Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

platini μάλλον μαζί παίξαμε όταν έχασες 3-2 χαχαχαααα ποια όμάδα είχες?

 

 

Μαζι????...αφου μιλαγα με τον αλλον ....στα αγγλικα! :mrgreen:

 

O αντιπαλος ηταν ο JeymiDK (μολις το κοιταξα στο site της easports.com)

 

εγω επαιζα με ρεαλ αυτος με Barcelona

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους αναστα! devision 2! :-D

το τελευταιο παιχνιδι κοντρα στην γερμανια(με ρεαλ εγω :mrgreen: )...νικουσα 1-0 οταν στο 83 κανω το 2-0 με τον Μπενζεμα, σουτ στη μικρη περιοχη δοκουρα και μεσα!Ξερος ο αλλος!Δεν αντεξα αρχισα να φωναζω Greeceeeee Karagounis (ειχαμε και οι 2 voice through microphone) xaxaxaxaxa ο αλλος εκανε quit!

 

Kαλη επιτυχια Εθνικη Ελλαδος!!

 

Platini ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο πολλα ματσακια με καλη μπαλιτσα, αρκετες κακες συνδεσεις, αρκετα disconections των αντιπαλων ενω προηγουνταν κι ολας στο σκορ, ανεβηκα κατηγορια 2...ξανα! ^_^

Μια νικη και μια ηττα μεχρι στιγμης στην devision 2... ^_^ :mrgreen:

 

αλλαγη συστηματος σε 4 2 2 2 το οποιο δειχνει να μου ταιριαζει...

αλλαγη ομαδας απο ρεαλ σε μπαρτσα με Ινιεστα και Μεσσι δυναμικο διδυμο στην επιθεση...

αλλαγη στον τροπο αμυνας εντασsοντας το jockey...ειναι must τελικα.

 

O Πιου το μαυρο πιστολιιιιι (τραγουδιστα) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους... με ένα 6-0-1 ανέβηκα 1η κατηγορία!!!! Για να δούμε όμως αν θα παραμείνω σε αυτήν.... και θυμάμαι όταν ξεκίνησα το παιχνίδι που έλεγα θα φτάσω μέχρι 5η κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους

 

θα ηθελα μια βοηθεια απο τα τζιμανια του θρεντ

 

εχω αγορασει ενα καινουργιο λαπτοπ, αυτο:

 

http://www.cosmodata.gr/product/77913/nb-toshiba-satellite-l750d-15e-dark-sil

 

καθως ειμαι σε ταξιδι και του εγκαταστησα το φιφα, αλλα το βρηκα λιγο βαρυ στο παιχνιδι και δεν

θυμαμαι τις ρυθμισεις που ειχα στο σπιτι στπ pc (ειμαι κ λιγο ασχετος)

 

μπορει καποιος να μου πει τι ρυθμισεις να κανε στο fifaconfig??

 

εχω βαλει resolution 1366x768

rendering quality high

MSAAOtions x4

και εχω τικαρει μονο το "wait for sync"

 

εχω κατι λαθος??

μπορει να διορθωθει το πραγμα??

 

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε την αναλυση ως εχει. Βαλε msaa 2x και βλεπεις αν θελει και πιο κατω. Quality βαλε medium και βλεπεις παλι. Ξετικαρε το vsyng γιατι βαραινει γενικα (αν βεβαια εχεις σπασιματα τρελα στην οθονη ξαναενεργοποιησε το και μειωσε ολα τα αλλα μεχρι να δεις που θα σου τρεχει καλα). Επελεξε και disable aero και το micro stuttering.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε την αναλυση ως εχει. Βαλε msaa 2x και βλεπεις αν θελει και πιο κατω. Quality βαλε medium και βλεπεις παλι. Ξετικαρε το vsyng γιατι βαραινει γενικα (αν βεβαια εχεις σπασιματα τρελα στην οθονη ξαναενεργοποιησε το και μειωσε ολα τα αλλα μεχρι να δεις που θα σου τρεχει καλα). Επελεξε και disable aero και το micro stuttering.

 

ευχαριστω στρατηγε μου θα το κοιταξω

οταν λες "Επελεξε και disable aero και το micro stuttering" εννοεις να τα τικαρω???

κ παλι ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ανέβηκα στην 1η κατηγορία αλλά γρήγορα έπεσα στην 3η. Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι πως κρατάνε τόσο καλά την μπάλα οι αντίπαλοι και πόσο εύκολα την χάνω εγώ. Πατώ το LB ενώ τρέχω για να κρατήσω την μπάλα και αμέσως μου την κόβουν. Ενώ όταν το κάνει ο αντίπαλος δεν κόβεται εύκολα.... Μήπως κάτι δεν κάνω καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ανέβηκα στην 1η κατηγορία αλλά γρήγορα έπεσα στην 3η. Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι πως κρατάνε τόσο καλά την μπάλα οι αντίπαλοι και πόσο εύκολα την χάνω εγώ. Πατώ το LB ενώ τρέχω για να κρατήσω την μπάλα και αμέσως μου την κόβουν. Ενώ όταν το κάνει ο αντίπαλος δεν κόβεται εύκολα.... Μήπως κάτι δεν κάνω καλά?

 

 

Ηι αμιγκο!

Εχεις πειραξει καθολου τα custom tactics? Γνωριζεις περι τινος?

Αν οχι νομιζω οτι η απαντηση που ψαχνεις βρισκεται εκει ... δεν γραφω τπτ αλλο. Googlare to! Ισχυουν στο οnline Η2Η δυστυχως. :mrgreen:

Οταν πρωτοβγηκε το φιφα12 και επαιξα ονλινε νομιζα οτι αντιμετωπιζα καποιου ειδους cheating! :shock:

Τωρα ξερεις! ^_^

Oι περισσοτεροι online players παιζουν ετσι με 100% pressure kai 100% aggression και συστημα 4 1 4 1 (σαν βενταλια) και σκοραρουν για πλακα...

Αυτο ειναι που τελικα με χαλαει στο παιχνιδι...υπηρχε και στο 11...αυτο το ασφυκτικο pressing του αντιπαλου το οποιο προσωπικα εμενα με κουραζει... ασε που το βρισκω αφυσικο για την διαρκεια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...