Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

O haHa οταν τρελαινεται βαζει την αεροτομη σποιλερ του gaming pc του fotis13, κανονιστε εε;;

Εδω εισαι!!

24060320705l.jpg

 

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D

 

retro τον αράπη και αν τον πλένεις :P :P :P :P :P

+1

 

Δυσκολος ως σχεδον αδυνατος ο διαλογος με ατομα που "αναιτια χωρις να ειναι απαντηση-κριτικη σε καποια ερωτηση" προχωρανε σε συνεχεις προσωπικους χαρακτηρισμους. Το περιεργο ειναι οτι ειχε ειπωθει και παλιοτερα οτι τετοιες συμπεριφορες ειναι κατακριτεες.

 

Ότι υπήρχε γκρίνια, δεν μιλάω για τον Πάνο, υπήρχε.. Γκρίνια, βρίσιμο, υπαινιγμοί, κατηγορίες κτλ.

Αναίτια χωρίς να είναι απάντηση-κριτική σε κάποια ερώτηση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

Δυσκολος ο διαλογος με ατομα που 

 

 

haha μη με ξαναπαραθέσεις ποτέ και για κανένα λόγο εδώ μέσα, δεν μπαίνω στα τρυπάκια σου, άσε με ήσυχο :rolleyes: :rolleyes:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο έκανε και με τα δικά μου παλιότερα..

Αυτό λέω.. είδατε τι κάνει.. προσπαθούσε να δημιουργήσει παρεξηγήσεις μεταξύ εμού και άλλων.

Και φυσικά αρκεί ένα search στο Google παρακαλώ για να δεις κάνεις το "επίπεδο" του στο insomnia.

https://www.google.gr/search?q=haha+insomnia+αντιπαραθεση&oq=haha+insomnia+αντιπαραθεση&aqs=chrome..69i57.14417j0j4&client=ms-android-xiaomi&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

haha μη με ξαναπαραθέσεις ποτέ και για κανένα λόγο εδώ μέσα, δεν μπαίνω στα τρυπάκια σου, άσε με ήσυχο :rolleyes: :rolleyes:

Ουτε εγω επιθυμω να μπαινω στα τρυπακια διαφορων και στους προσωπικους χαρακτηρισμους, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να σχολιαζουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγω επιθυμω να μπαινω στα τρυπακια διαφορων και στους προσωπικους χαρακτηρισμους, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να σχολιαζουμε!

 

(Θα απαντούσα, αλλά έχω πέσει κάτω και κάνω τον νεκρό.)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Θα απαντούσα, αλλά έχω πέσει κάτω και κάνω τον νεκρό.)

:-D

 

Και καλα κανεις γιατι η συζητηση ξεφυγε!

 

Απο τη μια γινοταν διαλογος για το viber, uwp κλπ και μετα αρχισαν οι προσωπικοι χαρακτηρισμοι...

Ας κανουμε ολοι τους νεκρους μπας και σταματησουν οι χαρακτηρισμοι! Ας ελπισουμε οτι θα πιασει... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο όπως έχω πη και στο παρελθόν πάντα έχω ένα android μαζί με windows phone, αυτή την στιγμή έχω το Samsung galaxy j7 2016,πολύ Καλό σαν τηλέφωνο και έχει καλή κάμερα σε τιμή πολύ καλή στο skroutz.

Πάντος μέχρι να ψοφήσει ο γάιδαρος ( windows phone) εκεί θα μείνω ότι και να λέτε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια λέτε ωραια πραγματα και οι δυο..μην χαλιέστε μεταξυ σας ομως..Το ξέρω οτι και εμενα βραζει το αίμα μου αλλα ξεσπάω μονο στην Ms που τα θέλει ο κολαρινος της...

Ειμαι σε βαθιά σκέψη...τι android να πάρω για πρώτη συσκευή;; Να κοιτάξω προς Xiaomi;; Θελω ομως Ms edition για να πάω με το μαλακό στην από εκει όχθη..

Το 640 θα ειναι δεύτερη συσκευη και παντα ανοιχτη μέχρι να λιώσει...

Λοιπόν...αφού έχεις σκεφτεί μετάβαση πάρε Huawei.έχει επιλογή που κάνει το κινητό να μοιάζει σε windows...έτσι θα έρθει πιο απαλά :-)

Πάνο όπως έχω πη και στο παρελθόν πάντα έχω ένα android μαζί με windows phone, αυτή την στιγμή έχω το Samsung galaxy j7 2016,πολύ Καλό σαν τηλέφωνο και έχει καλή κάμερα σε τιμή πολύ καλή στο skroutz.

Πάντος μέχρι να ψοφήσει ο γάιδαρος ( windows phone) εκεί θα μείνω ότι και να λέτε.

Δε θα πάει πουθενά ο γάιδαρος μας !!! Τον έδεσα εγώ :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...