Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω να κανω καποιες ερωτησεις.

Πρωτα απολα στο Football Life η μεγαλυτερη βαθμολογια που παιρνει ο παικτης ειναι 8.0?

 

 

Και τελος αν καποιος εχει να μου προτεινει καποιους συνδιασμους κουμπιων για διαφορα κολπακια (προσποιησεις,ντριπλες)

 

Υποψιν,παιζω σε υπολογιστη

 

Αυτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προς το παρόν κάνω μία παύση με το PRO και παίζω FIFA 12.

Είχα δοκιμάσει και το παλιό FIFA (11) και νευρίασα πολύ. Ήταν αργό μέχρι και στα μενού.

 

Αυτό που καταλαβαίνω παίζοντας το FIFA 12, είναι πως φαίνεται πιο στρωτό και ομαλό με απίστευτα animation. Είναι αργό βέβαια και σε κοιμίζει, αλλά ένας πραγματικός αγώνας έτσι φαίνεται. Είναι πιο τηλεοπτικό δηλαδή.

Είναι Γιαπωνεζιά το PRO, όπως και να το κάνουμε. Έχει κινήσεις που μόνο σε Manga τις βλέπεις. Έξω από την περιοχή γυριστό ψαλίδι. Οι τερματοφύλακες έχουν δικές τους κινήσεις... Είναι άλλη κατάσταση.

Περισσότερο εξομοίωση είναι το FIFA, αλλά πιο διασκεδαστικό το PRO.

 

Νομίζω ότι πρόκειται για δύο τελείως διαφορετικά παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας εχω το pes 2012 και οταν παιζω σε καποιες στιγμες κολλαει αυ8εντικο τ εχω...μηπως μπορει ν μ πει κανεις τι μπορω να κανω για μν κολλαει??(επεξεργαστής intel®coreDuo CPU 2.26GHz μνήμη RAm 4 GB)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας!Έχω το PES 2012 αυθεντικό!Στον σταθερό έχω τα Windows XP , ram 2 gb , επεξεργαστή Intel® Pentium® D CPU 3.40GHz x 2.Πήγα να παίξω online.Μόλις ο αγώνας άρχιζε σταματούσε λίγο αργότερα.Άλλαξα ρούτερ.Στο laptop Lenovo που έχω παίζει μια χαρά online!Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν παίζει online στον σταθερό!Δεν έχω κάποιο firewall που να το εμποδίζει...Όποιος μπορεί να βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!Έχω το PES 2012 αυθεντικό!Στον σταθερό έχω τα Windows XP , ram 2 gb , επεξεργαστή Intel® Pentium® D CPU 3.40GHz x 2.Πήγα να παίξω online.Μόλις ο αγώνας άρχιζε σταματούσε λίγο αργότερα.Άλλαξα ρούτερ.Στο laptop Lenovo που έχω παίζει μια χαρά online!Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν παίζει online στον σταθερό!Δεν έχω κάποιο firewall που να το εμποδίζει...Όποιος μπορεί να βοηθήσει...

φιλε επειδη εχω και εγω καποια προβληματακια γενικα με το online μπορεις να μου πεις μολις αλλαξες ρουτερ ειδες καμια διαφορα?μην παω να παρω τζαμπα ρουτερ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε επειδη εχω και εγω καποια προβληματακια γενικα με το online μπορεις να μου πεις μολις αλλαξες ρουτερ ειδες καμια διαφορα?μην παω να παρω τζαμπα ρουτερ!

 

 

Έχει διαφορές φίλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια κατι τρελο γινεται, παιζω χθες και σημερα ονλινε και παρατηρω το εξης. Το LB το οποιο το εχω για να αλλαζω παικτη στην αμυνα, και στην επιθεση το εχω για να ενεργοποιω τις προσποιησεις των παικτων μου. Αυτο ομως κανει κατι κουλα στα παιχνιδια.Δλδ στο δευτερο ημιχρονο σε 3-4 αγωνες που επαιζα σημερα ειχα το αριστερο αναλογικο μπροστα για να τρεξω κ καθως παταω το LB την πανω αριστερη σκανδαλη δλδ για να κανω προσποιηση πριν κουνησω το δεξι αναλογικο μοχλο... αυτο εκανε προσποιηση μόνο με το αριστερο αναλογικο το οποιο το ειχα προς μια κατευθηνση για να τρεξω μπροστα.Μετα το παιχνιδι βγαινω να παιξω ofline και αυτο δεν γινοταν στο offline.Mπαινω πάλι στο οnline κ παιζω κανα 2-3 παιχνιδια χωρις προβλημα, μετα ξαφνικα σε ενα παιχνιδι στο 2τερο ημιχρονο παλι δουλευε η προσποιηση χωρις να κουναω το δεξι αναλογικο, πατωντας δλδ μόνο το LB.Κανουν καποιο cheat οι μαγκες και μπερδευουν το gamepad.. ti παιζεται ξερει κανεις?

 

ΑΑ και να προσθεσω οτι στο μενου διαχηρηση χειρηστηριου το LB το εχει στην επιλογη "αλλαγη δρομέα" και στην αμυνα και στην επιθεση... ξαναλεω οτι το LB ειναι η πανω αριστερη σκανδαλη

 

Και όσο για το online του τρελου το πανηγύρι... ισπανακια και ιταλακια αλλα και δικοι μας κανον την ομαδα να πηγαινει με 0 χλμ ανα ωρα, μετα κατι αλλο που ειδα... cheat πρεπει να ειναι κ αυτο, κανει σεντρα ψηλη ο cheatakias και μεχρι να σκασει η μπαλα στο εδαφος οι δικοι μου παικτες ηταν εντελως ακουνητοι, ενω τους δικους τους μετακινουσε οπου ηθελε... το αποτελεσμα εχασα 2-0.Τι σκατα κανουν γμτ... α ξεχασα σχεδον το 90% των τουρκων με λαγκαρουν οποτε παιζω... και οι ρωσοι οχι τοσο ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη , αλλα εχω παρατηρησει οτι ο Λετο δεν βρισκεται στον Παναθηναικο ! Ξερουν κατι που δε ξερουμε εμεις;

 

Που μπορω να βρω αξιοπιστα χαρακτηριστικα να τον φτιαξω μονος μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα σε όλους !!

 

Το σενάριο έχει ως εξής:θέλω να κάνω απεγκατάσταση & επανεγκατάσταση το FIFA PRO 2012 της KONAMI.

 

-Έχω φτιάξει κάποιες ομάδες ως προς τις συνθέσεις, εμφανίσεις.

-Έχω κάνει save και κάποια στιγμιότυπα.

 

Τί αρχεία πρέπει να πάρω backup ώστε να τα κρατήσω όλα αυτά και να τα επαναφέρω μετά την απεγκατάσταση/επανεγκατάσταση (εάν φυσικά υπάρχουν αυτά τα αρχεία);

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...