Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν είναι το 2ο και δεν σε πειράζει η ταχύτητα της σύνδεσης σου να κατέβει 1-2mbps βάλε fast path εμένα μου κατέβασα το ping 40ms σε 19.

Είναι lag σύνδεσης. Το fast path γίνεται μέσω του πάροχου;(ΟΤΕ έχω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μεσω του παροχου εκτος απο την on telecoms που το κανεις και μονος σου απο τη σελιδα myon. Παρε τηλεφωνο τον Οτε και πες του να σου γυρισει τη γραμμη σε fastpath και βλεπεις πως θα παει. Αν δεν εισαι ευχαριστημενος τοτε τους λες και στο γυρνανε οπως το ειχες πριν. Εγω απο 16381 που κλειδωνα στο μοντεμ, με fastpath κλειδωνω στα 11996 αλλα στα παιχνιδια βλεπω τρελη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια.

Μετα απο καιρο παιξιματος FIFA12 ειπα να ασχολειθω και με το προ12 λιγο μιας και πεθυμησα το ML.

Τι τοθελα?καλα ειχα ηρεμισει, τωρα παλι μια απο τα ιδια τσιτα τα νευρα.

Το Super Star ειναι πολυ δυσκολο, τουλαχιστον εγω που εχω συνηθησει πλεον το FIFA γιατι τον τελευταιο χρονο παιζω μονο FIFA μου φανηκε δυσκολο οποτε παιζω στο κορυφαιος.

Ρε παιδες εξηγηστε μου τον λογο γιατι αν οχι ολα το 95% των φαουλ των αντιπαλων μεχρι και τα 30-35 μετρα να πηγαινουνε κατευθειαν μεσα?δλδ δεν μπορω να κανω φαουλ εξω απο την περιοχη γιατι ξερω την καταληξη, μεχρι το περσινο πηγαινα εναν παιχτη διπλα απο το δοκαρι και μολις ερχοτανε η μπαλα εκανα κεφαλια και την εδιωχνε τις περισσοτερες φορες, φετος ομως αυτο αν πετυχει σε 1 φαουλ στα 10 που θα κανουνε.

τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα?εχει συμβει σε κανεναν σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια.

Μετα απο καιρο παιξιματος FIFA12 ειπα να ασχολειθω και με το προ12 λιγο μιας και πεθυμησα το ML.

Τι τοθελα?καλα ειχα ηρεμισει, τωρα παλι μια απο τα ιδια τσιτα τα νευρα.

Το Super Star ειναι πολυ δυσκολο, τουλαχιστον εγω που εχω συνηθησει πλεον το FIFA γιατι τον τελευταιο χρονο παιζω μονο FIFA μου φανηκε δυσκολο οποτε παιζω στο κορυφαιος.

Ρε παιδες εξηγηστε μου τον λογο γιατι αν οχι ολα το 95% των φαουλ των αντιπαλων μεχρι και τα 30-35 μετρα να πηγαινουνε κατευθειαν μεσα?δλδ δεν μπορω να κανω φαουλ εξω απο την περιοχη γιατι ξερω την καταληξη, μεχρι το περσινο πηγαινα εναν παιχτη διπλα απο το δοκαρι και μολις ερχοτανε η μπαλα εκανα κεφαλια και την εδιωχνε τις περισσοτερες φορες, φετος ομως αυτο αν πετυχει σε 1 φαουλ στα 10 που θα κανουνε.

τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα?εχει συμβει σε κανεναν σας?

 

 

Στο Top Player που παίζω μου συμβαίνει συχνά.

Όταν είμαι πίσω στο σκορ κάπου 1 στα 3 να τρώω.

Όταν νικάω ή είναι ισόπαλο το σκορ και ο αγώνας πλησιάζει στο τέλος, 100% το χω φάει με την μία!!!mad.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Top Player που παίζω μου συμβαίνει συχνά.

Όταν είμαι πίσω στο σκορ κάπου 1 στα 3 να τρώω.

Όταν νικάω ή είναι ισόπαλο το σκορ και ο αγώνας πλησιάζει στο τέλος, 100% το χω φάει με την μία!!!mad.png

 

Βαλτε PES Smoke+Yair+Jenkey Tool με advanced AI cheat removal και δεν θα εχετε τετοια προβληματα.Επισης για ποιο λογο στα φαουλ δεν αλλαζετε τον καρσορα στον τερματοφυλακα και να εχετε απολυτο ελεγχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτε PES Smoke+Yair+Jenkey Tool με advanced AI cheat removal και δεν θα εχετε τετοια προβληματα.Επισης για ποιο λογο στα φαουλ δεν αλλαζετε τον καρσορα στον τερματοφυλακα και να εχετε απολυτο ελεγχο?

ολα τα παραπανω που ειπες τι ακριβως ειναι τι αλλαζουν μεσα στο παιχνιδι και απο που μπορω να τα βρω.

 

αυτο με τον τερματοφυλακα ομολογω δεν το ειχα σκεφτει να το κανω αλλα και παλι το να παρω τον τερμα απο την πλευρα που ειναι και να τον παω απο την αλλη παλι το ιδιο πιστευω θα γινει.

 

να πω οτι εχω το final patch της wehellas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερει κανενας τι μπορει να φταιει...βαζω το ppro να παιξει στην μεγιστη αναλυση 1366x768 και laggarei με εναν περιεργο τροπο...εχω καρτα γραφικων nvidia gt520M και επεξεργαστη core i5...καμια ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση οτι δεν θα πρεπει να σου κολλαει καν

στο dell της υπογραφης με την 6470m το εχω σε τερμα settings στην ιδια αναλυση και δεν κολλαει το παραμικρο!

 

Εκτος κ αν ειναι τοσο αδυναμη η gt520m σε σχεση με την 6470m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σε laptop ειμαι....παιζει cod mw3 prototype crysis sto full και δεν κολλαει ....Και κολλαει το pro...αλλα δεν κολλαει οπως θα κολλουσε ενα παιχνιδι που δεν θα το αντεχε η καρτα γραφικων κανει ενα πολυ χαζο κολλημα λιγο δυσκολο να το εξηγησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Exo Intel Core 2 Duo T6600 2.2GHz 4GB Ram και ATI Mobility Radeon HD 4650. Όταν παίζω Pro που και που κολλάει και σαν να κάνει κυματάκια στην οθόνη. Έχω δοκιμάσει το vsync, αλλα δεν κατάφερα να το φτιάξω. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδια.

Μετα απο καιρο παιξιματος FIFA12 ειπα να ασχολειθω και με το προ12 λιγο μιας και πεθυμησα το ML.

Τι τοθελα?καλα ειχα ηρεμισει, τωρα παλι μια απο τα ιδια τσιτα τα νευρα.

Το Super Star ειναι πολυ δυσκολο, τουλαχιστον εγω που εχω συνηθησει πλεον το FIFA γιατι τον τελευταιο χρονο παιζω μονο FIFA μου φανηκε δυσκολο οποτε παιζω στο κορυφαιος.

Ρε παιδες εξηγηστε μου τον λογο γιατι αν οχι ολα το 95% των φαουλ των αντιπαλων μεχρι και τα 30-35 μετρα να πηγαινουνε κατευθειαν μεσα?δλδ δεν μπορω να κανω φαουλ εξω απο την περιοχη γιατι ξερω την καταληξη, μεχρι το περσινο πηγαινα εναν παιχτη διπλα απο το δοκαρι και μολις ερχοτανε η μπαλα εκανα κεφαλια και την εδιωχνε τις περισσοτερες φορες, φετος ομως αυτο αν πετυχει σε 1 φαουλ στα 10 που θα κανουνε.

τι σκατα ειναι αυτο το πραγμα?εχει συμβει σε κανεναν σας?

 

Αστα φιλε τρελο fail το pro 12

καρτες με την μια, φαουλ στους αλλους με την μια -σε σενα μονο αν σου σπασουν το ποδι-, τα φαουλ οπως ειπες ειναι σχεδον ολα γκολ, η κανονικη εκδοση χωρις patch ειναι θαμπη, η ML ειναι επισης fail (προπονηση βαζεις πχ να ανεβενουν στο ενα πεφτουν στο αλλο κτλπ ή στις μεταγραφες δεν σου λεει ποσα πρεπει να σκασεις για να παρεις εναν παικτη πχ πηρα τον Neymar ελεγε μισθος 750.000 κανω την μεταγραφη 10.000.000 + 1.250.000 ο μισθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...