Προς το περιεχόμενο

Μαγκες.....δεν αντέχω άλλο


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία. Εμείς που έχουμε τα προσόντα είμαστε άνεργοι γιατί κάτι αμόρφωτοι σαν κι εσένα πιάνουν και τις χειρότερες θέσεις λόγω γνωριμίας. Αρα, ούτε τις χειρότερες θέσεις δεν μπορούμε να πιάσουμε και έχουμε και εσένα απο πάνω να μας παίζεις τον έξυπνο.

 

Ε.... μα δεν άντεξα άλλο Θεε μου....

Τώρα αυτό το πιστεύεις; ή απλα το έγραψες πανω στα νεύρα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 752
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Για πιο ναρκισιστικό παραλήρημα λές? Σου είπα τίποτα τέτοιο σήμερα?

 

Narcissistic personality disorder

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder

 

αν ξέρεις αγγλικά , ίσως και να σε βοηθήσει το κείμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν άξιζες θα έβρισκες δουλειά.

Ρε φίλε πήγες και σπούδασες κάτι που έχει 90 % ανεργία!!! Εγω σου φταίω ,το κράτος ή εσυ??

 

Και ποιός σου είπε οτι είμαι άνεργος??

δλδ το 40% των νέων,ειναι άχρηστοι ξερω'γω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Narcissistic personality disorder

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder

 

αν ξέρεις αγγλικά , ίσως και να σε βοηθήσει το κείμενο...

 

Ναι οκ whatever... με κούρασες...:-(

 

δλδ το 40% των νέων,ειναι άχρηστοι ξερω'γω;

 

Οχι ρε φίλε δεν είναι άχρηστοι, αλλα δεν φταίω εγώ που δεν έχουν δουλεια!

 

edit: Μερικοί σίγουρα είναι πιστεψε με...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ whatever... με κούρασες...:-(

 

 

αμοιβαία τα αισθήματα , και στην τελική δεν σε κάλεσε κανείς εδω....άσε μας να μιζεριάζουμε με την υσηχία μας.

 

 

Οχι ρε φίλε δεν είναι άχρηστοι, αλλα δεν φταίω εγώ που δεν έχουν δουλεια!

 

 

Εργατικο μου παιδί εσύ...μπράβο σου είμαι πολύ υπερήφανος για σένα. Πάντα το έλεγα ότι θα πας μπροστά.

Μπραβο γιόκα μου

 

0.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φταίω εγώ που δεν έχουν δουλεια!
Το ρωτας κιόλας μεγάλε; Εννοείται οτι ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ και όλοι σαν εσένα που βάζουν τη γνωριμία να βρουν δουλειά. Έγω έπρεπε να είχα τη δουλειά σου τώρα και εσύ να ήσουν άνεργος γιατί έχω περισσότερα προσόντα απο εσένα. Και έχεις το θράσσος και μιλάς κι απο πάνω. Μας λες και τεμπέληδες. Δως μου τη δουλειά σου και τράβα σπίτι σου!!! Που θα μου πεις οτι δεν αξίζω κιόλας... Ποιός; Έσυ που βρήκες τη δουλειά με μέσον; Που δεν ήσουν ποτέ πιο άξιος απο εμένα να ΜΠΕΙΣ σε μια δουλειά. Γιατί αν είμασταν μέσα μαζί, εμένα θα κρατούσαν και εσένα θα έδιωχναν διοτι υπερέχω σε όλα τα σημεία απέναντι σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ whatever... με κούρασες...:-(

 

 

 

Οχι ρε φίλε δεν είναι άχρηστοι, αλλα δεν φταίω εγώ που δεν έχουν δουλεια!

 

edit: Μερικοί σίγουρα είναι πιστεψε με...

 

απλα καμια φορα,κατι τετοιες γενικεύσεις,που συνήθως τις κάνουν οι βολεμένοι,ειναι λίγο άκυρες,καταλαβαίνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμοιβαία τα αισθήματα , και στην τελική δεν σε κάλεσε κανείς εδω....άσε μας να μιζεριάζουμε με την υσηχία μας.

 

 

 

 

Εργατικο μου παιδί εσύ...μπράβο σου είμαι πολύ υπερήφανος για σένα. Πάντα το έλεγα ότι θα πας μπροστά.

Μπραβο γιόκα μου

 

0.jpg

 

Εσύ με κούρασες με τις χαζομάρες που λές. ( Όπως η παραπάνω φώτο ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρωτας κιόλας μεγάλε; Εννοείται οτι ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ και όλοι σαν εσένα που βάζουν τη γνωριμία να βρουν δουλειά. Έγω έπρεπε να είχα τη δουλειά σου τώρα και εσύ να ήσουν άνεργος γιατί έχω περισσότερα προσόντα απο εσένα. Και έχεις το θράσσος και μιλάς κι απο πάνω. Μας λες και τεμπέληδες. Δως μου τη δουλειά σου και τράβα σπίτι σου!!! Που θα μου πεις οτι δεν αξίζω κιόλας... Ποιός; Έσυ που βρήκες τη δουλειά με μέσον; Που δεν ήσουν ποτέ πιο άξιος απο εμένα να ΜΠΕΙΣ σε μια δουλειά. Γιατί αν είμασταν μέσα μαζί, εμένα θα κρατούσαν και εσένα θα έδιωχναν διοτι υπερέχω σε όλα τα σημεία απέναντι σου.

Δλδ εσυ ας πούμε,αν ειχες γνωριμία,θα έλεγες: α οχι! εγω θα παρω τη δουλειά με το σπαθί μου!

Κι ενω γκρεμίζεται το σύμπαν γυρω σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/fail

 

Το έχετε ξεφτιλίσει το θέμα, απο μια συζήτηση που είχαμε, σε μια κόντρα για ποιος την έχει πιο μεγάλη.:o

Δεν θέλω να ακούσω, μα αυτός ξεκίνησε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα καμια φορα,κατι τετοιες γενικεύσεις,που συνήθως τις κάνουν οι βολεμένοι,ειναι λίγο άκυρες,καταλαβαίνεις...

 

Σ'αυτό εχεις δίκιο και το καταλαβαίνω. Παω πάσο.

 

Το ρωτας κιόλας μεγάλε; Εννοείται οτι ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ και όλοι σαν εσένα που βάζουν τη γνωριμία να βρουν δουλειά. Έγω έπρεπε να είχα τη δουλειά σου τώρα και εσύ να ήσουν άνεργος γιατί έχω περισσότερα προσόντα απο εσένα. Και έχεις το θράσσος και μιλάς κι απο πάνω. Μας λες και τεμπέληδες. Δως μου τη δουλειά σου και τράβα σπίτι σου!!! Που θα μου πεις οτι δεν αξίζω κιόλας... Ποιός; Έσυ που βρήκες τη δουλειά με μέσον; Που δεν ήσουν ποτέ πιο άξιος απο εμένα να ΜΠΕΙΣ σε μια δουλειά. Γιατί αν είμασταν μέσα μαζί, εμένα θα κρατούσαν και εσένα θα έδιωχναν διοτι υπερέχω σε όλα τα σημεία απέναντι σου.

 

Φαίνεται μάστορα. Όλοι οι ικανοί στο Insomnia δουλεύουν.

Ρε μεγάλε ουτε σερβιτόρος δεν μπορείς να δουλέψεις τι ικανός είσαι? Μας δουλεύεις?

 

Σορρυ που γίνομαι επιθετικός αλλα μην προκαλείς και εσυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/fail

 

Το έχετε ξεφτιλίσει το θέμα, απο μια συζήτηση που είχαμε, σε μια κόντρα για ποιος την έχει πιο μεγάλη.:o

Δεν θέλω να ακούσω, μα αυτός ξεκίνησε....

 

Πραγματικά έλεος! Τον άλλον το πειράζει που εχω αμάξι και κοπέλα! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...