Προς το περιεχόμενο

Καλωσήρθατε στο νέο Insomnia


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που υπάρχει η επιλογή, για αυτόματη συνδρομή ενός θέματος, στο οποίο ποστάρω?

Οι ρυθμίσεις μου -> Ρυθμίσεις -> Ρυθμίσεις Απορρήτου -> Παρακολούθηση κάθε θέματος στο οποίο δημοσιεύω απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 856
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι ρυθμίσεις μου -> Ρυθμίσεις -> Ρυθμίσεις Απορρήτου -> Παρακολούθηση κάθε θέματος στο οποίο δημοσιεύω απάντηση

 

Δεν το βρίσκω.

 

Άκυρο το βρήκα.

Επεξ/σία από Linus_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βρίσκω.

 

Προφίλ (πάνω δεξιά) -> Οι Ρυθμίσεις μου -> Ρυθμίσεις -> Επιλογές Ειδοποιήσεων-> Παρακολούθηση κάθε θέματος στο οποίο δημοσιεύω απάντηση (με επιλογή προκαθορισμένου τύπου ειδοποιήσεων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι ρυθμίσεις μου -> Ρυθμίσεις -> ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ -> Ρυθμίσεις Απορρήτου

 

 

 

 

Γουντ Λακ

 

 

 

 

 

 

εδιτ : παίζει να ήταν το πιο καθυστερημένο σύνολο απαντήσεων εβερ

 

 

Επεξ/σία από washcloud
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε σι wash που τις είδες τις επιλογές ρυθμίσεων? επειδή μια εικόνα ισον χίλιες λέξεις

 

as1i.png

 

as2.png

 

as3.png

 

as4.png

Επεξ/σία από jakegate7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Oυτε εμενα δουλευει το "εμφανιση νεου περιεχομενου"

 

εμένα ευτυχώς δουλεύει και παίζει όπως στο vbulletin insomnia, όταν διαβάζω κάποιο topics που έχει νέο post εξαφανίζεται το topic από την αναζήτηση νέων posts :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ενημερώνω ότι έχει ανοίξει ένα νέο θέμα για να αναφέρετε λάθη που εντοπίζετε στην ελληνική μετάφραση του forum.

 

Άρα, μεταφραστικά σφάλματα: εκεί. Λειτουργικά σφάλματα: συνεχίζουμε στο σχετικό θέμα.

 

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα ευτυχώς δουλεύει και παίζει όπως στο vbulletin insomnia, όταν διαβάζω κάποιο topics που έχει νέο post εξαφανίζεται το topic από την αναζήτηση νέων posts :D

 

πειραξες καμια ρυθμιση, ή στο ξαφνικα σου δουλεψε? γιατι εμενα οταν παταω για "εμφανιση νεο περιεχομενου", ενω στην αρχη εβγαζε το μηνυμα λαθους, τωρα βγαζει οτι δεν υπαρχει νεο περιεχομενο. πραγμα που δεν ισχυει φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η λειτουργικότητα του νήματος με τις αγγελίες, αποτελεί μνημείο αποτυχίας...δεν σε προδιαθέτει καν να μπεις να δεις τι γίνεται, αφού είναι σαν να σε πετάει έξω και να σου κλείνει την πόρτα με το καλημέρα..παλιότερα ήταν πράγματι απόλαυση να ''χαζεύεις'' τις αγγελίες και πολλές φορές αγόραζες και πράγματα που δύσκολα θα φανταζόσουν ότι μπορεί να χρειασθείς..

 

Δεν ξέρω ποιος σκαρφίστηκε την ''κατηγοριοποίηση'', αλλά μοιάζει σαν ιδιότυπη τιμωρία που επεβλήθη από ανταγωνιστές της ιστοσελίδος και όχι από φίλους..δεν νοιώθεις ''κατηγοριοποιημένος'', αλλά...κατηγορούμενος..

Επεξ/σία από greece_gus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λειτουργικότητα του νήματος με τις αγγελίες, αποτελεί μνημείο αποτυχίας...δεν σε προδιαθέτει καν να μπεις να δεις τι γίνεται, αφού είναι σαν να σε πετάει έξω και να σου κλείνει την πόρτα με το καλημέρα..παλιότερα ήταν πράγματι απόλαυση να ''χαζεύεις'' τις αγγελίες και πολλές φορές αγόραζες και πράγματα που δύσκολα θα φανταζόσουν ότι μπορεί να χρειασθείς..

 

Δεν ξέρω ποιος σκαρφίστηκε την ''κατηγοριοποίηση'', αλλά μοιάζει σαν ιδιότυπη τιμωρία που επεβλήθη από ανταγωνιστές της ιστοσελίδος και όχι από φίλους..δεν νοιώθεις ''κατηγοριοποιημένος'', αλλά...κατηγορούμενος..

Ίσα - ίσα, που όταν ξέρεις τι ψάχνεις πας με τη μία εκεί που πρέπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...