Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατ αρχην γεια σας κ συνχαριτιρια για τιν καλη δουλεια που εχετε κανει εδω! συγνωμη αν δεν εχω μπει σε σωστο θεμα!! δεν κσερω ομως τι να κανω!! εχω απογοητευτει!! αν μπορειτε να βοηθεισετε οποιος μπορει!! εχω ενα σοβαρο προβλημα με το μειλ μου στο γοογλε.το γραφω στα ελληνικα.. στο τζι μειλ δηλαδη.. προσπαθω να μπς στο μειλ μου κ δεν μπορς..!!! γραφω σωστα το ονομα κ τον κωδικο αλλα τιποτα!! μου απανταει οτι δεν υπαρχει καποια τετοια διευθηνση η ο κωδικοσ ειναι λαθοσ! εχω την υποψια οτι μου μπλοκαραν τον λογαριασμο μου!! καποιοσ χακερ.. εχω εποικηνωνισει με το γκουγκλ αλλα δεν βγαζω ακρη... δεν ξερω κ πολλη καλα αγγλικα κ καταλαβενετε.. τι κανω αν εχει διαγραφει..?? βοηθειστε με.. σασ παρακαλω!!! ειναι πολλη συμαντηκο να ξαναμπω στο μειλ μου ... πολλη!! ευχαριστω κ συγνωμη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια πιο launcher προτιματε?για wildfire

Launcher Pro δαγκωτό!!! Δεν το αλλάζω με τίποτα :-)

Το έστησα και στο WF της καλής μου και το λάτρεψε :mrgreen:

Αλλά στην τελική στήστα και τα 2 και δες τι σε βολεύει... Το σίγουρο είναι ότι δεν θα ξαναχρησιμοποιήσεις sense :X

 

 

κατ αρχην γεια σας κ συνχαριτιρια για τιν καλη δουλεια που εχετε κανει εδω! συγνωμη αν δεν εχω μπει σε σωστο θεμα!! δεν κσερω ομως τι να κανω!! εχω απογοητευτει!! αν μπορειτε να βοηθεισετε οποιος μπορει!! εχω ενα σοβαρο προβλημα με το μειλ μου στο γοογλε.το γραφω στα ελληνικα.. στο τζι μειλ δηλαδη.. προσπαθω να μπς στο μειλ μου κ δεν μπορς..!!! γραφω σωστα το ονομα κ τον κωδικο αλλα τιποτα!! μου απανταει οτι δεν υπαρχει καποια τετοια διευθηνση η ο κωδικοσ ειναι λαθοσ! εχω την υποψια οτι μου μπλοκαραν τον λογαριασμο μου!! καποιοσ χακερ.. εχω εποικηνωνισει με το γκουγκλ αλλα δεν βγαζω ακρη... δεν ξερω κ πολλη καλα αγγλικα κ καταλαβενετε.. τι κανω αν εχει διαγραφει..?? βοηθειστε με.. σασ παρακαλω!!! ειναι πολλη συμαντηκο να ξαναμπω στο μειλ μου ... πολλη!! ευχαριστω κ συγνωμη!!

:shock: Offtopic :shock:

Anywayz μακάρι να βρεθεί κανένα παληκάρι να σε φωτίσει για το τι θα κάνεις γιατί είναι πολύ πίκρα να σου μπλοκάρουν τον λογαριασμό σου...

Καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δες αν γραφεις τον κωδικο στα ελληνικα η στα κεφαλαια ... Υπάρχει περιπτωση να τον δινεις στα ελληνικα ενω είναι στα αγγλικα το password .. Το κεφαλαια η μικρα παιζει και αυτο σημασια ..

Για ριξε μια ματια και πες μας ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μόλις δοκιμάσα την εφαρμογή του ζούγκλα.Πάρα πολύ καλή δουλειά. Μπράβο...Ξέρετε αν έχουν βγάλει και άλλες εφημερίδες/sites κάτι αντίστοιχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ αρχην γεια σας κ συνχαριτιρια για τιν καλη δουλεια που εχετε κανει εδω! συγνωμη αν δεν εχω μπει σε σωστο θεμα!! δεν κσερω ομως τι να κανω!! εχω απογοητευτει!! αν μπορειτε να βοηθεισετε οποιος μπορει!! εχω ενα σοβαρο προβλημα με το μειλ μου στο γοογλε.το γραφω στα ελληνικα.. στο τζι μειλ δηλαδη.. προσπαθω να μπς στο μειλ μου κ δεν μπορς..!!! γραφω σωστα το ονομα κ τον κωδικο αλλα τιποτα!! μου απανταει οτι δεν υπαρχει καποια τετοια διευθηνση η ο κωδικοσ ειναι λαθοσ! εχω την υποψια οτι μου μπλοκαραν τον λογαριασμο μου!! καποιοσ χακερ.. εχω εποικηνωνισει με το γκουγκλ αλλα δεν βγαζω ακρη... δεν ξερω κ πολλη καλα αγγλικα κ καταλαβενετε.. τι κανω αν εχει διαγραφει..?? βοηθειστε με.. σασ παρακαλω!!! ειναι πολλη συμαντηκο να ξαναμπω στο μειλ μου ... πολλη!! ευχαριστω κ συγνωμη!!

 

Αυτο το post πραγματικά είναι για FAIL. χαχαχα θεικό.

Καλησπέρα, μόλις δοκιμάσα την εφαρμογή του ζούγκλα.Πάρα πολύ καλή δουλειά. Μπράβο...Ξέρετε αν έχουν βγάλει και άλλες εφημερίδες/sites κάτι αντίστοιχο?

 

Ευχαριστώ φίλε μου, χαίρομαι που σου αρέσει. Όχι προς το παρόν δεν έχει βγει κάτι άλλο αλλά είμαι σίγουρος ότι σε λίγους μήνες θα γίνει έκρηξη από τέτοιες εφαρμογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ευχαριστώ φίλε μου, χαίρομαι που σου αρέσει. Όχι προς το παρόν δεν έχει βγει κάτι άλλο αλλά είμαι σίγουρος ότι σε λίγους μήνες θα γίνει έκρηξη από τέτοιες εφαρμογές.

 

Το ελπίζω, Αυτό είναι το κακό με την Ελλάδα,οι εφαρμογές δεν χρειάζονται τεχνογνωσία και τεχνολογία,αντί να δει μπροστά κωλυσιεργεί με βλακείες. τώρα κατεβάζω εφαρμογές για διάφορα σαιτ του εξωτερικού και είναι όλα τους πολύ καλά. Αλλά το το ζούγκλα μπορώ να πω ότι ήταν το πιο εντυπωσιακό. ίσος του λείπει μόνο ένα ραδιόφωνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κατέβασα το doodlejump, αν δεν το ξέρετε είναι ένα γνωστό παιχνίδι από iphone πολύ εθιστικό...αλλά δυστυχώς λαγκάρει πολύ και σπάει η κίνηση...σκέφτομαι να το ακυρώσω να πάρω πίσω τα λεφτά. Τι θα γίνει με την πρόχειρη μεταφορά παιχνιδιών/εφαρμογών από iphone? Νομίζω κάνουν αρπαχτή σε βάρος μας μερικοί developer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κατέβασα το doodlejump, αν δεν το ξέρετε είναι ένα γνωστό παιχνίδι από iphone πολύ εθιστικό...αλλά δυστυχώς λαγκάρει πολύ και σπάει η κίνηση...σκέφτομαι να το ακυρώσω να πάρω πίσω τα λεφτά. Τι θα γίνει με την πρόχειρη μεταφορά παιχνιδιών/εφαρμογών από iphone? Νομίζω κάνουν αρπαχτή σε βάρος μας μερικοί developer...

 

Αν δεν κάνω λάθος, το doodlejump πρώτα βγήκε στο G1 και μετά για iPhone...

Σε τι κινητό το παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, το doodlejump πρώτα βγήκε στο G1 και μετά για iPhone...

Σε τι κινητό το παίζεις;

 

Με Dell Streak 1.6

Και το angry birds πάντως τα κάνει που και που τα τρελά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ενα προγραμματακι που να κανει τα εξης:

 

Να ναι σε στυλ πυξιδας και βαζοντας του συντεταγμενες να μου δειχνει αποσταση απο την θεση μου και πορεια.

Εχει κανείς τιποτα υπ'οψιν του? εχω δοκιμασει παμπολλα αλλα τζιφος.

 

Υ.Γ. δεν με ενδιαφερει να ναι navigator.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάτι μέρες, μήνα σχεδόν, που δεν μπορώ να κατεβάσω κάτι από το market.

Πάντα μου βγάζει το ίδιο μήνυμα : "Download was unsuccessful,please try again."

Χρησιμοποιώ το xperia 10 mini pro, Android version 1.6.

H σύνδεση μου στο ίντερνετ είναι μια χαρά. Χρησιμοποιώ το opera mini,facebook app,youtube app και άλλα apps που χρειάζονται σύνδεση και είναι μια χαρά.

Διάβασα ότι είχε πρόβλημα το market αλλά διάβασα επίσης ότι έχει διορθωθεί.

Μήπως ξέρει κανείς γιατί γίνετε αυτό και πως μπορώ να το διορθώσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάτι μέρες, μήνα σχεδόν, που δεν μπορώ να κατεβάσω κάτι από το market.

Πάντα μου βγάζει το ίδιο μήνυμα : "Download was unsuccessful,please try again."

Χρησιμοποιώ το xperia 10 mini pro, Android version 1.6.

H σύνδεση μου στο ίντερνετ είναι μια χαρά. Χρησιμοποιώ το opera mini,facebook app,youtube app και άλλα apps που χρειάζονται σύνδεση και είναι μια χαρά.

Διάβασα ότι είχε πρόβλημα το market αλλά διάβασα επίσης ότι έχει διορθωθεί.

Μήπως ξέρει κανείς γιατί γίνετε αυτό και πως μπορώ να το διορθώσω?

 

Δοκίμασες να καθαρίσεις από τις ρυθμίσεις το cache/data;

 

Settings>Applications.. ανοίγεις το market και κάνεις clear cache/date

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες να καθαρίσεις από τις ρυθμίσεις το cache/data;

 

Settings>Applications.. ανοίγεις το market και κάνεις clear cache/date

 

Δεν το είχα δοκιμάσει αλλά τώρα που το δοκίμασα πάλι τίποτε,,,δεν μπορώ να κατεβάσω καμία εφαρμογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
μπορεί κανείς να μου εξηγήσει τι είναι τα application alerts? τι πρέπει να κάνω όταν χτυπήσει ειδοποίηση?

 

Ειναι οι ειδοποιησεις που εχουν ορισμενες εφαρμογες. Λ.χ το Beejive εχει καποιο alert στην πανω μπαρα οταν σου ερχεται ενα μηνυμα. Ή το Titanium οταν ολοκληρωνει ενα backup κ.ο.κ.

Αυτο που "πρεπει" να κανεις ειναι να το δεις και να το ακυρωσεις οταν το δεις ή να πατησεις πανω αν θελεις να σε παει στην εφαρμογη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...