Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα σε usa region δεν εχει ερθει κατι, να το βαλω παλι germany?

εγώ ελλάδα έχω σε όλα.

Αν πας στην εφαρμογή,δες μηπως σου πει ενημέρωση.

Μην ψάχνεις απ το λήψεις και ενημερώσεις(δεν θυμάμαι πως λέγεται πλήρως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και μένα τώρα θέλει ένα δευτερόλεπτο για να φορτώσει από 6-7 που ήθελε.

XA!

6-7; εμένα έκανε κοντά 15 :-D

τώρα θέλει 6-7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι συσκευές έχετε γιατί και εμενα αργη πολύ Lumia 650 έχω εγώ έχει γενικά θέματα

Γράψε τα θέματα που παρατηρείς, μπορεί να είναι φυσιολογική η καθυστέρηση

Νομίζω βρήκα νεο bug.

με παίρνει τηλέφωνο φίλος και δεν βγάζει όνομα,μου λεει ειναι απ το αλλο νουμερο που έχω.

ε λέω δεν θα το έχω αποθηκεύσει.

ΑΜ ΔΕ,μια χαρά αποθηκευμένο νούμερο ήταν.

Και στις κλήσεις συνεχίζει να μην φαίνεται το όνομα της επαφής μόνο το νούμερο.

 

ενδιαφέρον.

Προσθήκη:

Η βλακεία είναι δική μου μάλλον,όπως δεν έχω ενημερώσει η συσκευή πριν 1-2 μέρες δεν άνοιγε σχεδόν καμία εφαρμογή πλην των βασικών(τηλέφωνο,μηνύματα,email)επανεγκατέστησα οσες χρησιμοποιούσα και δεν άλλαξε κάτι οπότε και εκανα επαναφορά εργοστασιακών.

 

επειδή σώζω τις επαφές στο gmail,μάλλον ειχα κάνει λάθος και αντι να προσθέσω το νούμερο ως κινητό τηλέφωνο το έβαλα ως αλλο τηλέφωνο οπότε δεν μου έδινε και την δυνατότητα κλήσης(η απλά τρομπάρει το gmail)αλλαξα τον τύπο του αριθμου και εμφανίστηκε κανονικά και στις κλήσεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα 2ωρο το πέρασα. Καμμία διαφορά σε απόδοση δεν παρατήρησα σε 930.

Βασικά μόλις διάβασα στην αρχική σελίδα, στις ειδήσεις του Insomnia ότι πάει για κλείσιμο το μαγαζί. Ότι να'ναι γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρομολαγνια ολούθε... απλά το brand lumia τελειώνει... λογικό μιας και ένα χρόνο τώρα έχουν βγει 3 μοντέλα μόνο

 

Και αντί να λυσουνε βασικά πράγματα...σχεδιάζουνε άλλη γραμμή συσκευών. Θαρρείς και το πρόβλημά τους ήταν το hardware ώς τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βρει αρκετά σε αυτές τις τέσσερις μέρες π.χ ακούω μουσική με κλειδωμένο το τηλ πατάω να το αλλάξω και γίνετε ο χαμός πάει όπου θέλει σε οποιο τραγούδι νάνε (όταν είναι ακόμα κλειδωμένο το κινητό όχι από το προγραμμμα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 640XL χθες στα καλά καθούμενα ενώ πάτησα να δω ενα βίντεο έκλεισε(με την μπαταρία στο 70% περίπου) και έκτοτε αρνείται να ανοίξει. Οταν πατάς το κουμπί να ξεκινήσει κάνει μια δόνηση και μετά μπαίνει σε ενα διαρκές bootloop χωρίς να ανοίγει οθόνη όμως /καθόλου, Απλά με την δόνηση καταλαβαίνεις οτι κάτι προσπαθεί να κάνει. Σε σύνδεση με καλώδιο υπολογιστή τα ίδια κάνει. Καμμία ιδέα? Να του κάνω τον επικήδιο και μιας και ηρθε η είδηση οτι το παρατάνε το θέμα να πάω σε Android? Αλήθεια σημεία service επίσημα υπάρχουν και αν ναι που στην Αττική?

Μέχρι τώρα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το κινητό αλλά χθες με άφησε σε μια κρίσιμη στιγμή και με έβαλε σε σκέψεις ειδικά μετά τα τελευταία νέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 640XL χθες στα καλά καθούμενα ενώ πάτησα να δω ενα βίντεο έκλεισε(με την μπαταρία στο 70% περίπου) και έκτοτε αρνείται να ανοίξει. Οταν πατάς το κουμπί να ξεκινήσει κάνει μια δόνηση και μετά μπαίνει σε ενα διαρκές bootloop χωρίς να ανοίγει οθόνη όμως /καθόλου, Απλά με την δόνηση καταλαβαίνεις οτι κάτι προσπαθεί να κάνει. Σε σύνδεση με καλώδιο υπολογιστή τα ίδια κάνει. Καμμία ιδέα? Να του κάνω τον επικήδιο και μιας και ηρθε η είδηση οτι το παρατάνε το θέμα να πάω σε Android? Αλήθεια σημεία service επίσημα υπάρχουν και αν ναι που στην Αττική?

Μέχρι τώρα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το κινητό αλλά χθες με άφησε σε μια κρίσιμη στιγμή και με έβαλε σε σκέψεις ειδικά μετά τα τελευταία νέα.

Σύνδεσε το κινητό με usb στον υπολογιστή και άνοιξε το recovery tool!! Κάποια στιγμή θα σου δείξει το μοντέλο, κει κλασικά κατέβασε τα w8.1 ...

Είχα πάθει και εγώ bootloop, δλδ άνοιγε, μου εμφάνιζε τo logo έσβηνε και πάλι το ίδιο!! (κατά τη διάρκεια recovery σε 8.1 που γινότανε ήταν χωρίς καπάκι και είχε βγεί η μπαταρία!!) και έτσι το έσωσα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...