Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ανήκω στο 0.5% που είχα πρόβλημα με τον κωδίκο...! :huh:

Το πρόβλημα είναι ότι δε βρίσκω το που αλλάζω τον κωδικό, γιατί προφανώς δε θέλω τον νέο τυχαίο που μου δόθηκε μετά την ανάκτηση... :blink:

Ευχαριστώ για όποια βοήθεια... :rolleyes:

 

Και παρεμπιπτόντως η νέα σελίδα είναι ΦΟΒΕΡΗ :D !!!

 

 

Επανω ψηλα στην σελιδα που ειναι το avatar σου και το ονομα σου κανεις δεξι κλικ διπλα στο ονομα και πας ρυθμισεις.Εκει τον αλλαζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.insomnia....ercp&tab=forums

 

Καρτέλα Forums, Λειτουργία Εμφάνισης Θεμάτων: Κανονικό

 

To βρηκα μονος μου αλλα ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια.Πλεον διαβαζω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι ρε παιδια η επιλογη που ειχε πιο πριν να σε πηγαινει κατ'ευθειαν στα μη αναγνωσμενα μηνυματα? Επισης κατι θα πρεπει να γινει με τα χρωματα να σου τραβαει το ματι τι εχει διαβαστει και τι ειναι νεο γιατι δεν βγαζω ακρη οπως ειναι τωρα, με το προηγουμενο στυλ δεν ειχα προβλημα σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου αρέσει τρομερά το νέο look

 

καμμιά σχέση με το παλιό,είναι πιο μοντέρνο,πιο καλαίσθητο,πιο όμορφο,πιο λειτουργικό και με νέα ωραία κολπάκια.

δείχνει ότι αυτοί που το έφτιαξαν έχουν γούστο.

 

Μπράβο παιδιά και από μένα

Επεξ/σία από v5net
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Που ειναι ρε παιδια η επιλογη που ειχε πιο πριν να σε πηγαινει κατ'ευθειαν στα μη αναγνωσμενα μηνυματα? Επισης κατι θα πρεπει να γινει με τα χρωματα να σου τραβαει το ματι τι εχει διαβαστει και τι ειναι νεο γιατι δεν βγαζω ακρη οπως ειναι τωρα, με το προηγουμενο στυλ δεν ειχα προβλημα σε αυτο.

 

στα αριστερά του τίτλου ενός topic (πριν μπεις στο topic) έχει ένα πορτοκαλί κουμπί που σε πηγαίνει κατευθείαν στο πρώτο unread post, σε κάποια topics όμως είναι bugged και σε πηγαίνει κατευθείαν στο last post του thread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κάποια topics όμως είναι bugged και σε πηγαίνει κατευθείαν στο last post του thread

 

Για την ακρίβεια δε δουλεύει σε όσα thread είχαν ξεκινήσει πριν την μεταφορά.

 

 

Πάντως παρατηρώντας το γεγονός πως συνήθως τα σχετικά νέα μέλη βρίσκουν ευχάριστες τις αλλαγές σε αντίθεση με τα παλιότερα, ενισχύει την άποψη πως τα περισσότερα είναι θέμα συνήθειας.

All we are saying is give IPB a chance (τραγουδιστά). ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Τα σχετικά νέα μέλη παίζει να μπήκαν επειδή είδαν (fluo) φως, να πόσταραν στο παρόν "μα πόσο, Ω ΠΟΣΟ λειτουργικό είναι το νέο site", και να έκαναν λογκάουτ, ε.

 

Όπως επίσης παίζει μέχρι το 2011 να κλατάρει ο οπτιμισμός πολλών  παλιών που λένε "υπομονή, και τα μπαγκς διορθώνονται, και η νέα δομή συνηθίζεται, και εμφανισιακές βελτιώσεις γίνονται".

 

Κάτι σαν πρώην κομμουνιστές που πλέον ψηφίζουν φιλελεύθερη αγορά ένα πράμμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδιά και στην προηγούμενη αλλαγή δε γκρίνιαζαν πάλι κάποιοι για το τότε νέο theme.

και λέγανε πόσο καλύτερο ήταν το προηγούμενο site και γιατί το άλλαξαν.ακριβώς τα ίδια λέγονται και τώρα.

αν δε άλλαζε τίποτα για να μην ξεσυνηθίσουμε τότε θα είχαμε μείνει στο insomnia του 2000

 

washcloud δε είμαι κουμουνιστής :rolleyes:

Επεξ/σία από jakegate7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι περιμένεις να γυρίσουμε σε vbulletin? το βρίσκω απίθανο...

 

 

Το θεμα ειναι το forum να ειναι πιο λειτουργικο και πιο φιλικο στον χρηστη.Τωρα δεν νομιζω πως ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι αν ο χρήστης περιμένει ως δια μαγείας μια διαφορετική πλατφόρμα να έχει ακριβώς τα ίδια πράγματα με την προηγούμενη, ναι δεν νομίζω πως είναι λειτουργικό και φιλικό το IPB...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

washcloud τι έπαθες βρε ξαφνικά;

Τα χρώματα θα διορθωθούν, τώρα ράβουν το κουστούμι :rolleyes:

 

Για πες που χαλιέσαι ακόμα να δούμε μήπως διορθώνεται

ή υπάρχει κανένα κόλπο, workaround που λέμε στο χωριό μου. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...