Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν αφαιρεσεις τις βιδες και βαλεις παλι τα Χ που ειχε δεν βλεπω το λογο να μην την δεχτουν?

 

Χμμμ.... Έχει manufacture date 2006-07-03 η άτιμη... Και δεν μπορώ να κάνω και register μέσω internet... Ρε μπας και έφαγε κανένα ban; Έχω πάνω από 1,5 χρόνο να την αγγίξω (την κονσόλα....)

 

Βασικά άκυρο... Πρέπει να έχει άλλη μητρική μέσα και άλλο drive... Χαχά... Ότι να 'ναι. Πήγα να την ανοίξω προχτές και σπάστηκα γιατί μου πέταξε πάλι 0020. Αν δεν μου την πάρουν, θα σας την χαρίσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
δεν μας την χαριζεις ετσι πριν τη στειλεις γιατι αν δεν την δεχτουν το μπαν το εχει σιγουρο

 

Μην στεναχωριέσαι... Έχω κι άλλη να σας δώσω...

 

Αν και εδώ που τα λέμε, το πλαστικό της μίας είναι ολίγον τι εμφανώς κακοποιημένο από την υδρόψυξη... Λέτε αν το στείλω με άλλο κουτί (και συνεπώς και άλλο serial number) να το πολύ ψάξουν;

Επεξ/σία από timekeeper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είναι και οι 2 εκτός εγγύησης και η μια είναι και ban-αρισμένη. Οπότε μάλλον θα φάνε πούλημα σε άκρος δελεαστική τιμή. Νομίζω ότι και οι 2 μαζί με τροφοδοτικά, 1 component καλώδιο και ένα vga, 2 extra ανεμηστηράκια 12'' και 3'', ένα talismoon πράσινο fan και ένα καινούργιο μεταλλικό case στα 70 ευρώ είναι καλά. Τι λέτε; Drives ένα Hitachi 47 και το άλλο Hitachi 79 και τα 2 φλασαρισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το wave3 strict δεν είναι σημαντικό?

Αυτό σημαίνει ότι αν του βάλεις κατά λάθος κάποιο τροποποιημένο παιχνίδι από wave3->wave2 δεν πρόκειται να το παίξει γιατί αν το παίξεις όσο είσαι xbox live τότε το ποιο πιθανό είναι να φας μπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πεις.

Εγώ απλά να σου τονίσω ότι μια φορά θα γίνει το λάθος και θα βάλεις ενα πειρaγμενο παιχνίδι στο 360 και ειδικά αν είσαι και online κλαφτα Xαραλαμπε. Ενώ με το νεο ixtreme 1.60

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι χτες το απογευμα ολα καλα με το 360.επαιξα και ενα γρηγορο παιχνιδακι ..και το εκλεισα.

Πριν απο λιγα λεπτα ανοιγω Ε 73 $#@$@#$#@!!!!! εβγαλα απο πισω καλωδια , σκληρο κτλπ ...παλι τα ιδια....οταν αρχιζει χωρις ΑV καλωδιο απο πισω δεν πεταει κοκκινο λαμπακι ...με το που συνδεσω οποιοδηποτε καλωδιο τηλεορασης -To κλασικο -hdmi κτλπ.....- Ε73. Απο οτι εψαξα λιγο στο νετ δεν ειδα κατι συγκεκριμενο σαν λυση... Να το γυρισω πισω δεν παιζει....Εχει κανεις καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι χτες το απογευμα ολα καλα με το 360.επαιξα και ενα γρηγορο παιχνιδακι ..και το εκλεισα.

Πριν απο λιγα λεπτα ανοιγω Ε 73 $#@$@#$#@!!!!! εβγαλα απο πισω καλωδια , σκληρο κτλπ ...παλι τα ιδια....οταν αρχιζει χωρις ΑV καλωδιο απο πισω δεν πεταει κοκκινο λαμπακι ...με το που συνδεσω οποιοδηποτε καλωδιο τηλεορασης -To κλασικο -hdmi κτλπ.....- Ε73. Απο οτι εψαξα λιγο στο νετ δεν ειδα κατι συγκεκριμενο σαν λυση... Να το γυρισω πισω δεν παιζει....Εχει κανεις καμια ιδεα?

 

πούλα το κανενα 50ευρω και βάλε τα υπόλοιπα και παρε τζασπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok!

κάτι άλλο αν κάνω format στον δίσκο εξαφανίζονται όλα από μέσα έτσι?δεν υπάρχει κίνδυνος να βρεθεί το δικό μου gamertag/κωδικοί τον account κτλ?

a και για να μην ανοίγω άλλο θέμα,ήθελα να πάρο πόντους και χρόνο,διάβαζα σε κάτι forum ότι καλύτερα να exeis αμερικανικο account γιατί είναι πιο φτηνά κτλ,εγώ που έχω βάλει Ireland μπορώ να το αλλάξω χωρίς πρόβλημα?

και χρειάζεται τα στοιχεια (τηλέφωνο,t.k,περιοχή κτλ) να είναι από την χωρα που θα έχω επιλέξει?

 

Ναι όλα φεύγουν με το φορμάτ..

 

4saleusa.com

Xbox 1600 points 10euro και για ευρωπαικά account

 

http://www.4saleusa.com/

xbox 1 month 5 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
μονο μην εχεις πεσει στα καινουργια Liteon που δεν φλασαρονται.Αν και λενε οτι εχει βρεθει τροπος και για αυτα.

 

lot 0920 με 256 μνημη...

φλασαρετε ετσι δεν ειναι?

 

ξερω αν ειναι το 83850c liteon

αλλα αν δεν ειναι

τοτε παραγγελνω το ck3 pro or lite?

και αν ναι τοτε παιρνω και το liteon probe?

 

thanks

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...