Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομιζω βεβαια πως θα βρουμε κατι μιας και το εχω ψαξει αρκετα αλλα ποτε δεν ξερεις...

 

Ψαχνω ελληνικους υποτιτλους για το

The 10th Kingdom

http://www.imdb.com/title/tt0207275/

 

 

ΕΔΩ για τα πρώτα 3 επεισόδια.

Ψάξε στα sites για υπότιτλους σειρών και μίνι σερές και όχι για ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΕΔΩ για τα πρώτα 3 επεισόδια.

Ψάξε στα sites για υπότιτλους σειρών και μίνι σερές και όχι για ταινίες.

 

Ευχαριστω καταρχην για την προσπαθεια αλλα οι υποτιτλοι απο το link που μου εδωσες δεν κατεβαινουν. Οταν παταω download απλως κανει ανανεωση στη σελιδα.

Ισως να εχει φαει προσωρινο κολλημα. Θα προσπαθησω και αργοτερα αν και δεν νομιζω να γινει κατι μιας και ολοι οι αλλοι υποτιτλοι που τεσταρα κατεβαινουν κανονικα. Μαλλον τα εβαλαν για τα ματια του κοσμου.

 

Εσυ τους κατεβασες η απλως τους ειδες χωρις να δοκιμασεις να τους κατεβασεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω καταρχην για την προσπαθεια αλλα οι υποτιτλοι απο το link που μου εδωσες δεν κατεβαινουν. Οταν παταω download απλως κανει ανανεωση στη σελιδα.

Ισως να εχει φαει προσωρινο κολλημα. Θα προσπαθησω και αργοτερα αν και δεν νομιζω να γινει κατι μιας και ολοι οι αλλοι υποτιτλοι που τεσταρα κατεβαινουν κανονικα. Μαλλον τα εβαλαν για τα ματια του κοσμου.

 

Εσυ τους κατεβασες η απλως τους ειδες χωρις να δοκιμασεις να τους κατεβασεις?

 

Φαίνεται ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει με το script στο κατέβασμα όλου του πακέτου τον τελευταίο καιρό (στο tvsubtitles).

Πάτα κάτω από το Download και αριστερά, εκεί που λέει Back to The 10th Kingdom και κατέβασε τους υπότιτλους έναν-έναν.

Το δοκίμασα και δουλεύει κανονικά έτσι.

 

Πρίν λίγες μέρες δούλευε κανονικά το κατέβασμα του πακέτου, αλλά μετά από ένα down που είχε ο server την προηγούμενη εβδομάδα, μάλλον υπάρχει πρόβλημα.

 

Το site το χρησιμοποιώ κατά κόρον για κατέβασμα υπότιτλων από σειρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω καταρχην για την προσπαθεια αλλα οι υποτιτλοι απο το link που μου εδωσες δεν κατεβαινουν. Οταν παταω download απλως κανει ανανεωση στη σελιδα.

Ισως να εχει φαει προσωρινο κολλημα. Θα προσπαθησω και αργοτερα αν και δεν νομιζω να γινει κατι μιας και ολοι οι αλλοι υποτιτλοι που τεσταρα κατεβαινουν κανονικα. Μαλλον τα εβαλαν για τα ματια του κοσμου.

 

Εσυ τους κατεβασες η απλως τους ειδες χωρις να δοκιμασεις να τους κατεβασεις?

 

Φαίνεται ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει με το script στο κατέβασμα όλου του πακέτου τον τελευταίο καιρό (στο tvsubtitles).

Πάτα κάτω από το Download και αριστερά, εκεί που λέει Back to The 10th Kingdom και κατέβασε τους υπότιτλους έναν-έναν.

Το δοκίμασα και δουλεύει κανονικά έτσι.

 

Πρίν λίγες μέρες δούλευε κανονικά το κατέβασμα του πακέτου, αλλά μετά από ένα down που είχε ο server την προηγούμενη εβδομάδα, μάλλον υπάρχει πρόβλημα.

 

Το site το χρησιμοποιώ κατά κόρον για κατέβασμα υπότιτλων από σειρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φαει ολο το διαδικτυο παιδες help me.ψαχνω απελπισμενα subs(ειτε ελληνικα ειτε αγγλικα)για το The ninth configuration http://www.imdb.com/title/tt0081237/

δεν υπαρχουν πουθενα λεμε ουτε καν αγγλικοι.εχει κανεις υποψιν του κατι?σας μερσω πολλακις ναουμ:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως υπαρχουν τιποτα subs για το universal soldier 1 (1992) ? Εχω φαει τον κοσμο αλλα δεν βρισκω... Ενα αρχειο sub βρηκα αλλα ειναι ασχετο ...

 

Πήγαινε σε ένα βίντεο κλαμπ και νοίκιασε την.

Στο seven το έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Hey guys, έχει βρει κανείς υπότιτλους για αυτή την ταινία; Κυκλοφορεί σαν Captain Mike Across America και σαν Slacker Uprising.

Γλώσσα: είτε αγγλικούς είτε ελληνικούς.

(μόνο ισπανικούς, βραζιλιάνικους και κάτι άλλα βρίσκω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια,εχω την τριλογια του νονου σε 1080p και δεν βρησκω ελληνικους υποτιτλους που να καθονται σωστα πανω στην ταινια.μηπως εχετε κανα link για να τους κατεβασω

ευχαριστω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,εχω την τριλογια του νονου σε 1080p και δεν βρησκω ελληνικους υποτιτλους που να καθονται σωστα πανω στην ταινια.μηπως εχετε κανα link για να τους κατεβασω

ευχαριστω :-)

 

Δοκίμασες κάτι από ΕΔΩ;

Για το part 1 και part 2 βλέπω ότι έχει για 1080p από eureka.

 

Δες και σε ΑΥΤΑ που υπάρχει και το part 3 σε 1080p από eureka.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...