Προς το περιεχόμενο

PlayStation Network [PSN] Προσφορές, νέα και απορίες


karlat89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά συγνώμη αν ανοίγω λάθος θέμα προσπαθο 2 μέρες να μπω στο PSN και δεν μπορώ μέσο υπολογιστή ενώ ο υπολογιστής μου μπαίνει στις άλλες σελίδες κανονικά δοκίμασα και από λαπτοπ τίποτα μέχρι και λογαριασμό καινούργιο έκανα δεν ξέρω τι να κανω

Screenshot_20190118-191857.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 λεπτά πριν, gevinio35 είπε

Παιδιά συγνώμη αν ανοίγω λάθος θέμα προσπαθο 2 μέρες να μπω στο PSN και δεν μπορώ μέσο υπολογιστή ενώ ο υπολογιστής μου μπαίνει στις άλλες σελίδες κανονικά δοκίμασα και από λαπτοπ τίποτα μέχρι και λογαριασμό καινούργιο έκανα δεν ξέρω τι να κανω

Screenshot_20190118-191857.jpg

Καταρχάς, ηρέμησε γιατί δε βγάζει νόημα η ερώτηση που κανείς.

Έβαλες screenshot τη σελίδα που μπαίνεις από το κινητό.

Εκεί μπορείς να κάνεις νέο λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, gevinio35 είπε

Όχι φίλε μου

Αλλο ημαιιλ έκανα και πάλι δεν μπορώ να μπω

Πάλι δε βγάζεις νόημα.

Έκανες άλλο λογαριασμό με νέο email;

Εφόσον έκανες άλλο λογαριασμό σημαίνει πως μπήκες στο PSN.

Αν δε γράψεις αναλυτικά τις κινήσεις που κανείς, δε θα βγει άκρη.

Πες πως μιλάς σε πεντάχρονο.

Γράψε ως εξής:

Πάτησα αυτό το κουμπί, έβαλα το πρώτο email, τον κωδικό και πάτησα εκείνο το κουμπί και δεν μπήκε. 

Πες τα ένα ένα, γιατί δε βγαίνει νόημα σε αυτά που γράφεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην καλη εβδομαδα ευχομαι σε ολους εχει συμβει το εξης ειχα παλια κονσολα ps4 ειχα λογαριασμο κανονικα την κονσολα την εδωσα και τωρα σκοπευο να παρω το ps4 pro δεν την εχω παρει τη κονσολα ακομη ειπα να μπω στο λογαριασμο μου απο τον υπολογιστη ειχα χασει το κωδικο μου εκανα επαναφορα κωδικου και δεν μπορω να μπω μου βγαζει επισης οτι η συνδεση με το διακομιστη εχει ληξει πηγα στο δευτερο βημα πηγα να κανω δημιουργια λογαριασμου μεσα απο https://id.sonyentertainmentnetwork.com και μου βγαζει παρουσιασθηκε σφαλμα ερωτηση μηπως πρεπει να μπω μεσα απο τη κονσολα ευχαριστω συγνωμη αν σας κουρασα 

επισης δοκιμασα να μπω απο αλλο browser και κανει το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, gevinio35 είπε

καταρχην καλη εβδομαδα ευχομαι σε ολους εχει συμβει το εξης ειχα παλια κονσολα ps4 ειχα λογαριασμο κανονικα την κονσολα την εδωσα και τωρα σκοπευο να παρω το ps4 pro δεν την εχω παρει τη κονσολα ακομη ειπα να μπω στο λογαριασμο μου απο τον υπολογιστη ειχα χασει το κωδικο μου εκανα επαναφορα κωδικου και δεν μπορω να μπω μου βγαζει επισης οτι η συνδεση με το διακομιστη εχει ληξει πηγα στο δευτερο βημα πηγα να κανω δημιουργια λογαριασμου μεσα απο https://id.sonyentertainmentnetwork.com και μου βγαζει παρουσιασθηκε σφαλμα ερωτηση μηπως πρεπει να μπω μεσα απο τη κονσολα ευχαριστω συγνωμη αν σας κουρασα 

επισης δοκιμασα να μπω απο αλλο browser και κανει το ιδιο

Ξανά δοκίμασε αν γίνεται να κάνεις επαναφορά κωδικού το email που έκανες τον λογαριασμό αν το θυμάσαι και μετά ξανά δοκίμασε αλλιώς μίλησε με την Sony. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, gevinio35 είπε

Φίλε μου σε ευχαριστώ πως επικοινωνο με τη Sony; 

Cometron 

Από κάτω έχω και τα τηλ. 

Spoiler

Τηλ. Επικοινωνίας: (+30) 210 6824564 (+30) 210 6850363 (+30) 210 6851680 Fax: 210 6821661

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους εβγαλα ακρη δεν χρειαστηκε να μιλησω με τη sony απλα δεν μπορουσα να κανω νεο λογαριασμο καποια στιγμη το δεχτηκε μου εβγαζε παρουσιασθηκε σφαλμα αλλα εχθες λυθηκε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Nathan Drake!! είπε

Παιδιά στο psn έχει σε προσφορά το Metro Redux (είναι δύο παιχνίδια) στα 8 ευρώ! Αξίζει; Το έχει παίξει κανείς;

 

Απο τα καλύτερα παιχνίδια του είδους του (horror-shooter με κάποια στοιχεία survival ιδίως αμα το παίξεις στο hard/ranger mode).
Φανταστικά αποπνικτική ατμόσφαιρα η οποία οφείλεται - πλην της πολύ καλής καλλιτεχνικής διεύθυνσης) - στα καταπληκτικά (ακόμα) γραφικά του.

Οτι καλύτερο για να παίξεις βράδυ με ενα καλό ζευγάρι ακουστικών. Στα 8€ ειναι ντροπή να μην τα αγοράσει κάποιος (αμα ειναι fan του είδους).Yπόψιν, είναι πολύ γραμμικό σαν παιχνίδι.
Σε λίγες μέρες βγαίνει και το sequel το Metro Exodus.
 

 

Επεξ/σία από red1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Edel είπε

Είναι βασισμένα στο βιβλίο τα παιχνίδια ?

Χοντρικά θα μπορούσαμε να πούμε ναι. Μάλιστα ο Γκλουκόφσκι έχει ασχοληθεί με την επιμέλεια των δύο πρώτων παιχνιδιών. Το main story και οι περισσότεροι χαρακτήρες είναι από τα βιβλία. Μην περιμένεις αυτούσια μεταφορά. Το πρώτο κυρίως είναι βασισμένο στο βιβλίο. Ίσως ο όρος εμπνευσμένο να του ταίριαζε καλύτερα.

Όπως και να χει, πρέπει να το παίξετε όλοι. 😛

Επεξ/σία από -WISE-
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...