Προς το περιεχόμενο

Πολιτική προσφορών Πλαίσιο και πώς μπορούμε να αντιδράσουμε


cortaN@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορουμε αν συμφωνουμε ολοι να σταματησουμε να ανεβαζουμε θρεντ με προσφορες η να προτεινουμε συνθεσεις η κομματια απο το πλαισιο εως οτου αλλαξει η κατασταση

 

---------- Προσθήκη στις 12:19 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:11 ----------

 

ps μπορουμε ακομα να βαλουμε το παρων θρεντ στις υπογραφες μας ωστε να ενημερωθει ο κοσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 'χουμε πει τόσες φορές, δυστυχώς αποτελούμε πολύ μικρό ποσοστό.

Σίγουρα όλο και περισσότεροι ενημερώνονται μέσω των fora, αλλά παραμένουμε ακόμα πολύ λίγοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι με ενοχλεί που μου αναφέρονται και ονομαστικά στα e-mail. Έχουν πάρει τα στοιχεία μου από την φορμα που συμπληρωσα για να παραγγελνω on-line και μου απευθυνονται και προσωπικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ ό,τι θυμάμαι μια ψιλοοργανωμένη καταγγελία κατά των καταστημάτων Γερμανός είχε φέρει κάποια αποτελέσματα. Γιατί όσοι αντιμετώπισαν κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα δεν προσπαθούν κάτι αντίστοιχο; Εγώ ψήνομαι, αλλά μην έχοντας προσπαθήσει να προβώ σε κάποια αγορά (γνωρίζοντας το τι τελικά θα πάρω) δεν ξέρω πόσο θα ευσταθούσε μια τέτοια καταγγελία εκ μέρους μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορουμε αν συμφωνουμε ολοι να σταματησουμε να ανεβαζουμε θρεντ με προσφορες η να προτεινουμε συνθεσεις η κομματια απο το πλαισιο εως οτου αλλαξει η κατασταση

 

---------- Προσθήκη στις 12:19 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:11 ----------

 

ps μπορουμε ακομα να βαλουμε το παρων θρεντ στις υπογραφες μας ωστε να ενημερωθει ο κοσμος

 

Προς αυτή την κατεύθυνση πηγαίνει το υπάρχων thread. Πρώτον να ενημερώσει τα μέλη του insomnia για την κατάσταση που επικρατεί αυτή τη στιγμή όσον αφορά τις κινήσεις μάρκετινγκ του Πλαίσιο και πως παραπλανούν τους καταναλωτές. Δεύτερον να προτείνει στα μέλη του insomnia να μην προτείνουν συνθέσεις ή pc parts από το Πλαίσιο όσο αυτό διατηρεί αυτή την πολιτική του.

 

Η πρότασή σου για να βάλουμε το παρών thread στα sig μας είναι πολύ καλή. Εγώ ως topic starter θα προσθέσω το thread, ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλοι.

 

---------- Προσθήκη στις 16:20 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:17 ----------

 

Η αλήθεια είναι ότι όλο και αυξάνεται ο αριθμός των ατόμων που δεν πάνε ντουγρού να ψωνίσουν ό,τι τους πασάρουν οι «εκπαιδευμένοι» πωλητές.

Αλλά όντως, το θέμα δεν είναι ν' αλλάξουμε το Πλαίσιο και το κάθε Πλαίσιο απέναντί μας ( δε μπορούμε δηλαδή, όχι τίποτ' άλλο), αλλά εμάς απέναντι στο Πλαίσιο και στο κάθε Πλαίσιο.

Νομίζω πως το τελευταίο είναι περισσότερο εφικτό απ' το πρώτο.

 

Πολύ σημαντικό αυτό που λες. Συμφωνώ απόλυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το κακό στο χειρότερο το πλαίσιο μέρα με την μέρα δυστυχώς....είναι εντελώς off topic αυτό που θα πώ αλλά με έχει εκνευρίσει απίστευτα!

http://www.plaisio.gr/Turbo-X/The-Clickers/TV-services/The-Clickers-TV-Wall-Mount.htm

120€??κ όποιος την πατίσει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

λογικά αυτό το "πακέτο" θα περιλαμβάνει wall bracket και τοποθέτηση, έτσι? δεν θα είναι μόνο η τοποθέτηση...αλλιώς είναι ΤΡΑΓΙΚΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπηρεσία δεν περιλαμβάνει:

 

* Σύνδεση και επίδειξη τηλεόρασης ή συντονισμό καναλιών

* Κανάλια, ηλεκτρολογικές καλωδιώσεις ή τυχόν υλικά που μπορεί να χρειαστούν, όπως βάση, καλώδια κ.α.

 

Αλλά κατά τα άλλα σεβόμαστε τον πελάτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το κακό στο χειρότερο το πλαίσιο μέρα με την μέρα δυστυχώς....είναι εντελώς off topic αυτό που θα πώ αλλά με έχει εκνευρίσει απίστευτα!

http://www.plaisio.gr/Turbo-X/The-Clickers/TV-services/The-Clickers-TV-Wall-Mount.htm

120€??κ όποιος την πατίσει!!

 

συγνώμη αλλα ".......με την καθοδήγηση και τις συμβουλές των εξειδικευμένων μας συνεργατών".

Τι θέλει να πει ο ποιητης;ερχεται ο δερβεν-αγάς και σου λέει πως να βάλεις την τηλεόραση?:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...