Προς το περιεχόμενο

Εφορευτική επιτροπή στις εκλογές


filip123go

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

τόσα ήταν στις προηγούμενες εκλογές (δημοτικές-νομαρχιακές), δεν νομίζω ότι θα αφήσουν ίδιο στην κατάσταση που βρισκόμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κι εγώ θα ξέρω από βδομάδα, απλά ήθελα να μάθω πριν με πάρει ο δικηγόρος, ώστε αν είναι λίγα -για την ταλαιπωρία και τις ώρες και τους τρελούς- να τον ενημερώσω έγκαιρα ώστε να βρει άλλο άτομο. Τα 100 ήταν πριν τρία χρόνια, προφανώς και θα είναι λιγότερα φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βρήκα στην πόρτα μου χωρίς φάκελο, και δεν υπέγραψα τίποτα..

 

Δες λίγο και αυτό:

 

Τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών ειδοποιούνται για το διορισμό τους με φροντίδα των οικείων Εισαγγελέων Πρωτοδικών και με απόδειξη, πέντε (5) τουλάχιστον ημέρες πριν από την ημέρα της ψηφοφορίας, δηλαδή το αργότερο έως την 30η Απριλίου 2012 (άρθρο 58 παρ.6 του π.δ. 26/2012) και οφείλουν να ασκήσουν τα καθήκοντά τους ανεξαρτήτως αν ειδοποιήθηκαν εγκαίρως (άρθρο 58 παρ.7 του π.δ. 26/2012).

 

Kι αν χαθεί?? Αν το πάρει κάποιος και το πετάξει?? Εγώ πύτε ξέρω τι διεύθυνση έχω δηλωμένη. Πολλά γράμματα πάνε στην παλιά. Που θα μάθω αν με ζήτησαν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά δε θα έχεις κάποιο θέμα, αφού αυτός που θα το 'χε πάει δε θα σε βρήκε κι επομένως δε θα 'χεις υπογράψει ότι το παρέλαβες.

 

Εγώ κάτι άλλο θέλω να ρωτήσω. Αν πάω χαρτί από γιατρό μετά θα μπορώ να ψηφίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πρέπει να υπάρχουν μέλη εφορευτικής επιτροπής.

 

Αν δεν θέλει για τον α ή β λόγο να πάει κανείς τι θα γίνει;

 

Μια μέρα είναι' date=' θα περάσει.

 

Για συμμετοχική δημοκρατία δεν λέμε;[/quote']

 

Αληθεια;

Ε τοτε ας στειλουν τα παιδια τους να μετρανε ψηφους.

 

Συμμετοχικη τι;;

Χαχα καλο; Το αλλο με τον Τουο το ξερεις;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό! Μια Κυριακή περιμένω να ξεκουραστώ καθώς όλες τις υπόλοιπες μέρες εργάζομαι και τώρα θα πρέπει να τη χάσω κι αυτήν! Αμισθί κιόλας! Για τη μαμά πατρίδα! Ας κάτσουν να τα μετράνε οι "κομματο-κύνες" (μην το πω αλλιώς και παρεξηγηθούν :P) και να πλακώνονται μεταξύ τους! Εμάς τι στα "κόπρανα" μας θέλουν; :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα έχει ο κόσμος, κανείς δεν θέλει να διαθέσει ούτε λίγες ώρες από την ζωή του για το κράτος και την δημοκρατία, όλοι άρρωστοι, κουρασμένοι,δεν το παρέλαβα εγώ,μένω μακριά,δουλεύω την άλλη μέρα,τι θα γίνει αν δεν πάω,έχω να ταΐσω το σκυλί. Κατά τ'άλλα οι ρουφιανοι πολιτικοι φταίνε για όλα. Ρε δεν αλλάζει ο Έλληνας, αυτοί είμαστε. Πάντα ο διπλανός μας είναι ο ελληναρας αλλά την δική μας καμπουριτσα δεν την κοιτάμε. Εμείς είμαστε κουρασμένοι,άσε να πάει ο μαλακας ο αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόνο όταν τελιωσει η καταμέτρηση, παρτε και ένα αντίγραφο του σήματος με τα αποτελέσματα. Την επόμενη που θα έχουν ανακοινωθεί μπειτε στην σελίδα του ΥΠΕΣ και τσεκαρετε εάν είναι τα ίδια, γιατί ακούγεται πολύ η νοθεία..

 

Αποστολή από το Blade με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...