Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ολα τα jasper για να μην πω ολα τα 360 που κυκλοφορουν αυτη τη στιγμη στην αγοαρ χουν liteon οποτε ναι χρειαζεσαι για να διαβασεις το κλειδι

 

fabulous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα jasper για να μην πω ολα τα 360 που κυκλοφορουν αυτη τη στιγμη στην αγοαρ χουν liteon οποτε ναι χρειαζεσαι για να διαβασεις το κλειδι

 

 

εχω ενα drive samsung καβατζα

μπορω να το βαλω πανω χωρις να χρειαστει να αγορασω τις καρτες...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δυστυχως για να παρεις το οριτζιναλ κλειδι απο liteon χρειαζεσαι απαραιτητα ck3 ή 360xtractor

και για να αλλαξεις το drive πρεπει πρωτα να διαβασεις το οριτζιναλ κλειδι

 

σε ποια περιοχη εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δυστυχως για να παρεις το οριτζιναλ κλειδι απο liteon χρειαζεσαι απαραιτητα ck3 ή 360xtractor

και για να αλλαξεις το drive πρεπει πρωτα να διαβασεις το οριτζιναλ κλειδι

 

σε ποια περιοχη εισαι?

 

αρκετα μακρυα δυστυχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πειτε μου λιγο γιατι εψαξα 10 last pages κ δεν λεει τιποτα...

1)οτι xbox παιζει στην αγορα ειναι jasper και θελει καποιο κιτ(40ε) για να φλασαριστει?

2)φλασαρονται ολα τα dvd rom?γιατι ειδα σε κατι μαγαζια για 80ε για αλλαγη dvd rom..

αν υπαρχει καπου guide, ας φτιαξει καποιος mod το 1ο ποστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πλειοψηφια τους θα βρεις jasper αλλα πρεπει να το τσεκαρεις για να εισαι σιγουρος (βρηκα σε καποια μαγαζια ξεχασμενα falcon - benq) το κιτ το χρειαζεσαι για το drive(liteon) και οχι για την μητρικη(jasper) μεχρι στιγμης ολα μπορουν να φλασαριστουν αλλα αναμενονται καινουρια liteon (ισως στις κονσολες arcade με την 512 μνημη ) που και αυτα απο οσα λενε σε λιγες μερες θα εχουν βρει τροπο

τα 80Ε για αλλαγη drive ειναι παλιο ανεκδοτο πλεον δεν χρειαζεται αλλα καποιοι το πουλανε ακομη για να οικονομησουν κυριως στην επαρχια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνοντας στο νετ, τελικά αν έχεις xtreme, δε χρειάζεται να αναβαθμίσεις στο 1.6. Ομως ο alexzzz, είπε πως παρόλο που είχε xtreme, τα wave 3 παιχνίδια δεν του παίζαν. Alexzzz, καλά κατάλαβα ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιχνιδια που ειναι wave 3 θελουν απαραιτητα ixtreme 1.51 η 1.6 διαφορετικα δεν θα παιζουν.

εγώ που δεν μπαίνω ποτέ online μια χαρά παίζουν τα wave 3!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω τι θες να πεις.Αν σου παιζουν τα παιχνιδια που ειναι wave 3 χωρις να εχεις ixtreme 1.51 η 1.6 ειναι επειδη τα πατσαρεις με ενα ειδικο προγραματακι.Μονο ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω τι θες να πεις.Αν σου παιζουν τα παιχνιδια που ειναι wave 3 χωρις να εχεις ixtreme 1.51 η 1.6 ειναι επειδη τα πατσαρεις με ενα ειδικο προγραματακι.Μονο ετσι.

δεν ξέρω, δεν με ενδιαφέρει τι κάνει, χρησιμοποιώ το X360_ISO_Hacker.app κάνω patch and burn και παίζω wave 3 παιχνίδια χωρίς να έχω ixtreme 1.51, 1.6, that's my point το upgrade δεν είναι υποχρεωτικό αν δεν μπαίνεις online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω, δεν με ενδιαφέρει τι κάνει, χρησιμοποιώ το X360_ISO_Hacker.app κάνω patch and burn και παίζω wave 3 παιχνίδια χωρίς να έχω ixtreme 1.51, 1.6, that's my point το upgrade δεν είναι υποχρεωτικό αν δεν μπαίνεις online

 

Κι εγώ το ίδιο κάνω χωρίς κανένα πρόβλημα σε κανένα παιχνίδι μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...