Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Revelations


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να μπω ρε μάγκες ευχαριστώ πάρα πολύ.

 

Αποσύνδεσα ένα χειριστήριο που είχα πάνω και.... καλό μου κάψιμο!!

 

Κι εσάς λοιπόν καλή σας μέρα και ευχαριστώ και πάλι για τον χρόνο και τις απαντήσεις σας :mrgreen: :mrgreen:

 

Δηλαδη παιζεις με πληκτρολογιο ποντικι;Ποτε δεν τα καταφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 291
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδη παιζεις με πληκτρολογιο ποντικι;Ποτε δεν τα καταφερα.

 

κ εγω με ποντικι και πληκτρολογιο παιζω :Ρ

χειριστηριο βαζω μονο στα racing games!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ναι φυσικά και παίζω με πληκτρολόγιο-ποντίκι. Δεν ξέρω τα χέρια ειδικά σε αυτό το παιχνίδι πάνε αυτόματα πιά. Έτσι κι αλλίως με πληκτρολόγιο-ποντίκι ήθελα να παίξω από την αρχή.

 

Τα πράγματα όμως για την καρτούλα μου δεν είναι και τόσο ενθαρυντικά. Στο Brotherhood απόσο θυμάμαι δεν είχα κανένα πρόβλημα, το παιχνίδι έτρεχε τελείως smooth στις auto ρυθμίσεις.

 

Εδώ όμως είναι αλλιώς. Οι ρυθμίσεις αυτές...

 

Resolution 1920x1080

Multisampling OFF

VSYNC ON

Environmnet quality 4

Texture quality 3

Shadow quality 3

Reflection quality MEDIUM

Character quality 3

Post Effects ON

Nvidia 3D Vision NORMAL SKY

 

... μου δίνουν 20-30 frames. Όταν φορτώνει η μνήμη πιάνει τα 30 frames αλλά για πολύ λίγο, μέχρι να διαβάσει κάτι καινούργιο. Αλλιώς πέφτει στα 20 frames, όπου πιά βλέπεις κάποια μικρά σκαλοματάκια. Σε μερικά δύσκολα σημεία πέφτει και στα 15 frames.

Δυστυχώς λοιπόν δεν έχω λοιπόν την δυνατότητα να το παίξω τόσο smooth.

 

Η κάρτα αυτή τα έχει φάει τα ψωμιά της και με το παραπάνω!!

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι κανένας σκληροπυρηνικός gamer, οπότε θα αρκεστώ σε αυτό που έχω γιατί ως γνωστόν, είναι δύσκολοι καιροί για αναβαθμίσεις....

 

Σας ευχαριστώ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω οτι ωραια η ιστορια αλλα σαν το brotherhood με ΤΙΠΟΤΑ. τελειωνεις την ιστορια,και ουτε υπαρχει καμια μικρη αποστολη να συνεχισεις να παιζεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικά το single το ένιωσα πιο "κομμένο" αυτή τη φορά.

Δεν μου άρεσαν και τα

του Desmond. Μόνο για να πάρω την bonus πανοπλία έπαιξα μετά τον τερματισμό. Εμ, να μην σκαρφαλώσουμε μέσα στην Αγία Σοφία, δεν γίνεται. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτή που παίρνεις με τα

journals του Ishak Pasha πως λέγεται. Αν μαζέψεις 25 animus fragments μπορείς να αγοράσεις χάρτη με τα locations τους και τα βρίσκεις εύκολα. Μετά έχει ταξιδάκι μέσα στην Αγία Σοφία. :)

 

 

Edit: Πώωωω, δεν έχω ξυπνήσει ακόμη και βάζω ό,τι να'ναι αντί για

... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον παιδια καλησπερα! Εκανα μ***κια και εχασα το saved game μου απο το AC Revelations θελω λοιπον καποιοσ αν μπορει να μου στειλει ενα που να ειναι οσο πιο κοντα στο 20% για να μην ξαναρχιζω απο την αρχη. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξεθάψω το τόπικ γιατί έβαλα να ρίξω μια ματιά στο παιχνίδι και πρέπει να σχολιάσω, όχι τους Βυζαντινούς Templar (για όνομα του θεού αλλά πάει στο καλό) αλλά τα μισά ελληνικά μέσα σε αγγλικές ατάκες και το "do your worst m@l@k@" τα σπάνε. Κατα τα άλλα δεν έχει αλλάξει και τίποτα από το 2ο το gameplay είναι ακριβώς το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξεθάψω το τόπικ γιατί έβαλα να ρίξω μια ματιά στο παιχνίδι και πρέπει να σχολιάσω, όχι τους Βυζαντινούς Templar (για όνομα του θεού αλλά πάει στο καλό) αλλά τα μισά ελληνικά μέσα σε αγγλικές ατάκες και το "do your worst m@l@k@" τα σπάνε. Κατα τα άλλα δεν έχει αλλάξει και τίποτα από το 2ο το gameplay είναι ακριβώς το ίδιο.

 

το gameplay ναι,ο χαρακτηρας εχει αλλαξει και εγινε πιο χαλαρος για μενα.Πολεμας πιο ευκολα και κινεισαι και πιο ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει κανεις Multiplayer παιδες;

εχει μειωθει πολυ η κινηση τωρα τελευταια κ αν φτασεις level 50 σου ξεκλειδωνει περισσοτερη ιστορια

για οποιον θελει ας με περασει chris_KK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...