Προς το περιεχόμενο

Δημοσκόπηση web browsers 27/9/10-27/1/11 και γενική συζήτηση


parsifal

Ποιον web browser προτιμάτε;  

173 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιον web browser προτιμάτε;

    • Chrome
    • Chromium ή rebranded παραλλαγές (SRWare Iron, Comodo Dragon κλπ., διευκρινίστε)
    • Epiphany
      0
    • Firefox ή rebranded παραλλαγές (Iceweasel,Bon Echo κλπ., διευκρινίστε ΚΑΙ έκδοση)
    • Internet Explorer (διευκρινίστε έκδοση)
    • Konqueror
    • Maxthon
    • Opera
    • Safari
    • Άλλον (Διευκρινίστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι νωρίς ακόμη για σκορς, ας φτάσουμε τις 100 ψήφους και τότε θα αρχίσουν να ξεκαθαρίζουν λιγάκι τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από αρκετό καιρό με ff και ενώ στο δεύτερο pc δοκίμαζα τον opera (που τελικά δεν με βόλεψε καθόλου)

πίστευα ότι η σχέση μου με τον ff θα είναι μόνιμη... μέχρι που δοκίμασα τον chrome και κόλλησα!

πλέον σε ολα τα pc μονο chrome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chrome 7 με την τελευταία beta. Chrome εδώ και 6 μήνες περίπου ενώ δοκίμασα και άλλους browser, ειδικά τον Firefox 4 beta, ΙΕ9 beta και Opera 10.6. Σαν τον Chrome, δε με καλύπτει κανένας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχω Firefox 3.6.10 και Chrome latest stable.

 

Πλεον χρησιμοποιω περισσοτερο chrome, αλλα σε σελιδες που δεν δουλευει καλα το adblock του ακομα χρησιμοποιω firefox.

Αν στη stable 4 γινει καλυτερος, θα γυρισω ανετα σε αυτον.

Chrome λοιπον!

 

Μου κανει τρελη εντυπωση η μολις ΜΙΑ ψηφος σε ΙΕ. Προσωπικα τον καταργω τελειως απο το συστημα για να μη με πρηζει το windows update με τις ενημερωσεις του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αρχη επαιζα με firefox. Τελευταιο καιρο αλλαξα για λιγο και πηγα chrome αλλα πλεον τον εχω κρατησει στον ενα desktop κι αυτο μονο για απλο σερφαρισμα. Για τιποτε πιο σοβαρο ξαναγυρναω firefox χωρις 2η σκεψη. Οποτε η ψηφος μου στον firefox! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιώ opera από την version 5 ή 6 . Τότε που χε ακόμα ads .

 

είναι πλέον κάτι παραπάνω από συνήθεια , σε σημείο που δεν μπορώ να σερφάρω με άλλο browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...