Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε μου Nik.K αν ηθελα να παω να την νοικιασω απο video club δεν θα σε ρωταγα.....φιλικα παντα,μπορεις να με βοηθησης να βρω των υποτιτλο για αυτην την ταινια ? η εστω καποιος αλλος αν δεν μπορεις εσυ.Φιλικα.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια ψαχνω υποτιτλους για το Μοnk για την

1η season για τα επεισοδια 2 και 4 εως 10 , απο την 3η season τα επεισοδια 5-8 και απο τη

2η season τα επεισοδια 12-16 εχω ψαξει αλλα σε καποια μου βγαζει καποια ΄΄εργαστηρια υποτιτλων΄΄και πρεπει να κανεις login.Πουθενα αλλου .Ευχαριστω

Επεξ/σία από sanji
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κανενα site για να βρουμε σιριαλ ξερετε γιατι σε αλλα τα εχει μισα σε αλλα σε parts .ευχαριστω

 

Αν ψάχνεις για επεισόδια και όχι για υπότιτλους τότε είσαι σε λάθος μέρος φίλε.

Άσε που απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ τέτοιες αναφορές. :X

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Φιλε μου Nik.K αν ηθελα να παω να την νοικιασω απο video club δεν θα σε ρωταγα.....φιλικα παντα,μπορεις να με βοηθησης να βρω των υποτιτλο για αυτην την ταινια ? η εστω καποιος αλλος αν δεν μπορεις εσυ.Φιλικα.:-)

 

Μάλλον δεν θα το γλυτώσεις το video club αν θέλεις να δεις την ταινία με υπότιτλους.

Δεν νομίζω να υπάρχουν υπότιτλοι γι' αυτήν την ταινία στα Ελληνικά. Αν θέλεις στα Αγγλικά δες ΕΔΩ.

Αν πάντως αποφασίσεις να την νοικιάσεις (ή να μεταφράσεις τους Αγγλικούς), κάνε και ένα rip τους υπότιτλους με το subrip και ανέβασε τους σε κάποιο/κάποια από τα sites του 1ο post (subs4free, sutitlesworkshop κτλ) για όποιον άλλο ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ψάχνεις για επεισόδια και όχι για υπότιτλους τότε είσαι σε λάθος μέρος φίλε.

Άσε που απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ τέτοιες αναφορές. :X

 

.......................................................................................................

Υποτιτλους ψαχνω αλλα σε ολα τα site μου βγαζει ενα εργαστηρι υποτιτλωνκαι θελει να εισαι μελος .Για αυτο ψαχνω .Αν δεν υπαρχουν μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να κανω αγγλικους σε ελληνικους υποτιτλους .Ευχαριστω

Επεξ/σία από sanji
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτιτλους ψαχνω αλλα σε ολα τα site μου βγαζει ενα εργαστηρι υποτιτλωνκαι θελει να εισαι μελος .Για αυτο ψαχνω

 

Αν λες για τα επεισόδια του monk που αναφέρεις παραπάνω, ενεργοποίησε την αποδοχή προσωπικών μηνυμάτων θα σου στείλω αυτά που έχω μήπως και σε βολέψουν.

EDIT: στα έστειλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...