Προς το περιεχόμενο

Mozilla Firefox - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλάς για το μενού της Google απ ότι καταλαβαίνω. Επέλεξε από εδώ τα Ελληνικά. Ίσως χρειάζεται και καθαρισμός των cookies.

Eκανα εκκαθαριση αλλα παλι τα ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε ναι ρε συ. Αφού σου λέει και στην παρένθεση (in English). Διαγραφή και περνά την ξανά.

 

minto.jpg

 

Nαι αλλα δεν βρισκω το google.gr οπως στα windows.  Eσυ βλεπω εχεις το σωστο. Απο που το κατεβασες. Οταν παταω περισσοτερες μηχανες αναζητησης με βγαζει στην κεντρικη σελιδα του mint.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας κάτω κάτω στη σελίδα αυτή και πατάς τη μηχανή της Google.

mint2g.jpg

 

Μετά με ανοιχτή την καρτέλα που μόλις άνοιξε, πας πάνω στην μπάρα αναζήτησης και θα υπάρχει η επιλογή "Add Google".

mint3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας κάτω κάτω στη σελίδα αυτή και πατάς τη μηχανή της Google.

mint2g.jpg

 

Μετά με ανοιχτή την καρτέλα που μόλις άνοιξε, πας πάνω στην μπάρα αναζήτησης και θα υπάρχει η επιλογή "Add Google".

mint3.jpg

Eλα ομως που εμενα δεν μου βγαζει το add google μολις παω στην συγκεκριμενη σελιδα. Δεν μπορω να τραβηξω και στιγμιοτυπο. Μονο στα προσθετα μπορω να κατεβασω μηχανες αναζητησης (προσθηκη στον firefox). Πως μπορω να το περασω, το (add )

Eλα το τραβηξα, απ'οτι βλεπεις δεν μου βγαζει την επιλογη add

[post-243715-0-64907300-1370957986_thumb.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το μπέρδεμα. Νόμιζα ότι είχα κάνει τα update :-( . Έτσι ήμουν με ff20 και όχι 21. Στον FF21 λοιπόν έχει αλλάξει από ότι βλέπω ο τρόπος. Δεν ασχολήθηκα να βρω πως, και θα σου πω αυτόν που θεωρώ τον καλύτερο για οποιαδήποτε σελίδα που έχει search bar.

 

Θα κατεβάσεις το πρόσθετο "Add to Search Bar". Μετα θα μπεις στο google.gr, θα κανεις δεξι κλικ μεσα στο πεδίο αναζήτησης και θα επιλέξεις το "Προσθήκη στην εργαλειοθήκη αναζήτησης..."

Απλό και εύκολο. Αυτό μπορείς να το κάνεις σε οποιοδήποτε search οποιασδήποτε σελίδας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει. παιδια λυθηκε και οι 2 απαντησεις φερνουν αποτελεσμα, σας ευχαριστω. Τωρα κατι αλλο το οποιο συμβαινει μονο στο mint (οχι στα windows). Oταν πληκτρολογω μια διευθυνση στην μπαρα (πανω δεξια) δεν μου βγαζει απο κατω επιλογες αναζητησης, (παροτι το εχω τσεκαρει στις προτιμησεις), ενω στα windows μου βγαζει κανονικα. Αυτο συμβαινει και σε εσας? Αν οχι πως μπορω να το λυσω.

post-243715-0-30063400-1370980676_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.Εγω μετα το φορματ που εκανα και εβαλα αγγλικη εκδοση αντι για Ελληνικη εχω προβληματα με το firefox και δεν μπορω να τον χρησιμοποιησω καθολου.Πχ τον ανοιγω και εκει στην γραμμη διευθύνσεων που βαζω διευθυνση γράφω και απλα δεν εμφανιζει τιποτα..Δεν μπορω να μπω πουθενα κολλαει τρελα γενικα δεν μπορω να τον λειτουργησω κθολου..Ξερει κανεις τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ghostery, πρόσθετο για browsers

που αποκλείει cookies, προωθεί

δεδομένα σε διαφημιστικές

εταιρείες

http://www.adslgr.com/forum/threads/739250-To-Ghostery-πρόσθετο-για-browsers-που-αποκλείει-cookies-προωθεί-δεδομένα-σε-διαφημιστικές-εταιρείες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρια εχω αυτο το προβλημα.Σε πολλες σελιδες βγαινει αυτο το μηνυμα:

SkipScreen cmp: Error: Illegal operation on WrappedNative prototype object.Τι μπορω να κανω για να το εξαλειψω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...