Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

με 10 ευρω Verbatim δεν νομιζω οτι θα βρει ,γιαυτο του πρoτεινα maxell.

 

Εγώ 10 ευρώ τα παίρνω γι'αυτό και του το είπα.Τα αγοράζω από ένα μαγαζί στην γειτονιά μου οπότε φαντάζομαι πως στο Πλαίσιο π.χ. θα είναι το ίδιο ή και φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη τιμη τα αγοραζεις. 14 με 16 ευρω θα τα βρεις αλλου.Αν σου ειναι ευκολο πες απο που τα αγοραζεις.

 

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να κάνω διαφήμιση αλλά αν κρίνω απο τα διάφορα μαγαζιά και ηλεκτρονικά μαγαζιά που λέτε δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.Το μαγαζί λέγεται Compuland και βρίσκεται Νικολάου Πλαστήρα 6 στο Χαϊδάρι τηλ.2105326144.

 

ΥΓ.Το μαγαζί δεν είναι δικό μου κι ούτε συμφέροντα έχω (άλλος μου το ζήτησε να το γράψω άλλωστε) οπότε αν κρίνουν οι μοντς ότι πρέπει να σβηστεί το μήνυμα δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.

 

Τίποτα να σαι καλά!!! :-D (Για να αλληλοβοηθιόμαστε άλλωστε μπαίνουμε εδώ πέρα απο το να μαθαίνουμε!)Πάντως απορώ που ένα συνοικιακό μαγαζί έχει φθηνότερα τα δισκάκια από ενα Πλαίσιο ή ένα e-shop.Είσαι σίγουρος ότι τόσο τα πουλάνε εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...