Προς το περιεχόμενο

Μαγκες.....δεν αντέχω άλλο


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω καταλάβει όμως όλο αυτό το επίπεδο και την μόρφωση ποιος στην έχει προσφέρει.

Δηλαδή με απλά λόγια τι δουλειά κάνουν οι δικοί σου?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 752
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ευτυχώς πάντως που υπάρχουν και κάποιοι αμόρφωτοι γιατί ποιός θα έπαιρνε παραγγελεία στα Goody's (ενα κλαμπ σαντουιτς παρακαλώ) ΛΟΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυροι είσαστε όλοι εσείς που γράφετε εδω μέσα για να εκτονώσετε το κόμπλεξ σας προς τους πτυχιούχους. Επειδή δεν μπορέσατε πότε σας να περάσετε εξετάσεις, γιατί βαριόσασταν το διάβασμα και είστε και είσασταν πάντα φυγόπονοι και γιατί στο τέλος καταλάβατε οτι στην Ελληνική κοινωνία έχει περισσότερο κούτελο ένας άεργος πτυχιούχος που αρνείται δουλειές απ΄οτι ένας αμόρφωτος εργαζόμενος που δουλεύει οπουδήποτε. Και σας τσούζει αυτό, χρόνια τώρα. Έχω ακούσει πάρα πολλά απο την εποχή που ήμουν φοιτητής. Δεν τα ακούω αυτά τώρα.

 

 

ψιλο αναμενομενη η προσωπικη επιθεση, το ποιον σου το χεις δειξει και στο παρελθον και φυσικα δεν εχει να κανει με πτυχια.

 

δεν ξερω πως το εννοεις το "αμορφωτος" που με χαρακτηριζεις, αν εννοεις ακαδημαικα νομιζω οτι ειμαι σε καλο επιπεδο με πτυχιο ΑΕΙ και MSc, αν εννοεις σαν ανθρωπος ειναι λιγο υποκειμενικο αλλα και κει νομιζω δεν υστερω.

 

τελος, ετσι για να σε προβληματισω και λιγο, προτιμω το παιδι μου να μην σπουδασει τιποτα και να ειναι καλος ανθρωπος, παρα να παρει 3 πτυχια και να το πιανουν ρατσιστικα παραληρηματα σαν τα δικα σου. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμόρφωτοι βσκ είναι αυτοί που παίρνουν κλάμπ, έτσι? Γιατί αν ήταν μορφωμένος θα αντιλαμβανόταν ότι το κλαμπ δεν κάνει καλό στην υγεία.

Δες Αμερική. Όλοι χοντροι, άσχημοι και πάνω απο όλα αμόρφωτοι ρε παιδί μου... δεν μπορείς να τους δώσεις να καταλάβουν. Είναι χαζοί, ρεεεε!!

 

Κλάμπ, for real?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά και σταματάω να γράφω στο ινσομνια γιατί το επίπεδο εδώ είναι πολύ χαμηλό και βαρέθηκα να απολογούμαι σε αμόρφωτους που το παίζουν εξυπνάκηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελος, ετσι για να σε προβληματισω και λιγο, προτιμω το παιδι μου να μην σπουδασει τιποτα και να ειναι καλος ανθρωπος, παρα να παρει 3 πτυχια και να το πιανουν ρατσιστικα παραληρηματα σαν τα δικα σου. :rolleyes:

 

Βασικά όλη η οικογένεια μου, ΕΥΤΥΧΩΣ είναι ΑΠΛΟΙ και χωρίς μεταπτυχιακά, γιατί τελικά τα πτυχία δεν έχουν καλό αποτέλεσμα και "χαλάνε" τον άνθρωπο.

 

Και ο μορφωμένος ο ανθρωπος που μας κρίνει, χαρακτηρίζει εμας "ΑΚΥΡΟΥΣ". Τόσα χρόνια, τόσες σπουδές και ελληνικά δεν έμαθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα Golden ενα Green και ενα Chicky's παρακαλώωωωωωω

 

Ρε σίγουρα εσύ δεν έβγαλες ούτε το Δημοτικό. Το Golden και το Green και το Chicky's είναι χειρότερα απο το κλάμπ. :-D :-D :-D

Το μαζεύεις όμως με καμιά σαλάτα. Χωρίς "Thousand Island" κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...