Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

White models of Apple's new iPhone® 4 have continued to be more challenging to manufacture than we originally expected, and as a result they will not be available until later this year. The availability of the more popular iPhone 4 black models is not affected."

 

more popular το μαύρο χωρίς βέβαια να παίζει ρόλο ότι είναι το μόνο που κυκλοφορεί στην αγορά :-)

 

 

O λογος που εχουν προβλημα με το ασπρο εχει να κανει με τιν ΜΠΟΓΙΑ..kai oti ειναι πιο παχυ, και δεν χωρανε ολα απο τι διαβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τζίφος παιδιά μάλλον την έκοψα λάθος και δεν την αναγνωρίζει...

 

Αν πάω στην Vodafone θα μου δώσουν micro sim? Θα δουλεύει με το iphone 4?

 

Κανονικά εγώ πήρα microsim από vodafone και φυσικά δουλεύει στο iphone 4. Κόστος 17 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει πάρει κανείς το 4 από Aramex; Το έχει παραλάβει δηλαδή κανονικά;

Να μας πει πόσο του πήρε από χρόνο και χρήμα και αν όλα πήγαν καλά;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιδιά microsim από Vodafone Καλιθέας 18 ευρώ. Δεν μπορούσα να παιδευτώ! Το ενεργοποίησα, όλα κομπλέ. Το κινητό είναι απλά το κορυφαίο που έχω δει στην ζωή μου! Η οθόνη του είναι εξωπραγματική!!!

 

Και έχω ένα πράγμα να πω:

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ!!! ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ DEATH GRIP ΜΕ GPRS, ME 3G ON ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ DROP CALL!!!

 

To μόνο που πρόσεξα είναι ότι οταν μιλάω με κάποιον στο τηλέφωνο και έχω το 3G on, κατά την διάρκεια της συνομιλίας μου το περνάει σε GPRS, χωρίς όμως φυσικά να πέφτει η κλήση ή να επηρεάζεται η ποιότητα της συνομιλίας...

 

Ήδη το ξέχασα το υποτιθέμενο πρόβλημα που μας έπρηξαν τόσο καιρό και με είχαν αγχώσει. Και φανταστείτε ότι όλα αυτά τα κάνω χωρίς θήκη!!! Φανταστείτε να μου έρθει και η reception case από Δευτέρα, τί άνετα που θα είναι τα πράγματα...

 

Πάω να το απολαύσω και πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιδιά microsim από Vodafone Καλιθέας 18 ευρώ. Δεν μπορούσα να παιδευτώ! Το ενεργοποίησα' date=' όλα κομπλέ. Το κινητό είναι απλά το κορυφαίο που έχω δει στην ζωή μου! Η οθόνη του είναι εξωπραγματική!!!

 

Και έχω ένα πράγμα να πω:

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ!!! ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ DEATH GRIP ΜΕ GPRS, ME 3G ON ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ DROP CALL!!!

 

To μόνο που πρόσεξα είναι ότι οταν μιλάω με κάποιον στο τηλέφωνο και έχω το 3G on, κατά την διάρκεια της συνομιλίας μου το περνάει σε GPRS, χωρίς όμως φυσικά να πέφτει η κλήση ή να επηρεάζεται η ποιότητα της συνομιλίας...

 

Ήδη το ξέχασα το υποτιθέμενο πρόβλημα που μας έπρηξαν τόσο καιρό και με είχαν αγχώσει. Και φανταστείτε ότι όλα αυτά τα κάνω χωρίς θήκη!!! Φανταστείτε να μου έρθει και η reception case από Δευτέρα, τί άνετα που θα είναι τα πράγματα...

 

Πάω να το απολαύσω και πάλι...[/quote']

 

Άντε καλορίζικο!

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ!!! ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ DEATH GRIP ΜΕ GPRS, ME 3G ON ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ DROP CALL!!!

 

To μόνο που πρόσεξα είναι ότι οταν μιλάω με κάποιον στο τηλέφωνο και έχω το 3G on, κατά την διάρκεια της συνομιλίας μου το περνάει σε GPRS, χωρίς όμως φυσικά να πέφτει η κλήση ή να επηρεάζεται η ποιότητα της συνομιλίας...

Πόσες μπάρες 3G έχεις στο σημείο που βρίσκεσαι;

Α, το σημαντικότερο; Πέρασες την 4.0.1;

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιδιά microsim από Vodafone Καλιθέας 18 ευρώ. Δεν μπορούσα να παιδευτώ! Το ενεργοποίησα, όλα κομπλέ. Το κινητό είναι απλά το κορυφαίο που έχω δει στην ζωή μου! Η οθόνη του είναι εξωπραγματική!!!

 

Και έχω ένα πράγμα να πω:

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ!!! ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ DEATH GRIP ΜΕ GPRS, ME 3G ON ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ DROP CALL!!!

 

To μόνο που πρόσεξα είναι ότι οταν μιλάω με κάποιον στο τηλέφωνο και έχω το 3G on, κατά την διάρκεια της συνομιλίας μου το περνάει σε GPRS, χωρίς όμως φυσικά να πέφτει η κλήση ή να επηρεάζεται η ποιότητα της συνομιλίας...

 

Ήδη το ξέχασα το υποτιθέμενο πρόβλημα που μας έπρηξαν τόσο καιρό και με είχαν αγχώσει. Και φανταστείτε ότι όλα αυτά τα κάνω χωρίς θήκη!!! Φανταστείτε να μου έρθει και η reception case από Δευτέρα, τί άνετα που θα είναι τα πράγματα...

 

Πάω να το απολαύσω και πάλι...

 

Σε σημείο που έχεις 2-3 μπάρες σήμα 3G , μπορείς να κανείς απρόσκοπτο browsing κρατώντας το με το αριστερό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Περασα την 4.0.1 σημερα και μπορω να πω δεν αλλαξε κατι. Αυτη την στιγμη κραταω το κινητο φυσιολογικα με το αριστερο χερι, εχω 2 -3 μπαρες 3G ή και μια παιζει. Ειμαι στο δωματιο μου οπου με το 3gs μια επιανα 5 μπαρες και μια με πεταγε εκτος 3G. Σερφαρω και ποσταρω κανονικα νομιζω. Καλα για dropped calls δεν το συζηταω καν. Δεν υπαρχουν! Τα πραγματα τα βλεπω αρκετα καλα. Περιμενα χειροτερα να πω την αληθεια αλλα δεν εχω καποιο προβλημα εντονο που λενε. Απο Δευτερα μου ερχεται και η reception case απο ivy skin και μαλλον θα ειμαι 100% οκ και ανεμελος. Γιατι τωρα ενα αγχος για το πως το κραταω το εχω...

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα λοιπον!

 

Οταν εχεις χρονο και βρεθεις σε σημειο που εχει 2-3 μπαρες σημα 3g χωρις να ακουμπας το κινητο,

πιαστο μια με το αριστερο χερι σαν να κανεις browsing(προφανως το χερι σου θα ακουμπαει στο επιμαχο σημειο κατω αριστερα) και πες μας αποτελεσματα, για να δουμε αν μονο εγω και ο Whiteyez ειμασταν οι ατυχοι.

 

Μπορεις ακομα να τρεξεις και την εφαρμογη speedtest. Σε εμενα σε σημειο με 2-3 μπαρες σημα 3g , οταν το επιανα με το αριστερο χερι, η ταχυτητα επεφτε κατακορυφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...