Προς το περιεχόμενο

Softmod οποιουδήποτε Wii έκδοσης 4.2 και κάτω


vdanasto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδια, εχω 4.2, οταν ξεκινησα την διαδικασια εκανα μεχρι και backup μετα κοιταξα και δεν υπηρχε το mmm, alla kapoia alla (wiimod kai wiimodbatch) οταν πατισα το δευτερο εκανε κατι μονο του αθτοματα.μετα κατεβασα το mmm και οταν το ανοιξα και πατησα install sto ios μου εβγαλε error οτι δεν μπορει να ανοιξει το αρχειο ios15-64-v523.wad

 

Τι να κανω??? και που μπορω να βρψ τα αρχεια για 4.2 γιατι απο το email με στελνει σε site και νομιζω οτι ειναι για 4.3 ευχαριστω. Tο Bootmii εγκαταστάθηκε και στην boot2

και ως IOS.

Eπισης προσπαθησα να ανοιξω το bootmii παλι αλλα βγαζει μαυρη οθονη. Τι να κανω????

 

Προχωρησα v523,αλλα οατν παει στο v257 γραφει error ES_AddTitleStart: (-1035) Title with higher version is already installed.

error: could not install ios15 ver257

error: Doungrade ios15 failed (-1035).

 

Παιδια ο οδηγος λειτουργει σωστα αλλα οχι με τον φακελο που γραφει... Τα καταφερα...

Επεξ/σία από lefkada13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση, δεν ξερω αν ειναι αυτο το τοπικ.

Λοιπον θελω να χακαρω το Wii του αναδεχτου μου, δεν ξερω τι firmware εχει.

εχω το παιχνιδι LEGO Indiana Jones οποτε θα το κανω softmoded μεσω αυτου του παιχνιδιου, εχω δει ενα βιντεο στο Youtube με ακριβως ολη την διαδικασια.

Ηθελα να ρωτησω αν γινετε αντι για καρτα μνημης να χρησημοποιεισω φλασακι, γτ θελει SD Card και δυστηχως δεν εχω.Γινετε με στικακι (εχω ενα 8Gb).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...