Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά ξέρει κανείς κανείς πως βάζω τόνους σε μικρά ελληνικά γράμματα ?

Χρησιμοποιώ το Χ10 mini pro με πληκτρολόγιο γράφει κανονικά ελληνικά μικρά αλλά δεν βρήκα πως να βάζω τόνους. Χρησιμοποιώ το handcent sms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το διορθωτικό βάσει μονο του. Αλλά εάν κρατήσεις πατημενο το γράμμα σου το βγάζει και με τόνο :-)

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Όταν κρατάω πατημένο το γράμμα δεν μου βγάζει τόνο. Δεν χρησιμοποιώ διορθωτικό. Καμιά άλλη ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα.Ειμαι κατοχος ενος desire.Εδω και μερικες ημερες δεν μπορω να κατεβασω εφαρμογες απο το μαρκετ.πρινακομα ξεκινησε να την κατεβαζει, πεταει ενα η ληψη δεν ειναι επιτυχης και αυτο ειναι.Τις τελευταιες πεντε ημερες που μου το παρουσιαζει αυτο κατεβασα μονο 2 απο τις 10-15 που προσπαθησα να κατεβασω.Εχει καποιος καμια ιδεα για το τι μπορει να συμβαινει?Εχω κανει μεσα απο την διαχειριση εφαρμογων διαγραφη προσωρινης μνημης του μαρκετ και εκκαθαριση δεδομενων μηπως και διορθωθει το προβλημα αλλα τζιφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα.Ειμαι κατοχος ενος desire.Εδω και μερικες ημερες δεν μπορω να κατεβασω εφαρμογες απο το μαρκετ.πρινακομα ξεκινησε να την κατεβαζει, πεταει ενα η ληψη δεν ειναι επιτυχης και αυτο ειναι.Τις τελευταιες πεντε ημερες που μου το παρουσιαζει αυτο κατεβασα μονο 2 απο τις 10-15 που προσπαθησα να κατεβασω.Εχει καποιος καμια ιδεα για το τι μπορει να συμβαινει?Εχω κανει μεσα απο την διαχειριση εφαρμογων διαγραφη προσωρινης μνημης του μαρκετ και εκκαθαριση δεδομενων μηπως και διορθωθει το προβλημα αλλα τζιφος.

 

μηπως δεν εχει καλο σημα wifi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως δεν εχει καλο σημα wifi?

οχι φιλε μου εχει πολυ καλο σημα.εντω μεταξυ πριν λιγο δεν με αφηνε ν κατεβασω και τωρα που ξαναδοκιμασα κατεβασα κανονικα!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε διορθωτικό. Σου δίνει επιλογές και δεν βάζει αυτόματα την πρώτη επιλογή. Επίσης νομίζω ότι τα sms μετατρέπονται αυτόματα σε κεφαλαία οπότε τζάμπα ο κόπος σου να βάζεις τόνους :-)

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια ερωτηση. Χρησιμοποιω ADW.launcher(donut). Καπου στις ρυθμισεις βρισκω κατι που αναφερεται για δεξι και αριστερο Action Button και τη δυνατοτητα να τα αλλαζεις. υποθετω πως αυτα ειναι τα 2 'πληκτρα' που βρισκονται στηνdockbar δεξια και αριστερα απο το 'μενου'. Πως τα αλλαζω?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια ερωτηση. Χρησιμοποιω ADW.launcher(donut). Καπου στις ρυθμισεις βρισκω κατι που αναφερεται για δεξι και αριστερο Action Button και τη δυνατοτητα να τα αλλαζεις. υποθετω πως αυτα ειναι τα 2 'πληκτρα' που βρισκονται στηνdockbar δεξια και αριστερα απο το 'μενου'. Πως τα αλλαζω?!

 

Φτιάξε ένα shortcut και κάντο drag πάνε σε ένα από τα δύο κουμπιά. Επίσης, αν σύρεις το κεντρικό κουμπί του adw προς τα πάνω, εξαφανίζεται η κεντρική dockbar και εμφανίζεται ένα κενό.. εκεί με τον ίδιο τρόπο μπορείς να βάλεις μέχρι 5 shortcuts!

 

Και κάτι άλλο.. εκεί στις ρυθμίσεις μπορείς να ενεργοποιήσεις ΑΛΛΑ 2 action buttons και να τα κάνεις συνολικά 5.

 

Πολύ ωραίο το adw... (τελικά!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μήπως ξέρει κάνεις κάποιο apk που να βάζει διαφορετικό background στις 7 αρχικές οθόνες..?

Ευχαριστώ...............

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει προβλημα το market τις τελευταιες δυο τρεις μερες και κανει κατι τετοια κολληματα.

 

Οντως.. Γενικα ωρες ωρες ειναι οτι να ναι το market.. Χθες καταφερα τελικα να κατεβασω ενα app μετα απο καμια 10αρια προσπαθειες ενω ενα αλλο κατεβηκε κανονικα και επιτοπου.. και δεν παιζει θεμα σηματος αφου το router ειναι διπλα στο δωματιο που ημουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως.. Γενικα ωρες ωρες ειναι οτι να ναι το market.. Χθες καταφερα τελικα να κατεβασω ενα app μετα απο καμια 10αρια προσπαθειες ενω ενα αλλο κατεβηκε κανονικα και επιτοπου.. και δεν παιζει θεμα σηματος αφου το router ειναι διπλα στο δωματιο που ημουν..

 

To επαθα και εγω εχτες....και συνιθισμενος απο τα windows mobile, εκανα ... hard reset... :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...