Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ!

 

Ρεαλ κοντρα ...σε Ρεαλ.Ο τυπος παιζει πολυ καλη αμυνα.Βαζω και εγω τα δυνατα μου.

Προηγειται καπου στο 27 και τρωει και μια κιτρινη ο Πεπε του καπου πιο μετα.

Στο 73 κανει το 2-0 (εκει ειπα ολα τελειωσαν) χανει ομως τον Πεπε του με 2η κιτρινη στο 89, μειωνω σε 2-1 και παω αμεσως σε αλλαγες!Μεχρι και José María Callejón πεταξα μεσα!

Ιδου!το γυρισα!Μα ποιος ειμαι ο Ομπραντοβιτς?χαχαχαχα :mrgreen:

post-205561-0-58309700-1341490422_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους Div 4.

Μετα απο αρκετη δυσκολια στην 5 κατηγορια (ειχα 2 υποβιβασμους στην 6 και 2 παραμονες στην 5) καταφερα να αναιβω στην 4, εκανα το καλυτερο ρεκορ μου κιολας με 5 νικες (στα 5 πρωτα ματσ) και 1 ισσοπαλια (που λιγο ελειψε να τον παρω και αυτο τον αγωνα στο 90+).

Στην τελευταια χρονια που επαιξα στην 5 πριν αναιβω δοκιμασα ποσες ομαδες και δεν μου καθοτανε καμια καλα (ειχα σερι ηττων 4 στα 4 :mad: ) και μολις ξεκινησα την τελευταια μου χρονια στην 5 επαιξα με την Δανια με την οποια επαιζα μπαλαρα. :-D

Αντε να δω τωρα πως ειναι η Div 4.

 

Υ.Γ.αυτες τις ρυθμισεις στην ομαδα που λετε σε παραπανω ποστ για shooting κλπ που τα επιλεγετε γιατι δεν μπορω να τα βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους Div 4.

Μετα απο αρκετη δυσκολια στην 5 κατηγορια (ειχα 2 υποβιβασμους στην 6 και 2 παραμονες στην 5) καταφερα να αναιβω στην 4, εκανα το καλυτερο ρεκορ μου κιολας με 5 νικες (στα 5 πρωτα ματσ) και 1 ισσοπαλια (που λιγο ελειψε να τον παρω και αυτο τον αγωνα στο 90+).

Στην τελευταια χρονια που επαιξα στην 5 πριν αναιβω δοκιμασα ποσες ομαδες και δεν μου καθοτανε καμια καλα (ειχα σερι ηττων 4 στα 4 :mad: ) και μολις ξεκινησα την τελευταια μου χρονια στην 5 επαιξα με την Δανια με την οποια επαιζα μπαλαρα. :-D

Αντε να δω τωρα πως ειναι η Div 4.

 

Υ.Γ.αυτες τις ρυθμισεις στην ομαδα που λετε σε παραπανω ποστ για shooting κλπ που τα επιλεγετε γιατι δεν μπορω να τα βρω.

 

...κλεικαρε κατω απο το formation, custom tactics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ξεκινάω ένα single player πρωτάθλημα π.χ. Αγγλικό; Τόσο τυφλός είμαι;Επίσης ενώ στον αγώνα παίζω με το gamepad κανονικά στα tutorial και practice δεν μπορώ να παίξω με αυτό. Εχω το γνήσιο. Οποιαδήποτε συμβουλή ευπρόσδεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσους Σας Αρέσει Το 2vs2 (αν δεν το ανακαλυψατε ακομη σας το συνιστω , πολυ δημοφιλες στο fifa 12 εστω και σαν φιλικα ματς και πολυ διασκεδαστικο) Υποστηριξτε την προπσαθεια της 2vs2 Community Για να Βαλει η ΕΑ 2vs2 Seasons (2vs2 Ranked Games) Στο Fifa 13!!! Δηλαδη Οπως το Head To Head Seasons αλλά Μονο για 2vs2 με τις οποιες απαραιτητες μικρες τροποιησεις.

 

Ψηφίστε +1 (Yes) στα αντιστοιχα θεματα (Τα παρακάτω Links) στο Ea gameChangers!!

 

- Πρωτα πρεπει να κανετε Log In Εδω http://www.easports.com/gamechangers/ideas?x=4ff4bfc7e9d33 με το ονομα και τον κωδικο που εχετε στο forum.

 

- Μετα μπορείτε να Ψηφίσετε στα Παρακατω Links Που ειναι Ολα Ιδεες για 2vs2 Ranked games / 2vs2 H2H Seasons στο Fifa 13. Πατηστε απλα το βελακι με το YES.

 

 

 

http://mgi-gc.easports.com/a/dtd/2on2-H2H-Season/152059-18503

 

http://mgi-gc.easports.com/a/dtd/2v2-Online-League/151056-18503

 

http://mgi-gc.easports.com/a/dtd/FIFA-2v2-H2H/145652-18503

 

http://mgi-gc.easports.com/a/dtd/Heads-to-Heads-seasons/148464-18503

 

- Καθε ψηφος ειναι σημαντικη αφου αυτος ειναι ειδκος τομεας για ιδεες παιχτων και η Ea τα Λαμβανει Υποψην. Επομενως αν Σας Αρεσει η Ιδεα Η Ψηφος Σας Ειναι Σημαντικη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι άσχημη ιδέα. Τόσο στο FIFA, όσο και στο PES το 2vs2 είναι ένα εξαιρετικά δημοφιλές mode εδώ και πολλά χρόνια (τουλάχιστον 5-6, από την εποχή που το Pro μεσουρανούσε). Μάλιστα μέχρι πέρσι προτιμούσα να παίζω 2vs2 παρά οτιδήποτε άλλο. Με την έλευση του H2H Seasons το ενδιαφέρον μου ατόνησε λίγο, αλλά αν η ΕΑ έχει σκοπό κάποια στιγμή να αναβαθμίσει το mode τότε προβλέπονται επικοί αγώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βοηθάνε λέει; Εδώ επιτέλους παίζω στα ίσα τους αντιπάλους. Μετα απο 31 σεζόν ίσως πάρω επιτέλους πρωτάθλημα.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

ετσι ετσι!παμε γερα! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους το πήρα! Έπρεπε να γ@μηθεί ο Δίας με τα custom tactics για να το πάρω δηλαδή.

 

 

χαχα Μπραβο ρε μαν !βοηθησα και εγω λιγο ε? ε? χαχα :mrgreen:

 

Κι εγω προσπαθω να παρω 5ο...

Ειμαι ντεβιζιον 2 εχοντας 6 points(2 στα 2)!νικησα 2 δυσκολους παιχτες που ορκιζομαι οτι εχω παιξει μαζι τους στο παρελθον και εχασα φυσικα - ιδιο στυλ παιχνιδιου ιδιες ομαδες)

Μαλιστα ο τελευταιος επαιζε με Γιουβε, πολυ καλο passing game και προηγηθηκε κι ολας!Αλλα το γυρισα με Κακα , σουτ εξω απο την μεγαλη περιοχη και Ροναλντο εκτελεση φαουλ απεθειας στο 84!εγραψα!

Πρεπει να τα πηρε ασχημα!χαχαχαχα

Quiiiiiiiiiiiit!

Κριμα ειχε χρονο - μπορουσε το Χ ακομα και τη νικη με λιγη τυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα Μπραβο ρε μαν !βοηθησα και εγω λιγο ε? ε? χαχα :mrgreen:

 

Κι εγω προσπαθω να παρω 5ο...

Ειμαι ντεβιζιον 2 εχοντας 6 points(2 στα 2)!νικησα 2 δυσκολους παιχτες που ορκιζομαι οτι εχω παιξει μαζι τους στο παρελθον και εχασα φυσικα - ιδιο στυλ παιχνιδιου ιδιες ομαδες)

Μαλιστα ο τελευταιος επαιζε με Γιουβε, πολυ καλο passing game και προηγηθηκε κι ολας!Αλλα το γυρισα με Κακα , σουτ εξω απο την μεγαλη περιοχη και Ροναλντο εκτελεση φαουλ απεθειας στο 84!εγραψα!

Πρεπει να τα πηρε ασχημα!χαχαχαχα

Quiiiiiiiiiiiit!

Κριμα ειχε χρονο - μπορουσε το Χ ακομα και τη νικη με λιγη τυχη.

 

Χεχε μου άνοιξες τα μάτια!

 

Με 2-0 στο 84 δύσκολα να γίνει ανατροπή. Μια στις 1000 να σου κάτσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...