Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περασα το swype 2.44.Κατ αρχας δεν εχει ελληνικα η εκδοση που περασα,δεν ξερω αν υπαρχει γενικοτερα σε καποια αλλη version.

κατα δευτερον τι κι αν απενεργοποιησα ολα τα indicators/predictions κλπ αυτο συνεχιζει να μου βγαζει τα δικα του..."τι" του γραφω "το" μου βγαζει χωρις να παταω λαθος και αλλα τετοια...

 

λογικα στο swype παντα πρεπει να τρεχει καποιο "λεξικο" απο πισω για ευνοητους λογους και γι αυτο το κανει.υποστηριζει ελληνικα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περασα το swype 2.44.Κατ αρχας δεν εχει ελληνικα η εκδοση που περασα,δεν ξερω αν υπαρχει γενικοτερα σε καποια αλλη version.

κατα δευτερον τι κι αν απενεργοποιησα ολα τα indicators/predictions κλπ αυτο συνεχιζει να μου βγαζει τα δικα του..."τι" του γραφω "το" μου βγαζει χωρις να παταω λαθος και αλλα τετοια...

 

λογικα στο swype παντα πρεπει να τρεχει καποιο "λεξικο" απο πισω για ευνοητους λογους και γι αυτο το κανει.υποστηριζει ελληνικα??

 

Λοιπόν, κάνε uninstall την 2.44 και βάλε την 1.60 που έχει ελληνικά-αγγλικά.

 

Έχεις pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, κάνε uninstall την 2.44 και βάλε την 1.60 που έχει ελληνικά-αγγλικά.

 

Έχεις pm

 

Σε προλαβα και περασα την 1.60 οπως προανεφερες πριν το pm γιατι την ψιλιαστηκα την δουλεια.Σε ευχαριστω παρολα αυτα παρα πολυ.

 

ξεκιναω να δω τι λεει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προλαβα και περασα την 1.60 οπως προανεφερες πριν το pm γιατι την ψιλιαστηκα την δουλεια.Σε ευχαριστω παρολα αυτα παρα πολυ.

 

ξεκιναω να δω τι λεει...

 

δε μου στελνετε κ εμενα πμ με την 1.6 γιατι απο μονο του το galaxy μου ειχε την 1.5 χωρις ελληνικα!

thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε zaplin εχεις πμ,

 

απιστευτο προγραμματακι πραγματικα,εχει ασυγκριτη προβλεψη στο τι πας να γραψεις γιατι εγω δεν το χειριζομαι καλα ακομα αλλα καταλαβαινει ακριβως αυτο που θελω καθε φορα.με λιγη εξασκηση πιστευω θα ειναι κορυφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταφερα και το περασα αλλα οταν το επιλεγω απο το input method δε βγαινει το πληκτρολογιο, επισης στο swype settings παει να ανοιξει κ κλεινει, κατι πηγε στραβα στο σεταπ μαλλον αλλα δε καταλαβαινω τι.. το εκανα full uninstall με root explorer πριν το περασω..δε ξερω τι αλλο να κανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την αναλυση μηπως παιζει κατι...εγω στο legend περασα την HVGA version

 

---------- Προσθήκη στις 15:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:06 ----------

 

καταφερα και το περασα αλλα οταν το επιλεγω απο το input method δε βγαινει το πληκτρολογιο, επισης στο swype settings παει να ανοιξει κ κλεινει, κατι πηγε στραβα στο σεταπ μαλλον αλλα δε καταλαβαινω τι.. το εκανα full uninstall με root explorer πριν το περασω..δε ξερω τι αλλο να κανω!

 

Στην ανάλυση του wildfire δουλέυει τίποτα? Γιατί πέρασα την 1.6 και δεν μου βγάζει το πληκτρολόγιο τα μενού κανονικά και τις ρυθμίσεις τις βλέπω.

 

 

δοκιμασε version με αλλη αναλυση.υποθετω και το wildfire την HVGA θελει.

 

δωσε στο google "swype HVGA 1.6 download" και δοκιμασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για το Wildfire βρήκα μια έκδοση με QVGA που δουλευει αλλά δεν έχει τα ελληνικά. Αν το βρει κάποιος και στα ελληνικά ή αν περνάνε μετά ας μου στείλει ενα pm. Aν το θέλει κανεις αυτό που εχω ας μου στείλει pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά.

 

Είμαι και εγώ ευτυχισμένος κάτοχος Android συσκευής και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εφαρμογή αντίστοιχη του PC SUITE της SE.

 

Βασικά θέλω να επεξεργαστώ με τον πιο εύκολο τρόπο τις επαφές μου γιατί τις βγάζει λίγο ό,τι ΄να ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά.

 

Είμαι και εγώ ευτυχισμένος κάτοχος Android συσκευής και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εφαρμογή αντίστοιχη του PC SUITE της SE.

 

Βασικά θέλω να επεξεργαστώ με τον πιο εύκολο τρόπο τις επαφές μου γιατί τις βγάζει λίγο ό,τι ΄να ναι!

 

 

Kάνεις login στο gmail σου και ψάχνεις στα αριστερά το "contacts" και επεξεργάζεσαι άμεσα τις επαφές. Μόλις συνδεθείς σε κάποιο wi-fi θα "κατέβουν" όλα στο κινητό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να επεξεργαστώ τις ήδη υπάρχουσες επαφές της SIM.

Έχεις να προτείνεις κάτι για αυτό;;;

 

1.μεταφέρεις τις επαφές της sim στο κινητό, αν δεν το έχεις ήδη κάνει.

2. Κατεβάζεις απο το market μια εφαρμογούλα contact export. Κάνεις export τις επαφές σε ενα αρχειάκι csv

3. Μπαίνεις στον λογαριασμό σου στην google, στα αριστερά εκεί που γράφει πατά mail --contacts -- Import contacts. Βάζεις το csv. Tώρα έχεις ολες τις επαφές σου στο gmail.

4. Κάνε τις κατάλληλες διορθώσεις, σβήσε ή κάνε merge επαφές που μπορεί να υπάρχουν 2 φορές, και οταν ανοίξεις το 3g/wi-fi του κινητού θα συγχρονίσει κια θα είναι ολα τέλεια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...