Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με 2 κουβεντες  ειπες αυτα που λεω εδω και κανα  10μηνο ..με την διαφορα οτι κανατε τα στραβα ματια Τοτε..

Οταν ελεγα οτι το λειτουργικο εξελίσσεται πολυ αργα και υπαρχουν πολλα bugs, οτι δεν βγηκαν συσκευες στην mid κατηγορια, συν το οτι η MS απο marketing εδιωξε και διωχνει ολους τους devs με αποτελεσμα να φτασουμε στο σημειο μηδεν ημουν Κακος ετσι??..Λες και δεν ειχα Κυρια συσκευη Wm εγω ωστε να θελω το καλο τους...Τεσπα..

Wm 10 Τελος με την μορφη την σημερινη και για τις συσκευες τις σημερινες..εδω και καιρο βασικα..

Αρα Κραταμε τις συσκευες μας για  οσο κρατησουν και εξυπηρετουν και εμεις να μαστε καλα Πανω απο Ολα!!

Χεστηκε η MS η Google και η Apple για μενα και για ολους σας...

Απλα αυτη την φορα η Ms βγηκε απο το mobile με <<Πυξ λαξ>> και της αξιζε με την σταση που ακολουθησε για να ειμαστε και ακριβοδικαιοι...Ασχετα αν  τα WM 10 αξιζαν.

θεωρω πως θα ειναι εκτος για ενα σημαντικο διαστημα..απλα εδω γεννάται το ερωτημα ποιοι απεμειναν για να την υποστηριξουν για 4η φορα??  Χμ....

 

Τα στραβα ματια εγω δεν τα εκανα ποτε.

Απλα δεν ειχα τα προβλήματα που ειχες εσυ και καποιοι αλλοι.(ισως γιατι εκανα το στησιμο του τηλ. με ένα συγκεκριμενο τροπο)

Οσο για το άλλο (τα windows τερμα) κανουμε προς το παρον μια θεωρητικη συζητηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στραβα ματια εγω δεν τα εκανα ποτε.

Απλα δεν ειχα τα προβλήματα που ειχες εσυ και καποιοι αλλοι.(ισως γιατι εκανα το στησιμο του τηλ. με ένα συγκεκριμενο τροπο)

Οσο για το άλλο (τα windows τερμα) κανουμε προς το παρον μια θεωρητικη συζητηση.

Σεβομαι την αποψη σου αλλα αυτο με το συγκεκριμενο  στησιμο που λες στην περιπτωση των δικων μας κινητων ειναι εντελως λαθος και πραγματικα απορω πως το αναφέρετε ακομα..Πιο στησιμο βρε παιδια στα wm 10?? Hard reset μετα το update? Χωρις Hard reset?? Tην sd μεσα ;ή εξω?? Χωρις να επαναφερεις τα save απο τον λογαριασμο για καθαρη εγκατασταση? Με απλα λογια τα προβληματα ηταν τα ιδια και εντελως random..διοτι τα εκανε μανταρα η MS με τα Updates της..οταν εχεις αφησει να ασχολουνται με το Mobile ελαχιστο προσωπικο τι να προλαβουνε και αυτοι να κανουνε...

Τεσπα..εγω δεν μιλαω θεωρητικα καθολου..Τελος τα wm για  τις σημερινες συσκευες και με την σημερινη μορφη...ΤΕΛΟΣ βρε παιδι μου..Θα βγει και η rs2+ μονο για τα 950 ρια -hp x3 - Idol 4s κατα το χειμωνα και τελος(τα 550-650 χλωμο αλλα ισως παρουν κατι κουτσουρεμενο...Μονο το hp ισως παει ενα τσακ παραπερα)...Οταν βγει η Rs3 και για το mobile ισως μπει σε καμια νεα συσκευη αλλα δεν το νομιζω κιολας..λογικα θα παρει περισσοτερο χρονο, για να ερθουν στα ισια ξανα η σταθερη εκδοση με το mobile..αρα απο το 2018 και βλεπουμε..

Δεν λεω κατι ετσι στην τυχη και για αυτο στο θεμα των wm σε οτιδηποτε εχω πει  εχω πεσει μεσα..

Οχι γιατι ειμαι κανενας εξυπνος ή πονηρος..απλα οποιος ακολουθησει την λογικη και ριξει καποια λεπτακια μια ματια στο τι παιζει και σε ξενα forums βγαινει συμπερασμα αμεσως..

Προτρέπω οποιος εχει αμφιβολίες να δει την προχθεσινή  συνέντευξη της Dona στο windows central...θα του λυθούν πολλες αποριες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει το 950 σε fast εδώ και μέρες, αλλά η νέα έκδοση ακόμη να έρθει...

Έχει τύχει και σε άλλον;

Only in English

Μόνο με αγγλική γλώσσα και περιοχή κατεβαίνει νέα έκδοση

Η πλοηγηση χωρις δεδομενα πως ειναι?

Από το σπίτι μέχρι την καφετέρια πάω :D
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικό πληκτρολόγιο κατεβάζει κανονικά;

Μόνο για σένα ναι :D

Στα 550 και 650 που είναι από την μάνα τους στα 10 ναι.

Στα άλλα αν δεν κάνεις ρισέτ, και είχες περάσει τα ελληνικά πριν μπεις φαστ, τα κρατάει.

Τώρα που γράφω με το 650 σε φαστ δουλεύω κανονικά τα ελληνικά και την πρόβλεψη λέξεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβομαι την αποψη σου αλλα αυτο με το συγκεκριμενο στησιμο που λες στην περιπτωση των δικων μας κινητων ειναι εντελως λαθος και πραγματικα απορω πως το αναφέρετε ακομα..Πιο στησιμο βρε παιδια στα wm 10?? Hard reset μετα το update? Χωρις Hard reset?? Tην sd μεσα ;ή εξω?? Χωρις να επαναφερεις τα save απο τον λογαριασμο για καθαρη εγκατασταση? Με απλα λογια τα προβληματα ηταν τα ιδια και εντελως random..διοτι τα εκανε μανταρα η MS με τα Updates της..οταν εχεις αφησει να ασχολουνται με το Mobile ελαχιστο προσωπικο τι να προλαβουνε και αυτοι να κανουνε...

Τεσπα..εγω δεν μιλαω θεωρητικα καθολου..Τελος τα wm για τις σημερινες συσκευες και με την σημερινη μορφη...ΤΕΛΟΣ βρε παιδι μου..Θα βγει και η rs2+ μονο για τα 950 ρια -hp x3 - Idol 4s κατα το χειμωνα και τελος(τα 550-650 χλωμο αλλα ισως παρουν κατι κουτσουρεμενο...Μονο το hp ισως παει ενα τσακ παραπερα)...Οταν βγει η Rs3 και για το mobile ισως μπει σε καμια νεα συσκευη αλλα δεν το νομιζω κιολας..λογικα θα παρει περισσοτερο χρονο, για να ερθουν στα ισια ξανα η σταθερη εκδοση με το mobile..αρα απο το 2018 και βλεπουμε..

Δεν λεω κατι ετσι στην τυχη και για αυτο στο θεμα των wm σε οτιδηποτε εχω πει εχω πεσει μεσα..

Οχι γιατι ειμαι κανενας εξυπνος ή πονηρος..απλα οποιος ακολουθησει την λογικη και ριξει καποια λεπτακια μια ματια στο τι παιζει και σε ξενα forums βγαινει συμπερασμα αμεσως..

Προτρέπω οποιος εχει αμφιβολίες να δει την προχθεσινή συνέντευξη της Dona στο windows central...θα του λυθούν πολλες αποριες..

Panos... έχω μια μικρά απορία,προχθές έλεγες στον Ρετρο να πει τι διάβασε σε ξένο site...κ τώρα επικαλείσαι τα sites ...που είσαι σε χάνω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβομαι την αποψη σου αλλα αυτο με το συγκεκριμενο  στησιμο που λες στην περιπτωση των δικων μας κινητων ειναι εντελως λαθος και πραγματικα απορω πως το αναφέρετε ακομα..Πιο στησιμο βρε παιδια στα wm 10?? Hard reset μετα το update? Χωρις Hard reset?? Tην sd μεσα ;ή εξω?? Χωρις να επαναφερεις τα save απο τον λογαριασμο για καθαρη εγκατασταση? Με απλα λογια τα προβληματα ηταν τα ιδια και εντελως random..διοτι τα εκανε μανταρα η MS με τα Updates της..οταν εχεις αφησει να ασχολουνται με το Mobile ελαχιστο προσωπικο τι να προλαβουνε και αυτοι να κανουνε...

Τεσπα..εγω δεν μιλαω θεωρητικα καθολου..Τελος τα wm για  τις σημερινες συσκευες και με την σημερινη μορφη...ΤΕΛΟΣ βρε παιδι μου..Θα βγει και η rs2+ μονο για τα 950 ρια -hp x3 - Idol 4s κατα το χειμωνα και τελος(τα 550-650 χλωμο αλλα ισως παρουν κατι κουτσουρεμενο...Μονο το hp ισως παει ενα τσακ παραπερα)...Οταν βγει η Rs3 και για το mobile ισως μπει σε καμια νεα συσκευη αλλα δεν το νομιζω κιολας..λογικα θα παρει περισσοτερο χρονο, για να ερθουν στα ισια ξανα η σταθερη εκδοση με το mobile..αρα απο το 2018 και βλεπουμε..

Δεν λεω κατι ετσι στην τυχη και για αυτο στο θεμα των wm σε οτιδηποτε εχω πει  εχω πεσει μεσα..

Οχι γιατι ειμαι κανενας εξυπνος ή πονηρος..απλα οποιος ακολουθησει την λογικη και ριξει καποια λεπτακια μια ματια στο τι παιζει και σε ξενα forums βγαινει συμπερασμα αμεσως..

Προτρέπω οποιος εχει αμφιβολίες να δει την προχθεσινή  συνέντευξη της Dona στο windows central...θα του λυθούν πολλες αποριες..

 

Καρτα sim εκτος και γλωσσα εγκαταστασης η πρωτη που  εμφανιζει το τηλ.

Στην περιπτωση μου αγγλικα(Η.Π.Α). Δεν ειχα ποτε κανενα πρόβλημα όταν εκανα επαναφορά με αυτό τον τροπο.

Δεν εχει καμια σημασια ποια γιατι και εσυ παραδέχεσαι ότι το τηλ. δουλευει αψογα.

Τοτε που υπηρχε το πρόβλημα με τα live tiles και εγραφα τον τροπο εισεπρατα ειρωνικα σχολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Panos... έχω μια μικρά απορία,προχθές έλεγες στον Ρετρο να πει τι διάβασε σε ξένο site...κ τώρα επικαλείσαι τα sites ...που είσαι σε χάνω...

Ειναι πολυ αοριστο αυτο που λες...ποσταρε μου Ακριβως τι εγραψα προχθες και τι γραφω σημερα και βαλτα διπλα διπλα για να δουμε που <<συγκρουονται>> αυτα που γραφω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ αοριστο αυτο που λες...ποσταρε μου Ακριβως τι εγραψα προχθες και τι γραφω σημερα και βαλτα διπλα διπλα για να δουμε που <<συγκρουονται>> αυτα που γραφω...

Σελίδα 660 . Θα το δεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρτα sim εκτος και γλωσσα εγκαταστασης η πρωτη που  εμφανιζει το τηλ.

Στην περιπτωση μου αγγλικα(Η.Π.Α). Δεν ειχα ποτε κανενα πρόβλημα όταν εκανα επαναφορά με αυτό τον τροπο.

Δεν εχει καμια σημασια ποια γιατι και εσυ παραδέχεσαι ότι το τηλ. δουλευει αψογα.

Τοτε που υπηρχε το πρόβλημα με τα live tiles και εγραφα τον τροπο εισεπρατα ειρωνικα σχολια.

Φυσικα και λεω οτι σημερα ειναι μια χαρα το λειτουργικο..Οχι αψογο ομως ..Ειναι σε μια εξαιρετικη μορφη σημερα  αλλα μεχρι εκει...

Λεω και  αυτο για να γινει πιο επεξηγητικο..

Αν το λειτουργικο ειχε βγει επισημα τον Μαρτιο-Απριλη του 2016 με την σημερινη μορφη...Αν ειχαν βγει mid συσκευες της προκοπης..Αν ειχε βγει ο Nadella τοτε (Απριλιο 2016) και αντι να πει οτι Τελος τα Lumia και δεν ειναι η χρονια του mobile το 2016 και αλλες τετοιες ηλιθιοτητες  Αλλα αντιθετα αν εδειχνε επιμονη ενδιαφερον και πιστη στο προιον του τοτε θα μιλαγαμε με αλλα δεδομενα σημερα...

Και η universal Πλατφορμα θα ηταν ισχυρη και devs Θα ειχαν μεινει και θα ειχαμε καλυτερες εφαρμογες..Δεν λεω οτι θα ανεβαινε σε τιποτα τρελα ποσοστα αλλα σιγουρα θα κρατουσε τα ηδη υπαρχοντα και θα ειχε μια σταθερη βαση για να αρχισει να κατακτα την αγορα..

Απλα ειναι ξεκαθαρο πως απο το 2015 ακομα το ολο σκηνικο των WM10 ηταν ενα πειραμμα δυστυχως και εμεις οι Beta testers...και οτι καθοταν βρε παιδι μου..

Πανε τα wm 10 ..ας χαρουμε τις συσκευες μας αλλα παμε για αλλα..σιγα το πραγμα..

Σελίδα 660 . Θα το δεις.

 Εχεις μπερδευτει εντελως..

Ποσταρε o Jim_p  μια ειδηση απο ενα site..Η οποια ηταν πολυ σημαντικη αλλα ηταν στα Αγγλικα..Και απλα του ειπα επειδη ηταν στα Αγγλικα μηπως εξηγουσε ο ιδιος πιο απλα τι λεει η ειδηση για να καταλαβουν και οι περισσοτεροι το τι λεει η ειδηση..(οπου ξεκαθαρα η MS λεει πως δεν θα υποστηριξει το Microsoft Authenticator στα windows phone γιατι εχουν πολυ μικρο ποσοστο αλλα θα το υποστηριξει για android και ios..Δηλ. λεει ευθεως οτι εχει γραμμενο το ιδιο της το προιον ετσι?)

Αρα ουτε τον Retro ρωτησα κατι..απλα  ποσταρε μεταφραση της σελιδας..τιποτα αλλο..

Και δεν διαφωνησα με καποιο site ή ειδηση, ουτε ειπα κατι αλλο πριν και κατι αλλο μετα..Τι θες να πεις ακριβως? Γιατι δεν βγαινει νοημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και λεω οτι σημερα ειναι μια χαρα το λειτουργικο..Οχι αψογο ομως ..Ειναι σε μια εξαιρετικη μορφη σημερα αλλα μεχρι εκει...

Λεω και αυτο για να γινει πιο επεξηγητικο..

Αν το λειτουργικο ειχε βγει επισημα τον Μαρτιο-Απριλη του 2016 με την σημερινη μορφη...Αν ειχαν βγει mid συσκευες της προκοπης..Αν ειχε βγει ο Nadella τοτε (Απριλιο 2016) και αντι να πει οτι Τελος τα Lumia και δεν ειναι η χρονια του mobile το 2016 και αλλες τετοιες ηλιθιοτητες Αλλα αντιθετα αν εδειχνε επιμονη ενδιαφερον και πιστη στο προιον του τοτε θα μιλαγαμε με αλλα δεδομενα σημερα...

Και η universal Πλατφορμα θα ηταν ισχυρη και devs Θα ειχαν μεινει και θα ειχαμε καλυτερες εφαρμογες..Δεν λεω οτι θα ανεβαινε σε τιποτα τρελα ποσοστα αλλα σιγουρα θα κρατουσε τα ηδη υπαρχοντα και θα ειχε μια σταθερη βαση για να αρχισει να κατακτα την αγορα..

Απλα ειναι ξεκαθαρο πως απο το 2015 ακομα το ολο σκηνικο των WM10 ηταν ενα πειραμμα δυστυχως και εμεις οι Beta testers...και οτι καθοταν βρε παιδι μου..

Πανε τα wm 10 ..ας χαρουμε τις συσκευες μας αλλα παμε για αλλα..σιγα το πραγμα..

Ειδικά όταν γίνεται αναφορά στο. Νουτέλα φουντούκι κάτι παθαίνω!!!

Για να χρησιμοποιήσω μία αγαπημένη σου έκφραση,σοβαρά τώρα;;;

Βγαίνει στην αγορά η πλειοψηφία του κόσμου κ κοιτα τι θα πει το στέλεχος της χ.ψ εταιρείας για να προβείτε εις αγορά ;;;

Αν εξαιρέσουμε τον ειδικό τύπο - δημοσιογράφοι κλπ ,τα λοιπά ανθρωπάκια που περιμένουν πως κ πως τα events για να "ζήσουν" μόνο χαρμολύπη προκαλούν.

Η επιτυχία ή αποτυχία δεν είναι πάντοτε εύκολο να αναλυθεί από πουθενά.

Οι αστάθμιστοι παράγοντες ,το timing κ άλλα πολλά πολλά που δεν φαντάζεσαι μπορεί να κάψει ακόμη κ την καλύτερη προσφορά,προσπάθεια,ιδέα...

Φυσικα και λεω οτι σημερα ειναι μια χαρα το λειτουργικο..Οχι αψογο ομως ..Ειναι σε μια εξαιρετικη μορφη σημερα αλλα μεχρι εκει...

Λεω και αυτο για να γινει πιο επεξηγητικο..

Αν το λειτουργικο ειχε βγει επισημα τον Μαρτιο-Απριλη του 2016 με την σημερινη μορφη...Αν ειχαν βγει mid συσκευες της προκοπης..Αν ειχε βγει ο Nadella τοτε (Απριλιο 2016) και αντι να πει οτι Τελος τα Lumia και δεν ειναι η χρονια του mobile το 2016 και αλλες τετοιες ηλιθιοτητες Αλλα αντιθετα αν εδειχνε επιμονη ενδιαφερον και πιστη στο προιον του τοτε θα μιλαγαμε με αλλα δεδομενα σημερα...

Και η universal Πλατφορμα θα ηταν ισχυρη και devs Θα ειχαν μεινει και θα ειχαμε καλυτερες εφαρμογες..Δεν λεω οτι θα ανεβαινε σε τιποτα τρελα ποσοστα αλλα σιγουρα θα κρατουσε τα ηδη υπαρχοντα και θα ειχε μια σταθερη βαση για να αρχισει να κατακτα την αγορα..

Απλα ειναι ξεκαθαρο πως απο το 2015 ακομα το ολο σκηνικο των WM10 ηταν ενα πειραμμα δυστυχως και εμεις οι Beta testers...και οτι καθοταν βρε παιδι μου..

Πανε τα wm 10 ..ας χαρουμε τις συσκευες μας αλλα παμε για αλλα..σιγα το πραγμα..

 

Εχεις μπερδευτει εντελως..

Ποσταρε o Jim_p μια ειδηση απο ενα site..Η οποια ηταν πολυ σημαντικη αλλα ηταν στα Αγγλικα..Και απλα του ειπα επειδη ηταν στα Αγγλικα μηπως εξηγουσε ο ιδιος πιο απλα τι λεει η ειδηση για να καταλαβουν και οι περισσοτεροι το τι λεει η ειδηση..(οπου ξεκαθαρα η MS λεει πως δεν θα υποστηριξει το Microsoft Authenticator στα windows phone γιατι εχουν πολυ μικρο ποσοστο αλλα θα το υποστηριξει για android και ios..Δηλ. λεει ευθεως οτι εχει γραμμενο το ιδιο της το προιον ετσι?)

Αρα ουτε τον Retro ρωτησα κατι..απλα ποσταρε μεταφραση της σελιδας..τιποτα αλλο..

Και δεν διαφωνησα με καποιο site ή ειδηση, ουτε ειπα κατι αλλο πριν και κατι αλλο μετα..Τι θες να πεις ακριβως? Γιατι δεν βγαινει νοημα..

Για τα αγγλικά είχα απορία...έδωσες εντύπωση (σε εμενα )έτσι που το διατύπωσες ότι υπάρχει θέμα κ απορούσα με τόσες επικλήσεις ξένων δηλώσεων.Αυτό.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά όταν γίνεται αναφορά στο. Νουτέλα φουντούκι κάτι παθαίνω!!!

Για να χρησιμοποιήσω μία αγαπημένη σου έκφραση,σοβαρά τώρα;;;

Βγαίνει στην αγορά η πλειοψηφία του κόσμου κ κοιτα τι θα πει το στέλεχος της χ.ψ εταιρείας για να προβείτε εις αγορά ;;;

Αν εξαιρέσουμε τον ειδικό τύπο - δημοσιογράφοι κλπ ,τα λοιπά ανθρωπάκια που περιμένουν πως κ πως τα events για να "ζήσουν" μόνο χαρμολύπη προκαλούν.

Η επιτυχία ή αποτυχία δεν είναι πάντοτε εύκολο να αναλυθεί από πουθενά.

Οι αστάθμιστοι παράγοντες ,το timing κ άλλα πολλά πολλά που δεν φαντάζεσαι μπορεί να κάψει ακόμη κ την καλύτερη προσφορά,προσπάθεια,ιδέα...

Μισο λεπτακι...Βγαινει ο CEO μια εταιρειας, ο πλεον αρμοδιος και καταλληλος...και λεει Ανοιχτα λιγες μερες αφοτου κυκλοφορησε το προιον του(wm 10-lumia 950-650-550),Οτι... κοιταξτε παιδια δεν θα ξαναβγαλω το ιδιο προιον ξανα (lumia), επισης φετος δεν θα του δωσω και πολυ σημασια..απο του χρονου και αν γιατι εχω αλλες προτεραιοτητες τωρα. Εγω σαν dev ή επιχειρηση που βγαζω εφαρμογες και σαν <<ψαγμενος>> πελατης ποιον θα ακουσω?? Εσενα  μηπως? Η εμενα? Και ακουγοντας αυτα πως θα τον προτιμησω?

Τετοιο marketing θα διδασκεται στο μελλον στα καλυτερα πανεπιστημια για την αμεση Αποτυχια ενος προιοντος..Ειναι απιστευτες οι αυτοκτονικές τασεις της MS...

Εχεις δικιο οτι υπαρχουν αρκετοι ασταθμητοι παραγοντες αλλα με μπακαλιστικες κινησεις και λιγο ενδιαφερον για αυτο που θες να πουλησεις δουλεια δεν γινεται..Απλα τα πραγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο λεπτακι...Βγαινει ο CEO μια εταιρειας, ο πλεον αρμοδιος και καταλληλος...και λεει Ανοιχτα λιγες μερες αφοτου κυκλοφορησε το προιον του(wm 10-lumia 950-650-550),Οτι... κοιταξτε παιδια δεν θα ξαναβγαλω το ιδιο προιον ξανα (lumia), επισης φετος δεν θα του δωσω και πολυ σημασια..απο του χρονου και αν γιατι εχω αλλες προτεραιοτητες τωρα. Εγω σαν dev ή επιχειρηση που βγαζω εφαρμογες και σαν <<ψαγμενος>> πελατης ποιον θα ακουσω?? Εσενα μηπως? Η εμενα?

Τετοιο marketing θα διδασκεται στο μελλον στα καλυτερα πανεπιστημια για την αμεση Αποτυχια ενος προιοντος..Ειναι απιστευτες οι αυτοκτονικές τασεις της MS...

Εχεις δικιο οτι υπαρχουν αρκετοι ασταθμητοι παραγοντες αλλα με μπακαλιστικες κινησεις και λιγο ενδιαφερον για αυτο που θες να πουλησεις δουλεια δεν γινεται..Απλα τα πραγματα..

Βρε Πάνο.

Λογικά θα έχει δώσει κ στο παρελθόν κάποιο αντίστοιχο παράδειγμα κάποιος. Θα Βγάλω"Κόκκινη κάρτα" στην Ms για σφάλματα,όταν εταιρείες αυτοκίνητων κάνουν πατάτες που είναι κ επικίνδυνες,ή πιο κοντά στο αντικείμενο μας ,μπαταρίες που σκάνε βόμβες κ ο άλλος με κλειστά μάτια θα ξαναπάρει!!!

Σε πούλησαν μία; Πούλα τους δέκα.Αλλά μοναχός σου .

Από ανθρώπους έως καρφίτσες μόλις γίνει λάθος"κόβω λάσπη" που λέει ο σοφός λαός. Κ δεν "βοηθάω" κανένα να...ανοίξει τα ματάκια του...

Εχει; ας δει. Δεν έχει; ας πρόσεχε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Only in English

Μόνο με αγγλική γλώσσα και περιοχή κατεβαίνει νέα έκδοση

 

Έβαλα γλώσσα Αγγλικά, και περιοχή Ελλάδα και κατέβασε...

Οπότε μόνο η γλώσσα είναι το πρόβλημα... Η περιοχή δεν θέλει αλλαγή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα γλώσσα Αγγλικά, και περιοχή Ελλάδα και κατέβασε...

Οπότε μόνο η γλώσσα είναι το πρόβλημα... Η περιοχή δεν θέλει αλλαγή...

Γλώσσα σίγουρα, περιοχή μπορεί πιο αργά να δίνει και σε εκτός usa.

Εγώ πάντως έχω και στα δυο φαστ, και γλώσσα και περιοχή usa, και κατεβάζω από τους πρώτους :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...