Προς το περιεχόμενο

Αγορά SSD


Heatspreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και είδες τέτοια διαφορά; Χμμ.. περίεργο.

 

Δεν αντιλέγω βέβαια, απλά ίσως να μην ευθύνεται η αλλαγή στις maximum ταχύτητες, αλλά τίποτ' άλλο, να trimαρε ο ελεγκτής ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναί φάνη και εμένα μου φαίνετε λιγο απίστευτο τέτοια διαφορά...

μέχρι και στο shutdown δεν προλαβαίνω καν να σηκωθώ απο την καρέκλα, λές και σβήνεις διακόπτη με φώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, έπαιζα σε 2560*1440 στο full που όσο να 'ναι πρέπει να παίζει το ρόλο του, σε 1920*1080 δε νομίζω να υπήρχε πρόβλημα.

 

Δοκιμάζεις και βλέπεις πάντως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 4 δευτερόλεπτα πρίν και επειδή ανέβηκε 40mb/sec read το κάνει αστραπιαία.χαχαχα τι άλλο θα ακούσουμε.Βάλτε κανένα screen ρε παλικάρια με τα τεστ σας να βλέπουμε που παίζουν οι σκληροί με δικές μας μετρήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιός ο λόγος να πούμε ψέματα φίλε μου... και νομίζω ότι ξέρεις ότι στον υπολογιστή κάθε μέρα γνωρίζεις και κάτι άλλο

παιδιά για να βγάλεις το page file πρέπει να έχεις τουλάχιστον 6+ ram

πρίν το βγάλω σε ηρεμία έπεζε 1.3 μόλις το έβγαλα ανέβηκε στα 2+ και δεν το συζητάω όταν τρέχω προγράμματα, ξεπερνάει τα 3+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ μην αρπάζεσαι, απλά κάποιος άλλος λόγος θα υπήρχε που είδες διαφορά, λογικά το TRIM.

 

Για το Page File δε μπορώ να πω με σιγουριά ότι δεν αξίζει να το απενεργοποιήσεις αν έχεις 4GB μνήμης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φάνη δεν αρπάζομαι ρε c με τέτοια

ανάφερα για το page γιατί πρίν λίγο ήμουνα σε ένα φιλαράκι που πήρε και αυτός ssd, στα 4 μόλις τον τσίτωσα πέταξε error

εμένα πρός το παρόν ότι και να του έχω κάνει δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το page file χρειάζεται, πχ στο Metro 2033 με το που το απενεργοποιούσα κατευθείαν error (και ας είχα άλλα 2 GB RAM ελεύθερα) απλά το έχω βάλει στον HDD όχι στον SSD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...