Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια! Δυσευρετοι υποτιτλοι ειναι οι ελληνικοι της μινι-σειρας "Angels in America" με Al Pacino και Meryl Streep. Υπαρχουν κατι υποτιτλοι που βρηκα αλλα το ποοοοσο μη-συνχρονισμενοι ειναι δεν υπαρχει... Μπορει καποιος να με βοηθησει? Ειτε αν εχει τους σωστους υποτιτλους η αν μπορει να με καθοδηγησει στα σωστα links για τους υποτιτλους που ηδη κυκλοφορουν.

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για το angels in america εμενα με ειχαν βολεψει αυτοι εδω

http://www.megaupload.com/?d=GL2ASIFM

 

αν και σε αυτες τις παλιες σειρες, θελει λιγο τυχη να σου κατσει η σωστη εκδοση...μακαρι να βολευτεις...παντως ουτε η στριπ ή ο πατσινο ειναι οι σταρ της υποθεσης, αλλα η θεα mary louise parker :P

 

εγω ψαχνω υπότιτλους για το J`ai Tue Ma Mere http://www.imdb.com/title/tt1424797/

 

εστω και αγγλικους, θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ xavier για την βοηθεια! Δυστυχως δεν ηταν οι σωστοι υποτιτλοι και παλι... Ας εβρησκα τουλαχιστον τα σωστα λινκς ταινιας για αυτους τους υποτιτλους και θα ημουν εξισου ευτυχισμενος... Τι να κανουμε τωρα, θα προσπαθησω να μαθω να λειτουργω το subtitle workshop που μου προτεινε ο umaga και ο θεος βοηθος! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο μενα

 

Ψαχνω υποτιτλους για την σειρα Law and Order:Criminal Intent και συγκεκριμενα για την 5η season...Μήπως μπορει καποιος να με βοηθησει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας. Θα εκτιμούσα αφάνταστα την βοήθειά σας αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει να βρω υπότιτλους για :

1) Thundercats season 2 & season 1 από επεισόδια 46-65

2) Married with children season 3,5,6,7,8,9,10,11

 

Αναφέρω ότι ζητάω μόνο υπότιτλους, διότι τα επεισόδεια τα έχω.

Ειλικρινά κάθε βοήθεια έστω και για ένα επεισόδιο από όλα αυτά που ζητάω είναι σωτήριο, διότι φασούλι φασούλι που θα μου πάει, θα καταφέρω να τελειώσω και να μαζέψω όλους του υπότιτλους.

 

Με εκτίμηση iris13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο TVSubtitles που είναι στο 1ο post δεν κοίταξες όμως.

 

Από τον 3ο κύκλο έχει τρία και από τον 5ο 12 επεισόδια.

Από εκεί και πέρα το χάος.

 

Για thundercats, στο ίδιο site (πάτα στο tvshows) έχει από τον 1ο κύκλο μόνο κάποια επεισόδια, δες αν έχει κάτι που θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο TVSubtitles που είναι στο 1ο post δεν κοίταξες όμως.

 

Από τον 3ο κύκλο έχει τρία και από τον 5ο 12 επεισόδια.

Από εκεί και πέρα το χάος.

 

Για thundercats, στο ίδιο site (πάτα στο tvshows) έχει από τον 1ο κύκλο μόνο κάποια επεισόδια, δες αν έχει κάτι που θέλεις.

 

Κοίταξα στα site που αναφέρει το 1 post, αλλά κάποιους από τους υπότιτλους αυτούς είναι κατεστραμένοι και κωδικοποιημένοι. Φαντάσου ότι ούτε με το subtitle workshop δεν ανοίγουν. Ειδικά για το married with children season 5 κάποια επεισόδια.

Για αυτόν το λόγο έκανα post μήπως κάποιος έχει τους υπότιτλους ή ξέρει που αλλού μπορώ να τους βρω.

Οπότε κάποια άλλη βοήθεια για τους υπότιτλους που ζητάω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξα στα site που αναφέρει το 1 post, αλλά κάποιους από τους υπότιτλους αυτούς είναι κατεστραμένοι και κωδικοποιημένοι. Φαντάσου ότι ούτε με το subtitle workshop δεν ανοίγουν. Ειδικά για το married with children season 5 κάποια επεισόδια.

Για αυτόν το λόγο έκανα post μήπως κάποιος έχει τους υπότιτλους ή ξέρει που αλλού μπορώ να τους βρω.

Οπότε κάποια άλλη βοήθεια για τους υπότιτλους που ζητάω?

 

Μόλις δοκίμασα κάποιους από τον 5ο και τον 3ο κύκλο και είναι εντάξει. Σε ποιούς συγκεκριμένα έχεις πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παιζει να βρουμε πουθενα υποτιτλους ελληνικους ή αγγλικους για το Mayday, Air crash investigation?

 

Eιναι το ντοκιμαντερ που δειχνει το makedonia tv για τα ατυχηματα με τα αεροπλανα.

 

Εχω φαει ενα καρο ωρες στο google αλλα δεν εχω βρει κατι... :(

 

Eυχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γούστο να βρω υπότιτλους για αυτήν την ταινία

 

Ο κατάσκοπος που γύρισε από το κρύο

 

The Spy Who Came in From the Cold

 

Δεν έψαξες αρκετά απ' ότι φαίνεται.

Δες ΕΔΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα σας...είχα κάνει ένα θέμα για κάποιους υπότιτλους και με έστειλαν εδώ...

ψάχνω ελληνικούς υπότιτλους για Το Χρονικό της Νάρνια...έψαξα στα site που γράφετε πιο πάνω αλλά βρίκα μόνο για το 204...αν ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω παρακαλώ να μου απαντήσει...

έχω την έκδοση του BCC με 6 επεισόδεια το κεφάλαιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...