Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ελπιζω στο 13 να εχουν κανει κατι με το θεμα κουραση (των παιχτων)...

 

ειμαι στο 85 νικαω 2-0 με Μπαρτσα και οι παιχτες μου τα χουν φτυσει- ΟΚ ας πουμε οτι τρεχουν σε νορμαλ ρυθμο συμφωνα παντα με το λεπτο του αγωνα, ο αλλος παιζει με Ρεαλ και οι παιχτες του τρεχουν σαν σκυλια χωρις να εχει κανει καν μια αλλαγη...

εννοειται οτι σκιστηκα για να του βαλω 2 γκολ με τρελο passing game...

στο 88 κανει το 2-1 με τον Ροναλντο και εγω εκανα καθυστερηση και κερδισα....αυτος με κυνηγουσε παντου μεχρι το τελος σαν τρελος...

....νταξ ταλαιπωρια.... ετσι δεν λεει!

 

3-0-2 με 9 ποντακια devision 1 ας παραμεινω κατηγορια και ο 8ος τιτλος ειναι κοντα! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω στο 13 να εχουν κανει κατι με το θεμα κουραση (των παιχτων)...

 

ειμαι στο 85 νικαω 2-0 με Μπαρτσα και οι παιχτες μου τα χουν φτυσει- ΟΚ ας πουμε οτι τρεχουν σε νορμαλ ρυθμο συμφωνα παντα με το λεπτο του αγωνα, ο αλλος παιζει με Ρεαλ και οι παιχτες του τρεχουν σαν σκυλια χωρις να εχει κανει καν μια αλλαγη...

εννοειται οτι σκιστηκα για να του βαλω 2 γκολ με τρελο passing game...

στο 88 κανει το 2-1 με τον Ροναλντο και εγω εκανα καθυστερηση και κερδισα....αυτος με κυνηγουσε παντου μεχρι το τελος σαν τρελος...

....νταξ ταλαιπωρια.... ετσι δεν λεει!

 

3-0-2 με 9 ποντακια devision 1 ας παραμεινω κατηγορια και ο 8ος τιτλος ειναι κοντα! ^_^

omg τέτοιο σχόλιο από παίκτη που παίζει με barcelona;;;;Μάλλον κάποιο λάθος κάνεις, ή σου φαίνεται..γιατί της barcelona τρέχουν σα σκυλιά και δεν κουράζονται..Εξου και την παίρνουν όλοι για να μπορούν να κερδίσουν εύκολα..(το τι βρισίδι έχω ρίξει με όσους παίζουν αντίπαλοι μου και έχουν αυτή την ομάδα και καταφέρνω να τους κερδίζω δεν λέγεται :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1ον Δεν μου φαινεται. Απλα οι περισσοτεροι παιζουν με 100% το aggresion και το pressure ολο το 90λεπτο χωρις να κουραζονται και...αυτο ειναι το mega λαθος που πρεπει να κοιταξει η ΕΑ!

Σουπερ ντουπερ μουφα ποδοσφαιρο!

Γι αυτο και η Barcelona και οχι μονο τρεχει πανω κατω οπως λες αφου σχεδον ολοι εχουν κανει rape το παιχνιδι και παιζουν this way.Βαyern, real, man city, Milan, Brazil ολο σε κατι τετοιους τυπους πεφτω στην Dev1 και κανουν επιθεσεις κατα κυματα!

 

Για την ιστορια δεν κερδιζω ευκολα με τις ομαδες που επιλεγω - actually τις περισσοτερες φορες χανω!

 

Εγω παλι χαιρομαι οταν νικαω με 1-0 τυπους που τρεχουν αλλοφρωνες και με μαρκαρουν σε 3αδες συνεχεια, κανουν ζογκλερικα κολπα, τριπλες, διπλες κλπ και χανουν ενα σωρο ευκαιριες!που να ξεραν οτι τους νικησε ενα πληκτρολογιο! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Παντως πολυ quit ρε παιδια - ετσι δεν σωζουμε και τα ωραια γκολακια...τουλαχιστον στο 11 το game τελειωνε στο 90 ακομα και αν εφευγε ο αλλος.....

 

Τεσπα...ο 8ος τιτλος μου ειναι γεγονος!παω για τον 9ο!εφτασα και τελικο κυπελου αλλα εχασα 1-0!

 

δεν πειραζει, υγεια!

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παίδες,γιατί δεν μπαίνετε esl να παίζουμε στο ευρωπαϊκό ladder ;Φέτος ελπίζω να το πάρουμε το παιχνίδι και να παίζουμε και εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Tactical Defending ON (Το Legacy defending ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ)
  • Απαγορεύονται τα Custom formations (επιλέγετε από τα υπάρχοντα συστήματα του παιχνιδιού)

απο τους κανονες του esl.....σωστοοοοοοοοοοοοοοςςςς!!!! ^_^ (αυτο δεν μπορει να το κανει και η ΕΑ ;;;;;;;!!!!!!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκα πολυ quit... Georgiou speaking! :mrgreen:

Θελω ενα βαθμο για να παραμεινω κατηγορια 2 -παιζω με Manchester United πλεον ολα τα ματσακια- απο το πρωι ενω παιζω και νικαω κι ολας με 1-0 μου βγαζει error sync και μενω λαλακας!5 παιχνιδια στην σειρα μου το κανε!Το παραταω για τωρα,εχω τα διαολια μου!!! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος!!!! ΟΚ κατηγορια 3....και παω πολυ χαλια κι εδω....πηγα να το σπασω το ριμαδι...παιζω εναντιον Chelsea και τρωω απο κορνερ γκολ απο τον Τερρυ...αντε βγαλτο ....ισοφαριζω με ωραια ενεργεια με τον Μεξικανο....ο αντιπαλος δεν κανει τπτ παρα μονο σεντρες....θα μου πεις τι τον αφηνεις να σεντραρει???σωστο κι αυτο....κερδιζει κορνερ και ξανα γκολ με κεφαλια ο γαμωΤερρυ!!!!ελεος λεω οκ αυτος το κορνερ το χει μαθει απεξω....κερδιζει παλι κορνερ παλι γκολ με κεφαλια ο Ντρογμπας......οκ αντε γεια quit!!!!o τυπος το χει κανει επιστημη , συνταγη τελικα δεν εξηγειται ....εχει αρχισει να με εκνευριζει το παιχνιδι,....και ολο σε παιχταραδες πεφτω ρε φουστη μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παραεγινε το κακο φιλε!Ολο season match μου τυχαιναν που σημαινει οτι επαιζα με 1 deivision (3η εγω).

...παντως παιχταραδες εννοω παιχτες που το ξερουν το παιχνιδι καλυτερα απο μενα,π.χ βαζουν ευκολα γκολ απο κορνερ,φαουλ κλπ πολλα τσαλιμακια επισης....Οσο για το quit νομιζω οτι ισχυει αυτο που λεω....οταν κερδιζεις οι 7 στους 10 αντιπαλοι 8α κανουν quit λιγο πριν το 90. Μην κοιταζεις που γκρινιαζω.(νταξ πιο πολυ αν μπει κανα ωραιο γκολακι ετσι χανεται η ευκαιρια για save) κιι εγω κανω που και που ,το ομολογω! :mrgreen: χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις εριξα μια 5αρα στην εθνικη Ισπανιας!χαχαχα :mrgreen: και το καλυτερο ποιο ειναι οτι ο αντιπαλος ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ quit και BRAVO του!

Επαιξα με Chelsea και προς το τελος εκανα αλλαγη τον Lukaku (καλα αυτος καταστραφηκε?τον εφαγαν οι γυναικες?)

οπου εβαλε το 5ο γκολακι παρε βαλε (σε κενο τερμα) απο πασα.... του DΑΑΑΑΑΑANIEL STURRIDGEEEEE!

Νομιζω οτι η Chelsea αν και τη σνομπαρα μου πηγαινει αρκετα ...

 

 

8 βαθμους κατηγορια 3 :-( (4 παιχνιδια μενουν ακομα)

 

Ελπιζω το φιφα13 να ειναι playable γιατι σε λιγο θα παταμε και με τα ποδια κουμπια....

post-205561-0-48956100-1346192588_thumb.jpg

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια, ημουν απο αυτους που δεν ειχαν κανενα θεμα με το fifa 12 με errors κλπ. Tι ηθελα και εκανα φορματ? Εκανα προχθες. Εχθες εβαλα fifa 12 και επαιξα 3 ματς το μεσημερι χωρις προβλημα. Ολα καλα, με το νεο antivirus (panda global πιο παλια που ειχα το kaspersky επρεπε να το απενεργοποιω γενικα σε παιχνιδια οχι μονο το fifa) κανενα προβλημα, το router κλασσικα ενεργοποιημενο το upnp και τα οποια ports και αντιπαλους βρισκω αμεσως οπως πριν...ΑΛΛΑ...εχθες το βραδυ επαιξα 7 παιχνιδια. Πως γινεται και στα 7 να διακοπει ο αγωνας με το: ''an error has occured''? Κανω ολα τα updates των windows (σε καρτα, direct x κλπ ημουν ενημερωμενος) και σημερα παω και παιζω ενα παιχνιδι τωρα. Ε, στο 80 παλι το ''an error has occured''. Τρελαθηκα. Τι γινεται ρε γαμωτο? Αυτο το error πριν το φορματ αντε να το ειδα δει το πολυ 10 φορες (και προφανως ηταν θεμα αντιπαλου, μιας και εμενα τωρα μου το κανει συνεχομενα) και εχω παιξει πανω απο 1000 παιχνιδια στο online...

 

Edit:

 

Για να κανω και αυτο, μιας και βλεπω οτι εχει το βιντεακι 21 θετικες και μονο μια αρνητικη (φανταζομαι οτι θα φτιαχνει).

 

Bασικα τον φακελο dlc λεει να σβησουμε απο τον φακελο του fifa 12 και οτι θα ειμαστε οκ. Το εκανα, παω να δω λοιπον..

 

Εdit 2:

 

Μολις επαιξα το πρωτο παιχνιδι αφου ειχα σβησει πρωτα τον dlc φακελο και δεν εφαγα error. Για να δουμε...

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...