Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά , έπαιζα το dungeon hunter 2 hd στο xperia sole μου και έκανα ics update.

τώρα δεν παίζει (πετάει μήνυμα οτι το βίντεο δεν μπορεί να ξεκινήσει και κάτι τέτοια οταν το ανοίγω και μετά λέει οτι η εφαρμογή έπρεπε να κλείσει).

ειπα να το αγοράσω απο το site της gameloft (μόνο εκεί υπάρχει)γιατι διάβασα οτι το έκαναν update για να παίζει και σε ics αλλα δεν με αφήνει ! μου λέει οτι η συσκευή μου δεν ειναι συμβατή.

 

wtf........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα προγράμματα όπως το easy battery saver κάνουν δούλεια?

 

 

Έβαλα το os monitor και είναι αρκετά καλό. Το χρησιμοποιεί κανείς?

Επεξ/σία από pagratios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Oποιος θελει ας ριξει μια ματια εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jeffapps.catena&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5qZWZmYXBwcy5jYXRlbmEiXQ..

Ενδιαφερον (αν και πολυ πρωιμο σταδιο ακομα) και εχει potential κατα τη γνωμη μου. Αν πιασει βεβαια. Προς το παρον πρεπει να υπαρχουν μονο κανα δυο ελληνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά , έπαιζα το dungeon hunter 2 hd στο xperia sole μου και έκανα ics update.

τώρα δεν παίζει (πετάει μήνυμα οτι το βίντεο δεν μπορεί να ξεκινήσει και κάτι τέτοια οταν το ανοίγω και μετά λέει οτι η εφαρμογή έπρεπε να κλείσει).

ειπα να το αγοράσω απο το site της gameloft (μόνο εκεί υπάρχει)γιατι διάβασα οτι το έκαναν update για να παίζει και σε ics αλλα δεν με αφήνει ! μου λέει οτι η συσκευή μου δεν ειναι συμβατή.

 

wtf........

 αν είσαι rooted δοκίμασε να κάνεις fix permissions μέσω του recovery. Διαφορετικά θα πρέπει μάλλον να περιμένεισ κάποιο update του παιχνιδιού

 

Τα προγράμματα όπως το easy battery saver κάνουν δούλεια?

 

 

Έβαλα το os monitor και είναι αρκετά καλό. Το χρησιμοποιεί κανείς?

 

Φίλε μου τα προγράμματα αυτά δεν κάνουν τίποτα το ιδιαίτερο στο λέω από προσωπική πείρα.Άσε που έχεις και μια ακόμα εφαρμογή να τρέχει στο background που καταναλώνει resources και μπαταρία.

 

Αν θες απλούς τρόπους Link.png Site: http://www.wikihow.com/Save-Battery-Power-on-an-Android">http://www.wikihow.com/Save-Battery-Power-on-an-Android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά , έπαιζα το dungeon hunter 2 hd στο xperia sole μου και έκανα ics update.

τώρα δεν παίζει (πετάει μήνυμα οτι το βίντεο δεν μπορεί να ξεκινήσει και κάτι τέτοια οταν το ανοίγω και μετά λέει οτι η εφαρμογή έπρεπε να κλείσει).

ειπα να το αγοράσω απο το site της gameloft (μόνο εκεί υπάρχει)γιατι διάβασα οτι το έκαναν update για να παίζει και σε ics αλλα δεν με αφήνει ! μου λέει οτι η συσκευή μου δεν ειναι συμβατή.

 

wtf........

Δοκίμασε να επανεγκαταστήσεις το flash player...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καμένα Ανέκδοτα

 

Ήρθε η ώρα να γελάσετε με την ψυχή σας με τα καλύτερα καμένα ανέκδοτα που κυκλοφορούν. Είτε διαβάσετε τα τυχαία είτε τα τελευταία, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ξεκαρδιστείτε στα γέλια. Κατηγορίες δεν υπάρχουν αφού μιλάμε για τα: ΚΑΜΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ.

 

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qblogic.jokes.dashboard

 

 

post-210473-0-15517100-1357719372_thumb.jpg

post-210473-0-74052100-1357719376_thumb.jpg

post-210473-0-00809300-1357719382_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εκανα αναβαθμιση το κινητο και τωρα εχω android 4.0.3.
Η φαση ειναι οτι ενω κλεινω τον συγχρονισμό τα προγραμματα συγχρονίζονται με το internet.
παλια δεν μπορουσα να μπω ουτε στο play store αν ειχα κλειστο τον συγχρονισμό..
τωρα μπαινει.. πως γινεται αυτο; 
οταν φευγω απο το σπιτι κλεινω wi-fi και μπΑινω με τα ΜΒ της cosmote..
αν συγχρονιζει θα με τα τρωει..
Ασε που καμια φορα θελω να ανοιξω "χρηση δεδομενων πακετων" για να μπω σε καποια σελιδα της cosmote
η στι 0.facebook.com (που ειναι δωρεαν) οταν εδω αλλα free MB, και αν συγχρονιζει μολις ανοιξω την "χρηση δεδομενων πακετων"
θα μου φαει 1 ευρο!!! 

Τι να κανω; Θελω απλα να καταναλωνω MB οταν θελω εγω και οπου θελω εγω χωρις να συγχρονίζει το κινητο η να κανει update απο μονο του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για καποιο app σχετικα με office.

αυτες τις μερες τρεχω το quickoffice αλλα στο xperia tablet s τα excel ιδιαιτερα αυτα που περιεχουν κ γραφικες παραστασεις κολλανε απιστευτα οπως και οι βαριες powerpoint παρουσιασεις(αργο scrollαρισμα,ιδιαιτερα αν περιεχονται φωτογραφιες,κειμενο με διαφορετικη γραμματοσειρα/χρωματα κλπ)

 

για να μην χαλαω αδικα λεφτα σε εφαρμογες,εχει καποιος να προτεινει πιο θεωρει καλυτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δημιουργια εχει; (να φτιαξεις μια παρουσιαση η ενα excel πχ; )

 

Ναι, κανονικά.  Στο μενού "New" έχει να δημιουργήσεις έγγραφο (docx), παρουσιάση (pptx), φύλλο εργασίας (xlsx) και memo (txt).  Επίσης τα έγγραφα που δημιουργείς έχει δυνατότητα να τα σώσεις κατευθείαν σε pdf.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πρεπει να αλλαξεις launcher. Δοκιμασε τον Nova Launcher ειναι πολυ καλος. Εναλλακτικα υπαρχει και η λογικη τυπου Folder Organizer , αλλα δοκιμασε και το Nova ειναι πληρως παραμετροποιησιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...