Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα,

Θέλω να κατεβάσω το ProGamerZ PES 2012 patch για το PC μου και δεν το βρίσκω κάπου free. Μήπως ξέρει κανείς πού μπορώ να το βρω;

 

 

Εχει και το ελληνικό πρωτάθλημα superleague αυτό το patch?

Ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εγω ειμαι πιο πολυ του Fifa, αλλα το βραδακι εχουμε κανονισει με παρεα για τουρνουα Pro12 σε PS3 κ δεν το κατεχω πολυ.. Οποτε θελω να μου πειτε καποια πραγματακια που θα με βοηθησουν να παιξω καλυτερα και να τους αιφνιδιασω.. Πως κανει καλα σουτ ας πουμε.. Αν υπαρχει κανα καλο συστημα.. Καμια καλη κινηση.. Οτιδηποτε.. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως και να το κανουμε για μενα το φιφα ειναι μια μπαρουφα...το προ0 δεν πιανεται με τιποτα...το μονο που παραδεχομαι στο φιφα ειναι το μανατζερ mode....κατα τα αλλα δεν συγκρινονται...στο προ εχεις ελευθερια κινησεων στο παιχνιδι...στο φιφα βαρας σουτ και ειναι συγκεκριμενα σημεια που πηγαινει η μπαλα...στο προ εχω βαλει γκολ που στο φιφα δεν μπαινουν γιατι απλα ειναι περιορισμενο....και ναι τα εχω παιξει και τα 2...το φιφα ειναι καλυτερο στον κοσμο στις κερκιδες...ειναι πιο ρεαλιστικο...εχουν δωσει βαση πιο πολυ στις λεπτομερειες και οχι στον πυρηνα..(αποψη μου)

συμφωνω φιλε μαζι σου .....αν και παρατηρησα τεραστια βελτιωση του φιφα.....αυτο που λες με τις περιορισμενες κινησεις ειναι που με ενοχλουσε παντοτε.....γενικα μπορει να μπουν γκολ πολυ ιδια μεταξυ τους στο φιφα σε αντιθεση με το προ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση εγω?

δεν θελω να εχω button configuration xbox 360 και θα ηθελα ps3 ...κατεβασα λοιπον ενα αρχειο που βρηκα στο ιντερνετ οπου λενε να αντικαταστησουμε το dt06.img

απο το αρχειο που σας παρεθεσα παρακατω με αυτο οπου εχει γινει εγκατασταση στον σκληρο μασ δισκο.

το ερωτημα μου ειναι το εξης...πως βλεπω τα περιεχομενα ενος αρχειου .img ετσι ωστε να τα αντικαταστησω?

 

 

 

http://www.mysoccerpatch.com/download/pro-evolution-soccer-2012/graph-mods/PS3-buttons-patch-pes-2012/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως Sobi, για να χρησιμοποιώ τον μοχλό του PS3, έχω βάλει αυτό.

το ξερω το προγραμμα αλλα θελω κατευθειαν να μου δειχνει και εικονιδια και να εχει το ιδιο button configuration με το ps3

καταλαβεσ ? εκτος αν γινεται αυτο κατευθειαν και αλλαζουν τα εικονιδια μεσα στο παιχνιδια (ολα αυτα γιατι το τρεξιμο παραδειγμα ειναι το r2 και για να αποφυγω να ρυθμιζω τα παντα ξανα γιατι στανταρ κατι θα χαθει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα σε όλους!

 

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να καταγράψει το παιχνίδι καθώς παίζω σε full screen σε καλή ποιότητα (για να γράψω κάποια replay) για υπολογιστή???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Πρόσφατα αγόρασα το PES2012 για να παίζω online και έχω πολύ έντονο lag.

Έχω 24άρα σύνδεση(μέχρι 8mbps φτάνει βέβαια) και σε άλλα online παιχνίδια (LOL, COD) δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Στο pingtest.net μου εμφανίζει ότι είναι 80ms. Πόσο πρέπει να είναι για να μπορέσω να παίζω κανονικά και τι μπορώ να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...