Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οκ το είδα οτι τα βάζει τα custom tactics αλλά εδω ερχεσαι εσυ και ο τρόπος να το κόψεις. η να βάλεις τα δικά σου αντίστοιχα που θα σε βολέψουν εγω τουλάχιστον δεν έχω πειράξει τίποτα απο αυτά. Μόνο custom formation έχω.

 

Να ρωτήσω κάτι τώρα εγώ; έστω οτι τα βάζεις εκει που έχει τα 4 βελάκια ποιο απο τα 4 που θα βάλεις ενεργοποιούντε και πώς; γιατί δε μπορεί να είναι όλα μαζί συγχρώνος. Το ένα θα ακυρώνει το άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα custom tactics τα ρυθμιζεις και τα επιλεγεις μεσα στο παιχνιδι-και στο οnline - μεσω quick tactics.

Παντελη εγω τα επιλεγω απο το πληκτρολογιο - πανω απο τα βελακια εχει τα κουμπια delete home End page down- απο κει το κανω.

Κοιτα μολις ανακαλυψα την Αμερικη αλλα δυστυχως δεν εχω χρονο να ασχοληθω τωρα να κανω προπονηση :-(

 

Mα τι λεω εσεις παιζετε με gamepad! που να ξερω εγω!!!!!

 

Απο τη στιγμη που σου βγαζει στην οθονη και επιλεγεις γινεται και απο το gamepad ...αφου υπαρχει στο παιχνιδι γινεται σιγουρα τι συζηταμε! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κοιτα μολις ανακαλυψα την Αμερικη αλλα δυστυχως δεν εχω χρονο να ασχοληθω τωρα να κανω προπονηση :-(

 

οταν λες ανακαλυψες την αμερικη τι εννοεις?

ξεκλειδωσες κιαλλη εθνικη ομαδα?

 

αληθεια την εθνιη της τσεχιας γιατι δεν την εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες ανακαλυψες την αμερικη τι εννοεις?

ξεκλειδωσες κιαλλη εθνικη ομαδα?

 

αληθεια την εθνιη της τσεχιας γιατι δεν την εχει?

 

χαχαχα οχι ρε φιλε εκφραση ειναι...δεν γνωριζα τι παιζει με τα custom tactics και παλευα με αντιπαλους που ειχαν aggression 100 & pressure στο online...

Το euro φιφα 12 δεν το αγορασα ετσι δεν εχω ιδεα απο εθνικες :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Karellen έχεις 100% δίκιο.

 

Έτσι εξηγείται γιατί πιέζουν και τρέχουν οι αντίπαλοι σαν φούστηδες και εγώ δεν μπορώ να σταυρώσω γκολ.

 

Στην αρχή νόμιζα ότι είναι η ομάδα, αλλά τελικά δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Karellen έχεις 100% δίκιο.

 

Έτσι εξηγείται γιατί πιέζουν και τρέχουν οι αντίπαλοι σαν φούστηδες και εγώ δεν μπορώ να σταυρώσω γκολ.

 

Στην αρχή νόμιζα ότι είναι η ομάδα, αλλά τελικά δεν.

 

 

Τhx φιλε!

Ναι τελικα ετσι εχουν τα πραγματα...εδω θυμαμαι στο 11 ακομα επαιζα online με καποιον 1η φορα του εριχνα 3αρα και μετα οταν ξαναπαιζαμε ετρεχε τοσο γρηγορα και εκανε τοσα τακλιν που ενω λογικα θα επρεπε να εχω για μικρο εστω χρονικο διαστημα ενα πλεονεκτημα σε χωρο και σε παιχτη παραπανω αυτο δεν φαινοταν καθολου στο γηπεδο...ασε που δεν μπορουσα να κρατησω την μπαλα απο το μη ρεαλιστικο ασφυκτικο pressing.

Πρεπει να το δω το παιχνιδι απο την αρχη...θα πεσει μελετη!χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρατηγε μου με δουλευεις? :mrgreen: δεν σχολιαζω καν. Καλα εσυ δεν εγραψες πιο πανω οτι δεν μιλας πλεον για τετοια θεματα? :P

 

Απλα ρωτησα αν ειναι σιγουρα απο online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το έκανα. Με Έβαλα pressure και aggression στο φουλ και η ομάδα παίζει τελείως διαφορετικά. Πιέζει όσο δεν πάει. Ανέβασα και το shooting και παίρνουν συνέχεια χώρους για σουτ.

 

Βέβαια η άμυνα μπάζει από παντού.

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Karellen ξανα κάνε αντ για κάνα ματσάκι ρε. Και όποιος άλλος θέλει έχω βαρεθεί h2h.

Εγώ δε τα πειράζω τα tactics γιατί ούτος η άλλος της Πορτογαλίας, Μιλαν, Ολυμπιακού, Σαο Παολο, Ναπολι που πέρνω με έχουν βολέψει τα default τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κάνει ακόμα δοκιμές αλλά μόλις μπορέσω θα το κάνω. Karellen εσύ εφάρμοσες αυτά που λες και είδες διαφορές;

 

 

Καταρχην να πω οτι αυτα που εγραψα δεν τα λεω εγω, εγω απλα σας τα μετεφερα αφου πρωτα εκανα ερευνα μεσω google & youtube για να δω τι δεν κανω σωστα αφου σχεδον ολοι που παιζω στα Η2Η τρεχουν και πιεζουν ασφυκτικα.

 

Ναι (σου απαντω τωρα) τα εκανα πραξη αλλα δεν αφιερωσα πολυ χρονο και ακομα δεν εχω βρει αυτο που με βολευει περισσοτερο μαλιστα στο legendary κερδισα με 10 παιχτες 3-0 την Barcelona!

Παιζω με πληκτρολογιο και σκεψου οτι στο legendary στο πρωτο 5λεπτο εχανα ηδη 1-0 οπως επαιζα πριν...

Εννοειται πως με αυτες τις ρυθμισεις δεν εισαι ανικητος....απλα δεν υστερεις σε σχεση με τους αλλους...πρεπει να παιξεις ομως για να κερδισεις ^_^

Δεν θα πω την αποψη μου τωρα για τα custom tactics - αν δλδ θελω να υπαρχουν στο παιχνιδι - θα κανω προπονηση και μετα.

Σιγουρα φανταζει μη ρεαλιστικη η διαρκεια της πιεσης και του τρεξιματος των παιχτων σε ολον τον αγωνα....σαν να τρεχουν ολοι το ιδιο...πραγμα αφυσικο :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα, λιγη βοηθεια παρακαλω sos

 

εχω εγκαταστησει το φιφα σε λαπτοπ καινουργιο γιατι ειμαι ταξιδι και εβαλα τις ρυθμισεις που πρεπει

μαζι με την βοηθεια του φιλου του στρατηγου.

 

μου συμβαινει ομως το εξης

 

με το χειριστηριο εχω θεμα οτι πρεπει να πατησω αρκετη ωρα το αναλογο κουμπι για να κανω πχ μια δυνατη πασα η ενα δυνατο σουτ με αποτελεσμα να με προφταινουν οι αντιπαλοι. Επισης με το RB ενω το παταω δεν αυξανει ταχυτητα ο παικτης μου η επισης πχ οταν κανει δυνατη μπαλια ο τερματοφυλακας μου με το χερι με δυσκολια περναει τη μεγαλη περιοχη.

 

δεν ξερω αν γινομαι κατανοητο αλλα μου την εχει βιδωσει ασχημα

 

με το ιδιο χειριστηριο επαιζα μια χαρα το φιφα στο pc με winxp. λαπτοπ εχει win7

 

εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να φταιει???

 

ευχαριστω πολυ

patric

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...