Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω, υπάρχει κάποιο app για το samsung 5800 που να μπορούμε να ακούσομε ραδιόφωνο μέσω ιντερνετ;

Γιατί με ένα χαλαρό search δεν βρήκα κάτι, και ομολογώ οτι μου φαίνεται λιγο περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτήσω, υπάρχει κάποιο app για το samsung 5800 που να μπορούμε να ακούσομε ραδιόφωνο μέσω ιντερνετ;

Γιατί με ένα χαλαρό search δεν βρήκα κάτι, και ομολογώ οτι μου φαίνεται λιγο περίεργο.

 

Στο market υπάρχει το TuneIn Radio με online σταθμούς απ' όλο τον κόσμο συμπεριλαμβανομένης της Ελλάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, πως λέγεται η εφαρμογή που σκανάρει τα τετράγωνα (ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ) και εγκαθιστά επι τόπου τις εφαρμογές? Εχω βρει το barcode scanner, κάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Exei καμμια μονοπολυ που να μπαινει στην SD?

 

ΚΑτεβασα μια, αλλα ειναι 18μβ και μπαινει μονο στη ραμ και δε λεει...

 

Eπισης καπου καποιο trivial pursuit ?

Επεξ/σία από kanesaxo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο market υπάρχει το TuneIn Radio με online σταθμούς απ' όλο τον κόσμο συμπεριλαμβανομένης της Ελλάδας.

 

Επιτέλους και έψαχνα να ακούσω λίγο ελληνικό ράδιο...

το δοκίμασα σήμερα,πολύ καλή εφαρμογή, ευχαριστώ....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι καινουργιος στα androi και εχω ενα wildfire μπορει καποιος να μ πει σε pm για το root και πως μπορω να επικοινωνησω με το θειο που εχω καιρο να δω???:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι καινουργιος στα androi και εχω ενα wildfire μπορει καποιος να μ πει σε pm για το root και πως μπορω να επικοινωνησω με το θειο που εχω καιρο να δω???:-D

 

Το root δεν είναι κάτι παράνομο.. μπορεις να δεις πολλλά πράγματα στο google.

Πολλές αν όχι μαζεμένες πληροφορίες έχει ο nomedor στο blog του.

http://greekandroid.blogspot.com/2010/11/android.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Παιδες πειτε ενα προγρ το οποιο να οργανωνει της φωτογραφιες σε φακελους και να μην ειναι χυμα ολες σε ενα φακελο?

 

Να ειναι δωρεαν!

 

Thanks

 

Η εφαρμογη 3d gallery το κανει αυτο περιπου. Δηλαδη εχεις εσυ οργανωσει τις φωτο σου σε φακελους μεσω ενος file manager ή του υπολογιστη και αυτοι σου βγαζει τους φακελους με τις φωτο που περιεχουν. Αλλα η οργανωση δεν γινεται μεσω της εφαρμογης, δεν ξερω αν σε καλυπτει αυτο. Και εχει φοβερο UI.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

καιρός ήταν γιατί δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη αξιοπρεπής εφαρμογή remote desktop δωρεάν για android. Επειδή όμως θέλω να περιμένω την τελική γιατί δεν τα πάω καλά με τις beta, ελπίζω να μην υπάρχει περίπτωση να σταματήσει να είναι δωρεάν!

 

Πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση χακέματος στο pc ή στο mac με τέτοιες εφαρμογές;

Επεξ/σία από arxaggelos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καιρός ήταν γιατί δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη αξιοπρεπής εφαρμογή remote desktop δωρεάν για android. Επειδή όμως θέλω να περιμένω την τελική γιατί δεν τα πάω καλά με τις beta, ελπίζω να μην υπάρχει περίπτωση να σταματήσει να είναι δωρεάν!

 

Πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση χακέματος στο pc ή στο mac με τέτοιες εφαρμογές;

 

Άμα καταφέρεις τον άλλον να σου τρέξει το teamviewer και τον πείσεις να σου δώσει id και password και του εξηγήσεις ότι το μήνυμα που βγάζει όταν συνδεθείς δεν σημαίνει κάτι ιδιέταιρο τότε κανένα software σε αυτόν το κόσμο δεν μπορεί να τον προστατέψει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...