Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls V: Skyrim


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθίστε, η αναβάθμιση σε Anniversary δεν ειναι δωρεάν για όσους έχουνε την Special Edition; μου έβγαλε και κατεβασμα για ενα patch το οποίο μέχρι στιγμής δεν κατέβασα υπό το φόβο μη μου κάνει τα mods άνω κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Anuminas είπε

Καθίστε, η αναβάθμιση σε Anniversary δεν ειναι δωρεάν για όσους έχουνε την Special Edition; μου έβγαλε και κατεβασμα για ενα patch το οποίο μέχρι στιγμής δεν κατέβασα υπό το φόβο μη μου κάνει τα mods άνω κάτω.

κανει 20€

https://store.steampowered.com/app/1746860/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_Anniversary_Upgrade/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Anuminas είπε

Καθίστε, η αναβάθμιση σε Anniversary δεν ειναι δωρεάν για όσους έχουνε την Special Edition; μου έβγαλε και κατεβασμα για ενα patch το οποίο μέχρι στιγμής δεν κατέβασα υπό το φόβο μη μου κάνει τα mods άνω κάτω.

Θα πλερω κύριους, θα πλερω και θα παίξετε. Τί το περάσαμε εδώ,κανα πανυγηρακι?

 

(Όσοι έχετε gamepass έχετε και την νέα έκδοση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

εχει περασει σε αλλο επιπεδο αρμεγματος πλεον,θα πρεπει να γινει μαθημα σε ολα τα πανεπιστημια του κοσμου.

Aμα εξαιρέσεις ποσο ξεφτίλα είναι που πουλάν τα mods (sorry creations), η συγκεκριμένη έκδοση αξίζει άμα σκεφτείς ότι όλο το content αξίζει πάνω από 100 ευρώ. Από εκεί και πέρα το game συνεχίζει και είναι sold out στο IG και από την στιγμή που πουλάει γιατί να σταματήσουν?! Ο Todd είναι πολλά, χαζός όμως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.333fa89e27650c310e4e0e15c215c0a5.png

old habbits die hard...

Τώρα μένει να δουμε τι γίνεται με τα mods και το SKSE, του έδωσαν πρόσβαση αυτουνού, το θέμα είναι πόσο γρήγορα θα το φτιάξει και πως θα μπουν τα υπόλοιπα mods..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

image.png.333fa89e27650c310e4e0e15c215c0a5.png

old habbits die hard...

Τώρα μένει να δουμε τι γίνεται με τα mods και το SKSE, του έδωσαν πρόσβαση αυτουνού, το θέμα είναι πόσο γρήγορα θα το φτιάξει και πως θα μπουν τα υπόλοιπα mods..

Και εγώ μια από τα ίδια αλλα βαριέμαι να ασχολούμαι με mods και compatibility. Δεν μου λες το CC content είναι pre-installed η θα πρέπει να μπω στο CC και να τα κατεβάσω?

Nvm τα κατεβάζει αυτόματα με το που launch το game.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/11/2021 στις 8:15 ΠΜ, Anuminas είπε

Καθίστε, η αναβάθμιση σε Anniversary δεν ειναι δωρεάν για όσους έχουνε την Special Edition; μου έβγαλε και κατεβασμα για ενα patch το οποίο μέχρι στιγμής δεν κατέβασα υπό το φόβο μη μου κάνει τα mods άνω κάτω.

Αυτο που καταλαβα ειναι οτι εκτος απο το anniversary upgrade που το αγοραζεις αν εχεις ηδη το special edition, και το anniversary edition που περιλαμβανει το special edition και το anniversary upgrade, υπαρχει ενα δωρεαν anniversary update (patch που λες κι εσυ) για το special edition με 4 mods και αλλες αλλαγες που διαβασα οτι κανει πολλα mods να μη λειτουργουν. Ειδα καπου οδηγιες για να κρατησεις ενα φακελο με την εγκατασταση χωρις το update και να παιζεις offline αλλα δε θυμαμαι που, γενικα συνισταται να μην εγκατασταθει το update αν εχεις ενα παιχνιδι στη μεση με mods. Τερματισε το και μετα κανε πειραματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/11/2021 στις 5:51 ΜΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

Και εγώ μια από τα ίδια αλλα βαριέμαι να ασχολούμαι με mods και compatibility. Δεν μου λες το CC content είναι pre-installed η θα πρέπει να μπω στο CC και να τα κατεβάσω?

Nvm τα κατεβάζει αυτόματα με το που launch το game.

Ήμουν τιμωρία και δε το είδα νωρίς το μνμ. Ναι ρε τα κατεβάζει μετά, το άφησα ανοιχτό να κάνει ότι έκανε. Ακόμα δε μπήκα να παίξω, αλλά σίγουρα θα του βάλω ένα enb, ελπίζω η 1650 να τραβήξει. Αν έχουν brickαρει τα mods που έπαιζα δε ξέρω, δε θα τα δοκιμάσω ακόμη. Θα τα αφήσω καιρό μέχρι να τα περάσω, οπότε με νέο save από την αρχή καθαρό.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως 10 χρόνια από το τελευταίο elder scrolls θα πρέπει μάλλον να θεωρούμε ότι την σειρά την έχουν παρατήσει πλέον. Ούτε ανακοινώσεις ούτε τίποτα για κάτι καινούργιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Πάντως 10 χρόνια από το τελευταίο elder scrolls θα πρέπει μάλλον να θεωρούμε ότι την σειρά την έχουν παρατήσει πλέον. Ούτε ανακοινώσεις ούτε τίποτα για κάτι καινούργιο. 

Θες να βγαλουν ακομα 17 TES ή να παμε επιτελους σε ενα νεο IP?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...