστειτε τρελα πραματα,τρωω και τους γυρους μου) αλλα γενικα τα εχω κοψει.

Εκτος απο τρεξιμο, θα ηταν καλο να παρω τιποτα λιποδιαλυτες για να φυγουν τα "παχακια" στο πλαι της κοιλιας που εχουμε και να φανει λιγο και η γραμμωση? Δηλαδη πρεπει να παρω κατι light (λιποδιαλυτες ή κατι παρομοιο) για να εξαφανιστεις το περιτο παχος της κοιλιας??

 

edit:εχει 3 βδομαδες που απο 2 πακετα την μερα τωρα κανω το πολυ 2 τσιγαρα την μερα.( προσπαθω να το κοψω.) Παιζει κανα ρολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτως!

Ομως να ρωτησω κατι? Εχω καλο σωμα γυμνασμενο με πλατες κτλ.

Ενω εχω γραμμωση στα χερια και πλατη στην κοιλια τα χανω λιγο!

Σαβουρες και τετοια τα εχω καψει εδω και καιρο(μην φανταστειτε τρελα πραματα,τρωω και τους γυρους μου) αλλα γενικα τα εχω κοψει.

Εκτος απο τρεξιμο, θα ηταν καλο να παρω τιποτα λιποδιαλυτες για να φυγουν τα "παχακια" στο πλαι της κοιλιας που εχουμε και να φανει λιγο και η γραμμωση? Δηλαδη πρεπει να παρω κατι light (λιποδιαλυτες ή κατι παρομοιο) για να εξαφανιστεις το περιτο παχος της κοιλιας??

 

edit:εχει 3 βδομαδες που απο 2 πακετα την μερα τωρα κανω το πολυ 2 τσιγαρα την μερα.( προσπαθω να το κοψω.) Παιζει κανα ρολο?

 

Οχι το τσιγαρο δεν παιζει καποιο ρολο (Μπραβο σου παντως)...Κοψε και τους γυρους που τρως τωρα...Απο γυμναστικη κανεις κατι η οχι...? Οι λιποδιαλυτες απο μονοι τους δεν κανουν τιποτα...Πρεπει να εχουμε συνδυασμο για το καλυτερο αποτελεσμα

 

Διατροφη

Γυμναστικη

Συμπληρωματα - Τελευταια και οχι πρωτα...!!

 

Μολις τελειωσα το αεροβιο το οποιο το εχω σπασει σε 2 κομματια πρωι και απογευμα γιατι ακομη δεν τραβαω οπως τραβαγα...(Θελω λιγο καιρο να παρω μπρος)....Μπανανες και καφε εληνικο σκετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο γυμναστικη οχι πολλα. Εχω παγκο σπιτι και ανα 2 μερες κανω ενα μισαωρο ασκησεων που εκανα στο γυμναστηριο παλια. κανω και κατι κοιλιακους αλλα μην φανταστεις τρελα πραματα..τωρα λεω να αρχισω τρεξιμο για να φυγει η κοιλια και τα "πλαινα". Τι προτεινεις φιλε? να συνεχισω παγκο ή να κανω χαλαρο τρεξιματακι μιση - 1 ωρα την μερα?

Απο λιποδιαλυτες κανενα tip?

το βραδυ ας πουμε οταν βγαινω θα παρω η κοκκινο κρασι ή perrier με στιμενο λεμονι! καλα κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο γυμναστικη οχι πολλα. Εχω παγκο σπιτι και ανα 2 μερες κανω ενα μισαωρο ασκησεων που εκανα στο γυμναστηριο παλια. κανω και κατι κοιλιακους αλλα μην φανταστεις τρελα πραματα..τωρα λεω να αρχισω τρεξιμο για να φυγει η κοιλια και τα "πλαινα". Τι προτεινεις φιλε? να συνεχισω παγκο ή να κανω χαλαρο τρεξιματακι μιση - 1 ωρα την μερα?

Απο λιποδιαλυτες κανενα tip?

το βραδυ ας πουμε οταν βγαινω θα παρω η κοκκινο κρασι ή perrier με στιμενο λεμονι! καλα κανω?

 

Το ιδανικο αν και εφοσον εχουμε αυτη την δυνατοτητα θα ηταν να συνδυασεις τα βαρη σου με το αεροβιο...Δωσε μεγαλυτερη εμφαση ομως στο αεροβιο κομματι επειδη αν καταλαβα καλα θελουμε λιποδιαλυση και σε παρακαλω μην ξεχνας την διατροφη σου που ειναι το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ.

 

3 Φορες την εβδομαδα βαρη - Αρκετη ενταση,μικρα διαλλειματα στα σετ...να κανεις μιση ωρα αλλα αυτη την μιση ωρα να την νοιωθεις

 

Αεροβιο 30 με 40 λεπτα 4 φορες την εβδομαδα ειναι οτι πρεπει...Περιπου στο 60% με 70%...Ουτε να περπατας αλλα ουτε να τρεχεις...

 

Οσο για τους λιποδιαλυτες δεν ειμαι σε θεση να προτεινω(Πιστευω καταλαβαινεις)...Στην σελιδα 12 αναφερω τους πιο ασφαλη που μπορεις να προμηθευτεις απο οποιοδηποτε φαρμακειο...Το ιδανικο θα ηταν συνδυασμος...Στην τελικη ομως εσυ εισαι αυτος που θα πρεπει να πειραματιστει και να δεις τι παει και που ανταποκρινεται καλυτερα το κορμι σου...

 

Το κρασι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες ποτου για εναν αθλουμενο η μη...(Φανταζομαι οχι ολοκληρο μπουκαλι)...!!

 

Πανω απο ολα μην ξεχνας την διατροφη σου...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...