Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5ος ΤΙΤΛΟΣ!!!!!!!!!!!! (με πληκτρολογιο παντα!)

 

Ναι ρε αυτο ειναι μαγαζι! custom tactics! :-Dxaxaxaxa

 

ΩΩΩΩΩΩ τον κατεκτησα & χαιρομαι πολυ! ^_^

Με 2 disconnections εις βαρος μου στην αρχη - μπλε οθονη το pc mou (2 ηττες δλδ) αλλα στη συνεχεια αηττητος στο γηπεδο.

Εκτος απο ενα Χιναρι μετα μονο νικες!!! 2 μεγαλες τρελες ανατροπες (χρειαζομουνα 2 νικες στα τελευταια 2 παιχνιδια-πολυ αγχος!!!)απο 1-1 σε 1-3 και απο 3-3 σε 3-5 !(το 3-4 το εκανε ο José María Callejón παιχτουρα τον εχω αναδειξει σε σκορερ :mrgreen: και αρχισαν οι πανηγυρισμοι- το 5ο ηρθε αμεσως μετα και...... ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

 

Αφιερωνω τον 5o τιτλο μου στον σκυλο μου και σε ολους τους keyboard players like me!

Επισυναπτω και φωτο! ^_^

post-205561-0-73906600-1342364914_thumb.jpg

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

6oς τιτλος με Barcelona! B)

 

Εχασα 2 ματς μονο.

 

Στο ενα ημουν καλυτερος αλλα γνωρισα την ηττα με 1-0.

Εχασα πεναλτυ και 6 τετ α τετ!...ο γκολκιπερ του ηταν ανικητος!

 

Σε αυτο το σημειο να πω οτι περα απο τα custom tactics σημαντικο ρολο αρχιζω να πιστευω οτι πρεπει να παιζουν και τα Accomplishments!!! οπου κανοντας cheat μεσα απο το παιχνιδι μειωνοντας τα sliders της cpu μπορεις να φτασεις το 100%!

Υπαρχει σχετικο videaki στο youtube.

 

Στο αλλο ματς ενας αλλος παιχτης με πατησε 4-2!Παντως τα 3 γκολ απο τα 4 τα βαλε με σεντρουλες, συνεχεια το ιδιο πραγμα-σεντρα και γκολ-δεν εκανε και τπτ αλλο...η αμυνα μου ειλικρινα δεν ξερω τι εκανε στις σεντρες του ...δεν ξερω τελικα αν μπορουσε να κανει κατι...

 

Τα Accomplishments αυτου του φιλου ειναι 100%!!! συμπληρωμενη η πρασινη δεσμη απ οτι τσεκαρα πριν λιγο ...

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούριο είναι αυτό με τα accomplishments πάλι;

 

 

 

χαχα :mrgreen: θα δειξει ...το ψαχνω!

 

ρε φουστη μου παιζω τελικα καλυτερα με την ρεαλ στο ονλινε ενω με τη Βαρτσελονα στο οφλινε...

 

Για ενα ποντο δεν πηρα 7ο τιτλο.Δεν πειραζει.Παρεμεινα στην ντιβιζιον 1! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απλό. Αν το παιχνίδι αποφασίσει να χάσεις, θα χάσεις ό,τι και να κάνεις. Οπότε παίξε κι ό,τι γίνει.

 

 

 

Δλδ δλδ?

 

Εγω μεχρι να καταφερω να παρω τον 7ο τιτλο μου εφτασα στην πηγη 2 φορες (την πρωτη μαλιστα ειχα 18 βαθμους και ειχα 3 παιχνιδια - ο αχρηστος εγω :mrgreen: ) αλλα καταλαβαινετε τι πηρα μη σας λεω τωρα! :-D

Επεσα και στην 2η κατηγορια - ολα στραβα μου πηγαν!χαχα (τωρα ειμαι παλι 1η αλλα δεν εχω παιξει για τον 8ο τιτλο ουτε ενα ματς)

Κυπελο ποτε εχει ξανα αραγε...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "δηλαδή" το έχουμε αναφέρει κι άλλες φορές εδώ μέσα, ότι το παιχνίδι σού δίνει την εντύπωση πως αν προαποφασίσει να μην νικήσεις, πολύ απλά ΔΕΝ θα νικήσεις. Θα χάσεις 200 κλασικές ευκαιρίες και ο αντίπαλος θα βάλει μια καραμπόλα και τέλος. Τα είχε γράψει καλύτερα από μένα ο ektelion, κυρίως στα post #1745, #1784 και αλλού.

 

Φυσικά τα συγκεκριμένα παραδείγματα δεν είναι μεμονωμένες περιπτώσεις, αλλά το καταστάλαγμα χιλιάδων online αγώνων που η πίεση έχει πάει στο 400 με αυτά που γίνονται. Γι' αυτό uninstall η μόνη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...