Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τέλη Σεπτέμβρη .............

μια χαρά την έχει βρει πάντως ο σύλας...αρχές ιούλη-τέλη σεπτέμβρη...αυτός έχει πιο μεγάλες διακοπές και απο φοιτητές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ενα λαπτοπ fujitsu amilo του 2008 που τα εφτυσε εβγαλα τον σκληρο,και θελω να του βαλω μια θηκη για να τον εχω σαν εξτερικο αλλα:

 

1)δεν ξερω ποσων ιντσων ειναι..(λογικα 2.5?)

2)αυτη κανει?

3)320 bg ειναι ο σκληρος,αυτη λεει μεχρι 400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια καλη λυση θα ηταν να την σταγγιξουμε λοιπον

Ναι αλλά δε μπορούμε. Δεν αφήνει η βαλβίδα να πάρεις ότι έχει στο σωλήνα :P

Εμ τι κορόιδα είναι; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι παίζει με τις εγγυήσεις και τις αγορές ηλεκτρικών ειδών απο amazon;

 

Αν πάρω ένα κινητό (Samsung Galaxy Nexus) και χαλάσει,τι κάνω;παω στη samsung η επικοινωνώ με amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως μπαίνεις εκεί; στο εκει σαν boot device?

 

Το δικό μου έχει ένα ξεχωριστό παρτίσιον που λέγεται "RECOVERY" και όταν μπαίνεις μέσα δεν έχει τίποτα, απλά στο background του φακέλου έχει ένα κείμενο που σου εξηγεί τι είναι.

Πας στο Έναρξη> Προγράμματα και έχει ένα που λέγεται Recovery Manager. Και το κάνεις από κεί.

Ουσιαστικά είναι φορμάτ και μετά σου ξαναπερνάει τα windows και τους drivers.

Αυτά στο δικό μου. Λέει πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ενα λαπτοπ fujitsu amilo του 2008 που τα εφτυσε εβγαλα τον σκληρο,και θελω να του βαλω μια θηκη για να τον εχω σαν εξτερικο αλλα:

 

1)δεν ξερω ποσων ιντσων ειναι..(λογικα 2.5?)

2)αυτη κανει?

3)320 bg ειναι ο σκληρος,αυτη λεει μεχρι 400.

 

καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα το 'χα απορία. Στον εκτυπωτή (HP LJ 3050) όταν αρχίζει να τα φτύνει το τονερ, ξεκινά να μην εκτυπώνει στα αριστερά, μια κάθετη γραμμή κατά ύψος της σελίδας. Δεν γίνεται δηλαδή όλη η εκτύπωση αχνή αλλά ενώ η υπόλοιπη σελίδα είναι εκτυπωμένη κανονικά, εκείνη η αριστερή γραμμή αχνοεκτυπώνεται μέχρι να μην φαίνεται τίποτα.

 

Άμα βγάλω το τονερ και του ρίξω 2-3 τραβολτιές ξαναεκτυπώνει καλά για καμιά 50αριά σελίδες.

 

Έχει να κάνει με τον εκτυπωτή μου ή γενικά με όλους τους λειζερ εκτυπωτές;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τι παίζει με τις εγγυήσεις και τις αγορές ηλεκτρικών ειδών απο amazon;

 

Αν πάρω ένα κινητό (Samsung Galaxy Nexus) και χαλάσει,τι κάνω;παω στη samsung η επικοινωνώ με amazon?

Mε samsung και θα το παρεις απο amazon.de φανταζομαι. Εφοσον η συσκευη προοριζεται για ευρωπη, σε καλυπτει η πανευρωπαικη εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με ups μεταφορική επειδή με όσους μίλησα στο τηλέφωνο είναι τουλάχιστον αμοιβάδες.

1.Αν λέει δεν είμαι σπίτι το δέμα πάει στο Κορωπί. Υποκαταστήματα δεν υπάρχουν ανα περιοχές; Αν μένεις σε νησί δηλαδή (που δεν μένω) πρέπει να πας στο Κορωπί;

2.Καλούν τουλάχιστον ΠΡΙΝ φέρουν το δέμα ή θα αφήσουν χαρτάκι στην πόρτα με trollface "κάνε χιλιόμετρα αν θες να παραλάβεις";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...