Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπέρα σε όλους !!

 

Το σενάριο έχει ως εξής:θέλω να κάνω απεγκατάσταση & επανεγκατάσταση το FIFA PRO 2012 της KONAMI.

 

-Έχω φτιάξει κάποιες ομάδες ως προς τις συνθέσεις, εμφανίσεις.

-Έχω κάνει save και κάποια στιγμιότυπα.

 

Τί αρχεία πρέπει να πάρω backup ώστε να τα κρατήσω όλα αυτά και να τα επαναφέρω μετά την απεγκατάσταση/επανεγκατάσταση (εάν φυσικά υπάρχουν αυτά τα αρχεία);

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!

πηγενε στα εγγραφα σου μπες στον φακελο κοναμι και κανε ανριγραφη τον φακελο Pro Evolution 2012!μολις ξαναεγκαταστησεις το παιχνιδι πηγαινε στο ιδιο σημειο και καντον επικοληση και αντικατασταση δεδομενων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Free PES 2012 DLC announced

 

Pro Evolution Soccer 2012 gets a sprinkling of new content next month, publisher Konami has announced.

 

From 6th March, PC, PlayStation 3 and Xbox 360 gamers can download a pack that brings all team rosters up to date following the annual January transfer brouhaha.

 

The free expansion also includes revamped Spanish, German and Japanese national strips, adds eight new boot styles from Adidas and Nike, and the Adidas Finale Munich ball which will be used in this year's Champions League final.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χθες μου ηρθε στο μυαλο κατι ασκαστο τελείως!

 

Υπάρχει αυτη την περίοδο η τουλαχιστον δημιουργουνται διαφορα τουρναμεντς! για διαδικτυακο Pro evolution soccer 2011 - 2012 ;;

Με επαθλα κ.τ.λ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου τσεκαρε εδω, θα σε ενδιαφερει, η σελιδα διωργανωνει τουρνουα καθε μηνα περιπου :mrgreen:

http://www.wehellas.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=617:wehellas-pes-2012-online-tournament-4-pc&catid=41:tournamentnews&Itemid=174

 

ελπιζω να βοηθησα.

 

Υ.Γ.τωρα μολις ειδα οτι εκλεισαν οι σημετοχες χθες και σημερα 11/03 ξεκιναει το τουρνουα, παντως να τ εχεις υποψην σου να κοιταζεις γιατι θα διωργανωσουν και αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου χει βγάλει οτι δε μπορώ να παίζω άλλες διοργανώσεις εκτός απο ranked ματς γιατί λέει φταίει συνδεση μου,το ρουτερ κάτι DMZ ,NAT εγραφε δε θυμάμαι τι άλλο έλεγε.

Τί να κάνω ?Δε μπορώ να παιξω τουρνουά ετσι.Αν ξέρει κανείς ας βοηθήσει.

Εχω το router Thomson Speedtouch 585 v6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου χει βγάλει οτι δε μπορώ να παίζω άλλες διοργανώσεις εκτός απο ranked ματς γιατί λέει φταίει συνδεση μου,το ρουτερ κάτι DMZ ,NAT εγραφε δε θυμάμαι τι άλλο έλεγε.

Τί να κάνω ?Δε μπορώ να παιξω τουρνουά ετσι.Αν ξέρει κανείς ας βοηθήσει.

Εχω το router Thomson Speedtouch 585 v6

νομιζω οτι πρεπει να ανοιξεις καποιες ports απτο ρουτερ σου.

μην με ρβτησεις πως γιατι δεν γνωριζω :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι στραβα και αναποδα συμβαινουν τον τελευταιο καιρο στο pes2012, ξεκιναω να παξω και με πεταει βγαζοντας μαυρη οθονη μαζι με μήνυμα, ειναι αυτο που εχω συνάψει στην εικονα κατω, δε μου βγάζει και τι ειδους προβλημα με καποιο κωδικο, αυτο που μπορω να το δω ξερει κανεις? το ιστορικο διακοπης των προγραμματων που μπορω να το δω για να καταλαβω γιατι με μαυριζει οταν παιζω online ή offline.

Εχω κανει φορματ στο σκληρο και εχω τα win7 64bit.. παιζει να φταιει αυτο.. εχω τους τελευταιους drivers στην vga 5850, τεσπα με το ιδιο συστημα επεζα πολυ καιρο πριν το φορματ.

 

ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑ ΤΟ Skype, λετε να φταιει αυτο και πρεπει να το απεγκαταστησω?

post-106565-0-14459800-1331502719_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά επαναφέρεται τα πάντα όπως το pes 2006 με τα τωρινά ροστερ... :P

Πλάκα κάνω. Αν και πιστεύω πως φέτος το χαλάσανε, το 11 ήταν καλύτερο.(προσωπική άποψη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...