Προς το περιεχόμενο

Mozilla Firefox - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το είπες κι αλλού και σου απαντήσαν καταλλήλως. :X

Σου το εχω ξαναπει αλλα δεν λες να το καταλαβεις.

Μην ασχολεισε μαζι μου.

 

Σε παρακαλω πολυ λοιπον για ακομα μια φορα μην ξανασχοληθεις μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε just_gamer, όταν κάνεις ερωτήσεις σε κοινόχρηστο χώρο συζητήσεων, θα παίρνεις απαντήσεις. Αν δεν σου αρέσει η διαδικασία μπορείς να αποχωρήσεις, δεν σε κρατάει κανένας. Μπορείς μάλιστα να φτιάξεις δικό σου ιδιωτικό χώρο που θα δίνεις άδεια σε όσους θέλεις εσύ, για να γράφουν ό,τι θέλεις εσύ. :mrgreen:

Επί προσωπικού μιας και τραβάς ζόρι, μπορείς να αγνοείς τις απαντήσεις μου, δεν θα στεναχωρηθώ καθόλου. :devil:
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα για να παιρνω απαντησεις κανω ερωτησεις σε αυτο και αλλα τοπικ.

Απλα δεν θελω να ασχολεισε, ουτε να απαντας σε ερωτησεις μου εσυ :devil: με τους αλλους δεν εχω καποιο προβλημα.

 

Επι προσωπικου μπορεις εσυ να αγνοείς εντελως εμενα σε παρακαλω πολυ σαν να μην υπαρχω καθολου σε αυτο το φορουμ για εσενα.

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας about:config > browser.newtab.url και τσεκαρεις αν λεει about:newtab ή about:blank ή οτιδηποτε αλλο. Αν λεει οτιδηποτε αλλο, δεξι κλικ > reset to default.

 

Αν δεν ειναι αυτο, τοτε κατι κολλησες και η σελιδα που βλεπεις δεν ειναι του yahoo.

κατι αλλο ηταν και εκανα επαναφορα και νομιζω πως επανηλθε. Σε επομενη εκκινηση του υπολογιστη θα δω πως θα συμπεριφερθει ξανα. thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^ ακριβώς αυτό.

 

Με 4 λίστες (EasyList + EasyPrivacy + Fanboy's Annoyance List + Fanboy's social blocking) που ειναι και υπερβολή όλα αυτά, έχεις καλυφθεί 101%. Επομένως αφαιρείς trackmenot και ghostery και βλέπεις πως παει..  ;)

 

ακριβως. το Ghostery δεν χρειαζεται αν τρεχεις Adblock, αρκει να βαλεις μια απο τις tracking lists.

επισης προτεινω και την λιστα για τα ελληνικα sites:

https://www.void.gr/kargig/blog/greek-adblock-plus-filter/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του 2009; :o

 

ενημερωνεται;

 

φυσικα και ενημερωνεται, αν πας στο github της λιστας https://github.com/kargig/greek-adblockplus-filter

θα δεις πως η τελευταια της ενημερωση εγινε εχτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...