Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι χαμενος στον μαγικο κοσμο του iphone 4! Πραγματικα απιστευτη οθονη! Μηδενικα dropped calls μεχρι τωρα, wifi διαστημικο και 3G ικανοποιητικο συνθετουν το τελειο συνολο...

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το insomnia.app σου δουλεύει κανονικά; εμένα μου κάνει απίστευτα νερά με το τεσσάρι και το ios 4...

 

Περίεργο εμένα δουλεύει μια χαρά, anyway όμως σε λίγες μέρες μάλλον θα βγεί και η καινούργια έκδοση οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σημείο που είσαι, όταν δεν αγγιζεις το κινητό, πόσες μπάρες 3G έχεις;

 

Αυτή την στιγμή έχω 3 μπάρες 3G στο δωμάτιο μου χωρίς να το ακουμπάω. Όταν το πιάνω με το αριστερό μου χέρι το πολύ να πέσει στις 2 μπάρες, αλλά μετά επανέρχεται πάλι στις 3. Πάντως με το 3gs στο ίδιο σημείο και πριν το update μου έδειχνε 5 μπάρες 3G και εκεί που είχα 5 μπάρες ξαφνικά με πέταγε έξω σε GPRS. Τώρα με το Iphone4 μου δείχνει 2 ή 3 μπάρες 3G στο δωμάτιό μου και ξέρω τί μου γίνεται τουλάχιστον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτή την στιγμή έχω 3 μπάρες 3G στο δωμάτιο μου χωρίς να το ακουμπάω. Όταν το πιάνω με το αριστερό μου χέρι το πολύ να πέσει στις 2 μπάρες' date=' αλλά μετά επανέρχεται πάλι στις 3. Πάντως με το 3gs στο ίδιο σημείο και πριν το update μου έδειχνε 5 μπάρες 3G και εκεί που είχα 5 μπάρες ξαφνικά με πέταγε έξω σε GPRS. Τώρα με το Iphone4 μου δείχνει 2 ή 3 μπάρες 3G στο δωμάτιό μου και ξέρω τί μου γίνεται τουλάχιστον...[/quote']

 

Το 3GS σου έδειχνε 5 αλλά όχι με την 4.0.1, αν κατάλαβα καλά γιαυτο και έπεφταν τόσο εύκολα και οι 5. Με την 4.0.1 πόσο δείχνει; (αν την πέρασες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 3GS σου έδειχνε 5 αλλά όχι με την 4.0.1, αν κατάλαβα καλά γιαυτο και έπεφταν τόσο εύκολα και οι 5. Με την 4.0.1 πόσο δείχνει; (αν την πέρασες)

 

Δεν την πέρασα, έχω jailbreak το 3gs στην 4.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω iPhone 3GS και θέλω να πάρω το iPhone 4 . Μήπως μπορώ να πάρω επιδότηση ;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Αν έχεις συμβόλαιο και όχι καρτοκινητό, πάρε τηλ τον πάροχό σου (vodafone, cosmote κλπ) να σου πει. Το τηλ θα το βρεις στο site του ή στο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις συμβόλαιο και όχι καρτοκινητό' date=' πάρε τηλ τον πάροχό σου (vodafone, cosmote κλπ) να σου πει. Το τηλ θα το βρεις στο site του ή στο λογαριασμό.[/quote']

Έχω καρτοκινητό

 

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλά το 3GS και πάρε το 4

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Μήπως μπορείς να μου πεις κάποια καταστήματα όπου μπορώ να πουλήσω το iPhone 3GS ?

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...