Προς το περιεχόμενο

Minecraft


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρωτάω για επιβεβαίωση, αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει τη γνώμη του.

 

Εχω balance 75$ στο αμερικανικό amazon.com που μου είναι λίγο πολύ άχρηστο, και θέλω να αγοράσω το minecraft από εκεί

 

Μου το έδειχνε ως μη διαθέσιμο λόγω γεωγραφικών περιορισμών αλλά άλλαξα στο amazon την χώρα σε United States στο "Digital Content" > "Manage Your Content and Devices" > "Country Settings"

 

Τώρα μου δείχνει ότι μπορώ να το αγοράσω (27$) (screenshot)

 

RSwr2Zx.png

 

Το ερώτημά μου είναι: Θα μπορέσω να εξαργυρώσω στο site της mojang τον κωδικό που θα μου δώσει ή θα το πληρώσω τζάμπα;

(Εκανα ήδη τη παπαριά και πήρα μια  paysafe που δεν περναει με τίποτα και προσπαθώ να την ξεφορτωθώ! Μην την πατήσω πάλι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλοι και φίλες μου! Θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής:

 

Πώς μπορώ να αγοράσω το minecraft με ελληνική paysafe? Ή τουλάχιστον με την western union? Διότι με τα capital controll, δεν μπορούμε να αγοράσουμε κανένα παιχνίδι :(

 

Έχει κανείς να προτείνει καμια ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλοι και φίλες μου! Θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής:

 

Πώς μπορώ να αγοράσω το minecraft με ελληνική paysafe? Ή τουλάχιστον με την western union? Διότι με τα capital controll, δεν μπορούμε να αγοράσουμε κανένα παιχνίδι :(

 

Έχει κανείς να προτείνει καμια ιδέα;

 

Revolut

Ότι πληροφορία χρειάζεσαι εδώ

http://www.insomnia.gr/topic/588647-revolut-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B2%CE%AF%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B1-3-%CF%80%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B1-posts-%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%BD-%CF%81%CF%89%CF%84/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Αυτά είναι σίγουρα απάτη; Και στο ebay;

Μπορούμε να χάσουμε τα χρήματά μας ακόμη και με το paypal;

link1 link2

 

θεωρητικά με το pp έχεις μια προστασία αλλά δεν ξέρω αν αξίζει. Αυτοι που τα πουλάνε εχουν 0 rating. Πιστεύω ότι ειναι απάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

θέλω να το κατεβάσω το minecraft.απο που, κ πόσο κοστίζει;

Πήγα να το κατεβάσω απο το επίσημο site, αλλά δε μου έγραφε τιμη, παρά κατευθείαν να περασω τους κωδικους της καρτας. Πρεπει να ξερω τιμη για να αγορασω την αναλογη προπληρωμενη καρτα ομως, και να δω αν δίνω αυτά τα χρήματα.δωρεάν υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Microsoft store μέσα από τα Windows 10 βλέπω ότι έχει Free trial και αν θες αγορά είναι στα 9,89

ωραία σ ευχαριστώ!!!!. Που τό ψαξες.Θα τα δοκιμάσω κ αν κάτι δε παει καλά, επανερχομαι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι 10 ευρώ κάνει το windows 10 edition που είναι κάτι σαν το minecraft pocket edition. Το κανονικό κάνει από το site του 24 ευρώ και είναι cross platform, δηλαδή τρέχει και σε windows και linux, mac.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμάσει κανείς κάποια απο αυτές τις σελίδες που σου δινουν δωρεάν server (με περιορισμένες δυνατότητες βέβαια) ?

https://www.pcsteps.gr/95431-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%B1-minecraft-server-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-windows/

 

βέβαια το αρχείο jar έλειπε κ το κατέβασα απο αλλού ουτε που θυμάμαι απο που, γιατί όλο έψαχνα κατέβαζα έσβηνα, είχα παλαβώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...